stimulare ovariana

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns poxeta spune:

care e diferenta intre clomifen si clostybegit?Mie farmacistele mi-au zis ca n-au auzit de clomifen si mi-au dat clostybegit,e acelasi lucru?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Manuelutza spune:

Da Poxeta, Clomifen e similar cu Clostylbegit, asa ca nu-ti fa probleme, e ok.
Bafta tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poxeta spune:

multumesc.Bafta si tie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_mirica spune:

Fetelor n-am mai intrat de mult pe forum, dar asta nu inseamna ca v-am uitat
Manueluta sunt bine zilele astea am asteptat sa-mi vina rusii si SURPRIZA pe data de 01.12 ma patez pe data de 02.12 ma patez si azi pe 03.12 NIMIC tinand cont ca luna trecuta a venit rusii pe data de 04.11 si de ob. mie imi vine mai devreme oare s-a produs minunea cand nu ma asteptam? v-am spus ca luna asta in z. 15 am inceput tratament cu ovule Colposeptime si doar z.14 am prestat.daca s-a petrecut minunea va anunt cand iau test. Luna trecuta am facut stimulare luna asta doar produsele de la cali vita adica vital women Sa fi avut efect ? Va pup va tin la curent si voi intra de cate ori voi avea timpSfantul Nicolae este facatori de minuni si va poate ajuta RUGATI-VA LA EL

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Manuelutza spune:

Buna fetele, Elena ar fii o mare bucurie sa fie, iti dai seama mai mare nici nu se poate. Oricum sa dea Domnul sa fie cu ochisori sa ne tii la curent ok. Asteptam Mosul in curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Fetelor, de la pregnyl pot fi reactii adverse? Adica dureri de sani si de burtica? In ziua 15 am avut un folicul de 18 mm si peste 2 zile am facut un pregnyl de 5000. Din ziua 21 am dureri de sani si de burta si ma gandeam sa nu fie de la pregnyl. Ca sarcina nu cred ca este... Cam pe miercuri daca nu vin rushii voi face un test de sarcina fiindca vor fi 14 zile de la ovulatie. Multumesc.

Pupici,
Angelique

pozele mele, povestea nuntii, luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Manuelutza spune:

Angelique draga de la pregnyl eu am avut si dureri de burta si de sani si de spate, deci da sunt reactiile Pregnylului, nu-ti fa probleme.Sa dea Dumnezeu sa fie .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Multumesc Manuela, deci este asa cum banuiam... Oricum ieri am facut un test de sarcina, fiindca nu am putut sa imi mai tin mainile acasa... Oricum a iesit negativ, a fost ziua 12, dar deh, nici eu nu stiu ce speram...

Pupici,
Angelique

pozele mele, povestea nuntii, luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Manuelutza spune:

Angelique nu mai fii nerabdatoare, mai asteapta si tu pana in data in care trebuie sa-ti vina uratii. Pentru ca daca e sa fie acolo va fi nu dispera.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Manuelutza spune:

Apropo fetele, eu mai conversez si ma simt foarte bine la Clubul viitoarelor burtici, mai treceti si voi pe acolo, 4 dintre aspirante au ramas insarcinate cam in aceeasi perioada, va asteptam.http://www.reclama.ro/forum/index.php?showtopic=6075&hl=


Mergi la inceput