Detoxifiant??

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluqtza spune:

Am tinut si eu cura q elixir din fructe d soc si am slabit km 12 kg. Am mancat fructe,legume,cereale. La inceput mi-a fost km greu, dar ma uitam in oglinda si...Un pic d vointa si o poza p frigider sa-mi aduk aminte qm aratam si qm nu mai vreau sa fiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash78 spune:

Hm, eu chiar acum sunt in plina cura cu acest detoxifiant...de soc!Il iau pt ca eu.. cam retzin apa in corp....shi am citit ca socul e bun pt asha ceva!
Intr-adevar are un gust tare nashpa!

ppv shi Sara Ioana(7 octombrie 2004)
pozele noastre:http://photos.yahoo.com/greierash78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Fetelor, am si eu o intrebare (poate o sa rideti). Ceaiul de soc se poate bea si indulcit cu putina miere sau asa simplu? Ca are un gust cu efect vomitiv , dar indulcit parca ar mai merge.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Am incercat si eu detoxifiant de la plafar. parca avea si soc, dar sigur avea cardamon.
Cu toata bunavointa, nu am reusit sa-l mai inghit a doua oara. Numai la miros mi se intorcea stomacul pe dos...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

de ce nu incercati "Slimdrink" de la Plafar (produs de Plantextrakt), e tot pentru detoxifiere si slabire si nu e asa rau la gust. Se ia cate o lingurita de 2 ori pe zi, cu o jumatate de ora inainte de mese.
eu am avut rezultate bune cu el, am tinut si ceva regim (paine mai putina, fara cartofi, dulicuri foarte rar). Mi l-a recomandat cumnata mea, si eu la randul meu l-am recomandat unor colege

Ingrid si Cristi 4 ani si 2 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnaGN spune:

Pentru detoxifiere va recomand sa cititi detoxifierea colonului I si II.
Sunt o groaza de variante acolo, unele mai scumpe, altele mai traditionale. Aveti ce alege

Apa 1-2 zile mi se pare ok. Sau ceaiuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns merdeneaua spune:

Fetele, hop si io mi-am cumparat Detoxifiant din soc, bla, bla si citeam ca are efecte laxative puternice. Intrebarea mea este urmatoarea: se poate merge la munca a doua zi fara frica de buda? Ma scuzati de exprimare dar trebuie sa stiu sigur sigur

Babai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgo spune:

Eu mi-am cumparat mai demult un produs care se cheama Lucovit Detox . Pachetul are 5 fiole mari cu un extract de plante ( deci 100% natural ) si 10 tablete tot din extract .
Produsul se recomanda pentru detoxifierea colonului , ficatului si rinichilor in urma tratamentelor medicamentoase , consumului de alcool sau fumatului excesiv .
Nu stiu daca slabesti de la el , dar in 5 zile cica te simti ca nou .

Mergi la inceput