Mamici casnice (39)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Pana am terminat eu de scris mesajul vad ca deja ati epuizat 2 pagini.Mai,mai...

Deci,reiau aici:

Buna buna!!

Flavia,ma bucur ca ti-ai facut timp sa te uiti la pozele mele. Craiul nou (?)e adevarat.N-am trucat nici o poza sa stii.

LA MULTI ANI la motata!! Isabella sa cresti mare si frumoasa si sa o bucuri pe mami,cea care vrea sa te marite! Dana,esti sigura ca vrei s-o dai?

Adinella,hai mai mama chiar de la atata lucru te-ai deprimat?La cate cazaturi o sa mai ia de acum incolo ce-ai sa faci? Capul sus ca nu e dracul chiar atat de negru.
Si sensibilitatea la raceli noi am rezolvat-o cu IRS19.De ce nu intrebi medicul pediatru daca poti sa-i dai?

Dana,baba la frumusete rabda! Gluuuuumaaaa!!! Hai nu te supara!!!

Eu acum ma chinui sa incarc niste poze in album.Asa de greu merge de-mi vine sa .

Va pup.




Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Miha,ti-am raspuns in partea cealalta.
Nu ma supar ,ca asa e!
Acu' trebuie sa ma chinui sa mai arat si eu bine.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

dana, unde e linku'???
ca io's dusa la ora asta.

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Uite aici Alina!
http://www.danielaclinciu.inmoeciu.ro/


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Ange am bagat-o la congelator...
Nici aici nu stiu copii de prajituri in casa, doar prostii de la alimentara
Mariussimiuc ... multzumesc. O dau, de ce nu, te-am atentzionat sa-i faci cunostintza cu feciorul tau cind venim la Iesi, dar te facushi ca ploua. Lasa ca te gasesc eu, ce daca nu ne intilnim cu mamicile toate in acelashi loc, macar cite doi sa ne cunoastem

Isabella de la 6 la 10 luni

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre
Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Mei mai facem ceva conferinta? Ca eu tre sa ies dintr-o clipa-n alta.
Deci perioada ramane hotarata asa (Svetlana, Anculina ne pare rau ca nu se potriveste nicicum ) , acum sa vedem care va fi pensiunea. mmiha ai mai sunat? La cine, cu cine ai vb?
Hai sa vedem care-s conditiile tarifele si sa ne punem de acord sa facem rezervarea.
Sunt pe fuga
Inca ceva sa nu uit: pe ce criterii alegem? Io nu prea stiu ce inseamna 2 sau 3 margarete, adica la ce conditii se incadreaza...
Si daca nu vom fi multi, poate ar fi fain sa gasim o pensiune cu mai putine camere sa nu fim cu prea multi straini in zona:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Mai ,eu v-am pus linkul.Daca va place si sunt locuri libere ,acolo mergem.
Dar asteptam pana luni sa vedem cine se mai anunta si luni suna Miha acolo.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Fl.,scuze ca nu am putut conversa.am vorbit acasa cu ai mei.
margaretele sunt stelele cred,nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Danelutza,s-a rulat frumos rulada? sper ca nu a crapat.nu avea de ce daca ai facut exact ca in reteta
asteptam pozeeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Cami,vreau si eu reteta! Te rog!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput