Mamici casnice (44)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Cuscra,tu esti capul rautatilor!! Iote-asa ne pricopsim cu ceva de de la Dana banana!
Giner'-tu sa stii ca e tare cumintel,doarme toata noaptea,doar ca de vreo 2 zile se trezeste pe la o bucata de noapte tresarind si plangand,de fapt e mai mult o maraiala.Cred ca se mai arata vreun dintzoc ceva,ca nu ma mai lasa sa-l spal pe dinti.
Sa stii ca am pus mai multe poze,nu numai una!

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

la multi ani,stela!!!!!

buna dimineata fetelor!
eu acum am facut ochi,ma si minunez ca am putut dormi atat.ma duc sa-mi iau o cafeluta cu laptic si revin.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

buna dimineata

mersi fla de cafea,dai 2 cafele ca te-am lasat sa fii prima,ca eu ma trezesc de dimineata.

wow iara chef,sa curga bautura si sa cante lautarii.

La multi ani! Stela


La multi ani! mama de Dana banana

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

ce-i cu linistea asta aici??
ma duc sa calc cateva haine.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Fetele in legatura cu Moeciu.....

Dana mi-a adus banutii pt ea si Cami, ma duc acum sa verific card-ul si sper ca in 2 zile sa depun banii pt avans.

De Bianca stie cineva ceva?

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:


La multi ani tuturor sarbatoritilore de astazi

Miha ce munci, ai inceput serviciul sau ce?:) Hai zi tot daca vrei sa te motivam :)
Fla prin "munci" ma refeream la marea harababura din casa...Apropo, daca tot am facut schimbarile astea prin casa in dormitorul lui Amalia(care deocamdata doarme inca la noi in camera, dar in patutul ei), am mutat in asa fel mobila incat sa intre pe undeva si patutul ei, dar parca nu ma lasa inima sa o mut...tot aman de pe o zi pe alta, oare cand imi voi lua inima in dinti si sa mut patutul



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

Nu conteaza atāt de mult ceea ce faci, ci cāta dragoste pui īn ceea ce faci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Salut fetele!
Nu am avut net vreo trei zile, si "domnii" nu au vrut sa se deranjeze sa rezolve problema, numai azi au reusit...am capiat fara net!!!
Maria2mami, scuze ca nu ti-am mai raspuns, acum am citit din urma ca esti de acord cu bicicleta sa mi-o trimiti, ma bucur enorm si iti multumesc mult, iti raman datoare vanduta, mai ales pentru faptul ca nu accepti bani pe ea. Dumnezeu sa te rasplateasc si sa iti daruiasca si tie pe alte cai, la fel de mult cum mi-ai oferit tu mie!

Fetelor, mie mi-a trecut raceala, dar asa cum presimteam, a luat-o Andrei de la mine, asa ca azi am umblat dupa retete si tratament.
Va pup.
Apropo, va suparati daca va intreb ceva?
Ati observat ca lipsesc???

Hai ca ma duc sa va citesc din urma la capitolul anterior!!!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Adinell am hopservat ca lipsesti, dar avind in vedere ca ai fost motivata, te iertam , iote pentru Andrei sa-i treaca raceala.
Maria2mami am vazut ca tot cu leacuri babesti, te-ai simtzit bine asta noapte.
Corina te bizui mami sa incepi serviciul ?! Si cine sta cu Carla ?
Gata, va salut pe toate, dispar un pic sa incerc salteaua de la pat.

Isabella de la 6 la 10 luni

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre
Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

adinell,nu nu am observat ca lipsesti

Dana banana,sarumana pt. Moeciu
sa mor de nu esti valabila vorbim amanunte pe mess. MERCI.

Stela,La multi ani cu multaaaaa fericire! hai nu dai de beut?

Fl.,sa ne povestesti cum v-ati distrat.

Dana,La multi ani mamei tale.Am auzit ca astazi va chefuiti ce cadou i-ai cumparat?

ma duc sa-mi pun o cefea.revin.

AAAAAAAAAAAAAAAAA.vazui ca e adita pe aici
adita,bun venit.ai nimerit tare bine la noi.Sunt sigura ca o sa-ti placa
Ca un p.s. O cunosc pe "adita" de 3 ani(de pe dc evident).Suntem amandoua mamici de mai
Ce face Elena,dar Antim dar ultimul ca nu stiu cum il cheamaEl nu era cand noi stateam la povesti
Dar tu? tot casnicuta si mamica iubitoare ai ramas?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

La multi ani sarbatoritelor de azi!
Fetelor, multumesc pt primire.ce mult ati scris de aseara pana acum. eu nu stiu daca o sa fac fata la ritmul vostru, ca nu prea am timp. ma intelegeti voi, ca stiti ce inseamna sa "stai" acasa cu copiii. sa va spun cate ceva despre noi. Ma cheama Adriana, am 27 de ani (ii implinesc pe 6 septembrie), sunt de profesie asistent social. sunt casnica de aproape 5 ani, de cand s-a nascut primul nostru copil, si de atunci o tin tot intr-un concediu de maternitate. sa vedem ce fac la anul cand s-o termina, ca nu cred ca ma intorc la serviciu.mi se pare mult mai important sa ma ocup de copiii, macar acum, cat sunt micuti. chiar nu stiu cum as putea sa ma descurc si cu serviciul, si cu treburile casei(pe care nici acum nu prea reusesc sa le rezolv) si sa le acord suficient timp si copiilor.o sa fie cam greu cu banii, dar sper sa gasesc ceva de facut acasa. hai sa va arat si cateva poze cu copilasii mei: poze mai
poze ianuarie-aprilie

mamica de trei copilasi : Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)

Mergi la inceput