Sociologie-psihologie "Spiru Haret" (2)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Da asa este cu acel cont, mai aveti de asteptat si eu am patit la fel.Cartile sunt cea mai mare problema la aceasta facultate, eu nu am reusit sa cumpar decat 3 (am inteles ca au fost 4 sau 5 tiparite pt. anul II)acum nu exista nimic nou in stoc, am sunat si la libraria centrala si nimic.
Sintezele le gasiti la bibl. virtuala, (sintezele sunt de fapt rezumate din materiile anului respectiv, poti invata dupa ele pt. examen dar nu sunt complete), anul trecut s-au tiparit anul asta le-au afisat site.

Alma, Irina veniti sa dam o mana de ajutor noilor colegi pt. ca nu mai "prididesc" cu scrisul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Cristina la zi nu este nimeni pe aici, nu stiu cum sta treaba cu manualele pt. cei de la zi, cursuri nu pe site-ul facultatii le gasesti si pe grupul de discutii, dar cursuri gasesti acolo asa "ce se trimite" adica se mai gaseste cate un coleg dragut sa le afiseze.
Dar tu nu mergi la cursuri daca esti la zi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oliver75 spune:

Din fericire,am reusit sa cumpar cate o carte la fiecare disciplina din anul 1 - primul semestru (exceptie facand antropologia).
Deci,sa inteleg ca pe site-ul facultatii nu se gasesc cursuri!?!
Care dintre voi ma poate ajuta la antropologie cu un 'curs'?
Multumesc anticipat!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Alin, eu am niste note de curs pentru antropologie culturala si sociala, e un document word de aprox. 1 MB, contine 119 pagini.
Ti-l pot trimite pe email. Da-mi adresa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Daca vrei sa intrati pe avizier, scrieti-mi PM si va dau eu un cont si-o parola. Dupa nu stiu cate mailuri la secretariat, nici macar acum nu mi-au trecut datele in baza de date, asa ca intru cu un cont pe care mi l-au dat ei in anul I.
Antropologia eu am cumparat-o din Bucuresti, din pacate n-o am si in format electronic.
Vilma, se vor da tot examene tip grila, numai ca anul trecut am avut subiectele pe site-ul lor, anul asta nu vor mai fi.


poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivi spune:

Hello, acum am descoperit aceasta sectiune. Sunt in anul 3 Id si ma bucur ca putem vb si aici.
Multa bafta si pupici (am si eu in format electronic antropologia si parca psihodiagnoza, asa ca cine le doreste sa-mi scrie pe pm)
pa, Vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oliver75 spune:

Vilma,Alma,Vivi...am incercat sa va trimit cate un PM dar la fiecare incercare am primit mesajul:"scuze,...(nick)...nu primeste mesaj privat!". Sa fie o probl de moment , ori?
Va multumesc pt amabilitate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Banuiesc ca e o problema tehnica si ca se va rezolva in curand.

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Alin, da o adresa de email public.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Vivi bun venit

Eu iar intru in panica cu manualele astea, am decat pt. trei
materii carti, in librarii, sau ma rog in alta parte, nu se gasesc manuale,aveti idee?
Pt. anul II psiho, examenele pt. sem. I sunt:
1.psiho. personalitatii 1,
2.psiho. sociala,
3.psiho. varstelor,
4. bazele teoretice ale evaluarii psihologice,
5.defectologie si logopedie,
6.psiho. experimentala.
Spor la invatat.

Mergi la inceput