Sociologie-psihologie "Spiru Haret" (2)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mishuletz spune:

Stie cineva despre soarta adresei www.roadiro.ro?Era un forum al celor de la Spiru Haret(inclusiv psihologie),de unde puteam descarca manuale,ma puteam consulta cu colegii asupra grilelor,etc!Eu eram foarte incantata de el,dar nu se mai deschide,nu il mai gasesc!Daca stiti noua adresa sau imi puteti spune ce se intampla,va rog din suflet sa imi scrieti pe adresa mihaela_pavel1971@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivi spune:

Mishuletz, eu am reusit sa intru pe pagina respectiva.
Uite un mesaj la deschiderea paginii, poate iti este util:
"ATENTIE !!! Forumul poate fi accesat pe adresele www.roadiro.home.ro si www.roadiro.ro ".
Mult succes,
pa, pa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didiuta spune:

buna! am si eu o mare rugaminte la voi mai ales celor care sunteti anul I la socio-psiho ID.De ceva vreme incerc sa intru in avizierul virtual si nu reusesc.Asa ca mergand sotul meu la secretariatul facult.(satu mare) a descoperit ca C.N.P.-ul imi era introdus gresit si de aceea nu puteam intra pe net.Va rog fff mult sa-mi spuneti si mie ce cursuri sunt pe primul sem. si daca stiti care sunt ptimele examene.Va multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela127 spune:

Salut

Si eu sunt studenta la Spiru si ma bucur ca v-am gasit. Numai ca sunt in anul III...si sunt asa de departe de voi (peste ocean)

Sper sa se deschida curand forumul!!!
Poate ne anunta si pe noi cineva, o sa intru si eu cand si cand...

O saptamana frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMMYBUZAU spune:


SALUT
SUNT SI EU ANUL I LA PSIHO ID SI AM INTAMPINAT SI EU ACELEASI PROBLEME....SAMBATA ESTE EXAMENUL IAR EU NU AM NICI MANUALUL, NICI VREUN CURS SAU SINTEZA,HABAR NU AM CE SA FAC...AM TOT CAUTAT PE NET SINTEZE DAR NU AM GASIT NIMIC..AJUTATI-MA SI PE MINE SA REALIZEZ CU CE SE"MANANCA" EXAMENELE ASTEA..VA ROG FRUMOS SA MA AJUTATI SI PE MINE....AM SI EU VREO 2 MANUALE SI AM INCERCAT SA LECTUREZ...VA ROOOOOOOOG FRUMOS SA MA AJUTATI SI PE MINE....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivi spune:

Scuze, am vrut sa-ti raspund si nu stiu ce "performanta" am reusit :-) Gasesti manualele pe site-ul facultatii in biblioteca virtuala. Eu sunt anul 4 si nu te pot ajuta sa colaboram, am alte materii de pregatit. Succes la examene, pa, Vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Salutare!
Ma bucur ca am gasit subiectul,sper sa ne ajutam reciproc,eu sunt anul 1 la SP,ID,am trecut cu bine de prima sesiune,am vazut ca s-au afisat si datele pt. sesiunea a doua...as vrea sa cred ca va fi ok si de aceasta data!Nelamurirea mea ar fi in legatura cu practica,este obligatorie din primul an?Voi ce stiti de domeniul asta?
Pupici si bafta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Hello!
Ce mai faceti?Se apropie sesiunea de vara,cum stati cu invatatul?
Bafta tuturor!

Mergi la inceput