Clipe din trairile sufletelor noastre....(8)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Iulia, stii c-am mai vorbit noi pe marginea zicalei aleia... Pai mai bine sa fim iubite, meritam si noi sa fim rasfatate, nu? Cum iubire reciproca se intalneste tot mai rar, e preferabila varianta asta, desi nu stiu cum ne putem impaca cu ea.

Stiu ca ai o perioada stresanta, va mai fi un pic de agitatie, dar gandeste-te ca in final vei bea cafeluta (sau Red Bull-ul) pe balconasul TAU plin cu flori.

Vorba lui Dani, de ce nu incerci tu o iesire cu "pustiulica"? E chiar asa o diferenta fizica intre voi? Ca la varsta e insesizabila... Poate e mai matur decat pare.

Brenda e ocupata pana peste cap, doar ne-a spus. Bafta Dianei inca o data si sa repete performanta de la Pitesti!

Oana, mult curaj in continuare si nu uita... timpul e prietenul nostru! Vor ramane toate in trecut.

Mihaela, miam-miam! Vreau si eu pepene, dar il astept pe cel romanesc! Ai niste dulcete de fete! Ai albumul privat si n-am reusit sa le vad mai mari, dar am descifrat si-asa.

Vad ca voi faceti cafea cu randul, pe mine sa nu contati! Dupa ce ca nu beau cafea, ma mai trezesc si tarziu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

Mai e putin si plec spre casa... Azi ploua asa ca termin miine cu gradinaritu'. (abia aseara am reusit sa-mi pun mushcatele :) bineintzeles cu ajutorul odraslelor).

Miha, bafta la examen.
Brenda, ii tin pumnii Dianei si sa vina cu medalie acasa.
Iulia, incet incet or sa se rezolve toate :)

Fetele sa aveti un weekend placut !!!

Ne vedem luni la cafea,

Dani


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Neata

M-am trezit cu noaptea-n cap, ca lucrez si astazi. Stiu pe cineva care s-a trezit inaintea mea (nu nominalizam) si n-a binevoit sa faca cafeaua, asa ca o fac tot eu.

N-am nici un chef sa ma duc la serviciu, tare as fi avut nevoie de un liber, m-am trezit obosita gata, desi dorm de aseara de la 8.

Miha, parca ai examen azi, daca am retinut eu bine. Bafta multa, te asteptam cu nota mare sa faci cinste.

Ioana, se cunoaste ca nu mai esti in concediu, din nou absenta totala. Cum mai merge sofatul?

Gata, mai am un strop de cafea, ma duc sa-l beau pe balcon, printre petunii.

Week-end placut va doresc.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

Buna. M-am trezit si eu pe la 7, dar m-am incapatanat sa incerc sa mai dorm, in timp ce Cata topaia pe spatele meu.
Kuki, crezi ca se maturizeaza barbatii la vreo varsta ? Cand am citit povestea ta, mi-am adus aminte de ce spune o pietena. "Decat un imatur de 30 de ani, mai bine unul de 20.":)))
Brenda, inteleg ca iar aveti concurs. Bafta !
Cati, pupa-l pe Raducu. Cata mereu ma intreaba de el.

Sa aveti un weekend frumos.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Concuram pt."Cupa Bucurestiului" astazi,emotiile sint pe masura!
Nici nu vreau sa ma gindesc.....aia e....vom vedea ce vom face!
Cafeaua n-am facut-o pt.ca m-am rasfatat si io azi si am dormit pina pe la 8.....
O zi buna va doresc si revin cu vesti pe seara!

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns She spune:

eu am lipsit din front.Am avut niste zile de mi-au mai schimbat un pic gindirea incilcita.Am un sentiment ca voi fi perfecta!Hahaha

Diseara cred ca sint prin zona:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

quote:
Originally posted by She

eu am lipsit din front.Am avut niste zile de mi-au mai schimbat un pic gindirea incilcita.Am un sentiment ca voi fi perfecta!Hahaha

Diseara cred ca sint prin zona:)

si tot asa...



Mi-ai lipsit. De peste tot
Poate ne "vedem" diseara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

NE-AI lipsit!
Eu sint suparata rau....a fost o bataie de joc acest concurs din toate punctele de vedere,ca sa nu mai intru in amanunte....
Cati......cum e camera aia? Ca venim la Galati!

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Buna la toata lumea!!
Am venit de la examen fuga, fuga sa-i dau sa pape Theei si dupa aia am mancat si eu ca nu mancasem decat niste napolitane, eram moarta de foame! Da' acu' tin cu toata lumea!!!
Am luat 9 la examen si mi-e ciuda ca ar fi trebuit sa iau 10 da' m-a lasat memoria la o intrebare. Asta e... sambata viitoare am 3 examene ca dau si 2 restante asa ca tre' sa m-apuc de invatat de pe-acum. E mult de citit!
Acum mai stau putin sa se aseze si papica si fug sa citesc ceva ca acusica e sambata!
Dau si de baut ca am: bere, vin, cafea, ceai... la algere!
Pupici
Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Miha, bravo !

Hai, scoate un ceai cu gheata si frunzulite de menta

Mergi la inceput