Clipe din trairile sufletelor noastre....(8)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Tu stiu ca esti pe aici,dar restu'......
Cati,Alma,sau....nu,mai bine nu nominalizez,ca mi-e sa nu omit pe cineva,mai ales ca ne-am inmultit......
Pai o seara buna va doresc!

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

Si eu sunt p'aci da' am avut niscai sedintze de la care n-am putut sa trag chiulu' si apoi a venit lunchu' si am fost de m-am facut rosie :)

Breanda, poze ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

tot io, am venit sa-i dau Brendei o cafea cu multa frishca ca-i poci numele mai inainte, da' io n-am baut cafeaua pe ziua de azi si sunt ametita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Nu m-a topit caldura, dar nici mult nu mai am... Mi-am pus si eu plasa la geamuri, dar nu pot sa dorm cu usile vraiste, ma feresc de curent la cat am tras cu laringita mea, nici acum nu-s vindecata. Parca in Bucuresti n-a fost asa de cald, sau n-am avut timp sa-mi dau seama .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Si eu pe-aici, franta de oboseala.
Ma agit intre doua case, car de colo colo. Spal, sterg si colo si colo si tot asa. Dar nu mai e mult si ma potolesc si pe urma iar nu mai scapati de mine.

Chiar asa, Brenda, niste poze, ceva ati facut si voi pe-acolo, doar asa sa vad si eu marea anul asta. Altfel, n-as crede.

Noapte buna all.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofia_misicu spune:

Si eu pe aici! Nu prea stiu ce sa zic. Ba da. As vrea sa nu il mai vad nicicand pe ex. Si cel mai probabil e ca nu o sa mi se indeplineasca aceasta dorinta avand in vedere ca din doua in doua zile se preface ca e tata si vine sa o vada pe Nuca. Azi a trebuie sa ii vad mutra si parca am simtit-o cu stomacu' Si nu de emotie ca pe vremuri cand il zaream pe fostul prieten si mi se rasuceau fluturasii de amintiri rascolitoare. Nu, acuma era ceva ce tinea de vintre si de scarba. Noi am cam terminat-o in modul cel mai urat posibil si STIU ca nu o sa il mai privesc niciodata ca de la om la om. E foarte urat ce spun si sunt plina de resentimente, dar stomacul nu ma minte niciodata.
In rest imi vad de viata care, sincer nu difera prea mult de cea de dinainte. Tot singura stau toata ziua, tot eu fac cumparaturile, tot eu plimb copilul, il spal, il culc si la 2 noaptea ma apuc de treaba. macar acum stau linistita ca nu o sa mai vina la ore inexplicabile cineva impleticindu-se si bodoganind.

Eu ma duc sa imi fac acum cafeaua ca the night is young and my work is old si trebuie sa ii fac felul.

Va noapte buna pe voi cele care probabil aveti ore umane de somn!

Inima sus!

NukaTM powered by Ana&Matei Enterprises

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Neatza,neatza!
Cafea gata! Frisca! Lapte! Cirese reci!
Cald! Cumplit de cald! Astept racoare!
O zi buna!



P.S.Sofia,lucrezi de noapte?

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Sofia, capul sus! Probabil vor veni si momente mai grele, insa sunt convinsa ca le vei face fata. Am trecut si noi prin asta, dar a trecut. La mine mai greu, dupa cativa ani, dar am scapat.
Daca vrea sa-si vada copilul, nu doar de fatada, lasa-l! E important pentru Nuka sa se simta iubita de ambii parinti. Ca sa nu mai zic ca poti fi plasata si pe locul 2, dupa el, de catre copil, asa cum mi se intampla mie. Dar nu ma supar, eu stiu ca fac tot ce pot sa-i fie fetei bine.

Cu lucrul, nu poti decala un pic sa te poti odihni noaptea?

Brenda, ne rasfeti!

Iulia, spor la treaba si vreme racoroasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofia_misicu spune:

buna ziua,

nu, lucrez acasa. Insa fiindca in timpul zilei trebiile casei nu imi prea permit sa muncesc, stau noaptea si computez de zor. imi convine sa lucrez acasa. stau cu bebe cat mai mult...
Alma, multumesc. imi pare rau sa aud ca ti-a luay ani convalescenta. Eu imi fac planul de bataie acum si primul punct este : fara regrete, fara lacrimi.

Pana acum a mers...

NukaTM powered by Ana&Matei Enterprises

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Iaca,s-au facut 20 de pagini.....
Va invit la capitolul 9:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=79258

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput