Sociologie-psihologie "Spiru Haret" (2)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Nici eu n-am luat inca manualele. Am inteles ca daca te prezinti la libraria din Bucuresti cu carnetul de student, ai reducere 30% la unele cursuri. Din pacate, noua nu ne-au dat carnetele pana acum...

Casoca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Alma carnetul de student sau legitimatia?
Aici la Buc. si anul trecut am primit manuale cu reducere, pe baza legitimatiei de student; apropos, am fost azi de m-am inscris in anul II si am trecut si pe la librarie...bineinteles ca am gasit doar un manual din cele 4 care au fost d-ra de la librarie a spus sa mai incerc...poate, poate
acum m-am uitat pe manualul pe care l-am cumparat, pretul este pe coperta 116000, eu am dat 95000 deci este cu reducere.

Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Eu asa am inteles, cu carnetul de student. Dar n-am nici legitimatie , fetele astea din Buzau, de la secretariat, sunt mai lenese, cred. De ce ne-or mai fi cerut poze, daca nu folosesc la nimic? La inscrierea in anul 2 o sa solicit in mod expres sa mi se elibereze.

Casoca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Alma dar la Buzau nu exista librarie in incinta facultatii? Sa nu-mi spui ca acolo nu se face nici o reducere?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Manualele se aduc pe comanda la noi si pana acum n-am auzit de nici o reducere. Pe carti nu exista pret, sa-l pot compara cu cel de pe factura.

Casoca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

salutare fetelor!

Ce mai faceti, somati? v-ati cumparat manuale? ati depus lucrarile de practica?

Lili

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Maine ma duc cu lucrarea si adeverinta, am vrut s-o depun cand m-am inscris in anul II, insa n-am avut-o prinsa in dosar si n-a vrut sa mi-o primeasca asa.
Maine ma uit si ce manuale pentru anul II sunt. Sintezele le-ai luat?


poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Buna, fetelor. M-am inscris la Spiru Haret-Sociologie -Psihologie, sunt anul I. Mai e cineva printre voi anul I?
Nu stiu de unde s-o apuc. Nu am cumparat nici o carte. Stiti cumva de unde sa iau programa pentru anul I?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

buna,
Sintezele sunt afisate pe site-ul facultatii la bibl. virtuala, am aflat si eu de la colega noastra Irina (am inteles ca nu se mai tiparesc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Buna!
Sunt si eu anul I.
Maine la 10 am inteles ca e deschiderea.
E doar festivitate sau se fac deja si cursuri?
Va salut si va pup pe toate, de-acum o sa intru f. des pe aici.
Vine cineva din anul I maine?


Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput