Durerea unei pierderi de sarcina (3)

Durerea unei pierderi de sarcina (3) | Autor: Alé

Link direct la acest mesaj

Am inceput un capitol nou. Sper ca pina la sfarsitul lui sa contina si ceva vesti bune

(1)(2)

____________________________________________________________________
Toate lucrurile se intampla cu un scop | Alé

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Ale faci lista? Hai ca-mi fac curaj si scriu datele mele: sarcina dusa pana la 41 saptamani, fetitza moarta inainte de nastere, tripla circulara de cordon Offfffffffff, Doamne, iar doare si iar plang.....


http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauricisolomon/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lariana spune:

Buna fetelor!Am fost si ls renumitul dr.Iosup care mi-a spus ca bb e mai mic cu 3 saptamini si o zi ,ca am valori crescute pe IR,sa ma odihnesc si sa iau aspenter si magne B6.Acum m-am uitat si v-am citit necazurile fiecareia si imi vine sa pling pentru ca acum citeva zile sufletul meu era ravasit si plin de durere.Acum 3 ani am avut si eu o sarcina oprita in evolutie de la 8 saptamini dar mi-au descoperit abia pe la 13-14 saptamini si binenteles lunar controale.Va dati seama cit de bun a fost medicul meu ginecolog.Nu se stie cauza dar cind am ramas din nou de doua ori pe luna eram la ecograf sa vada dr. daca ii bate inimioara si multumesc lui d-zeu am dus-o pina la capat.Asa ca nu va pierdeti speranta si daca ati pirdut o sarcina nu inseamna ca si urmnatoarea va sfirsi la fel.Aveti incredere si atunci cind nu va asteptati va vor lua prin surprindere cele 2 liniute roz...Multa bafta celor cu unda verde!


mama cu doua comori



lariana, mesajul tau l-am copiat aici dupa cum a indicat Ale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alé spune:

lariana, am o rugaminte la tine: din acauza unei incuracturi, au fost deschise doua subiecte cu acelasi titlu. Pentru ca asta a fost al doilea, trebuie inchis. Muta te rog frumos postarea ta la celalat subiect aici.

Asta daca n-o fac moderatorii inainte

Multumesc.


Toate lucrurile se intampla cu un scop | Alé

Mergi la inceput