Clipe din trairile sufletelor noastre...(7)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Pai aia am citit-o aseara si am digerat-o azi noapte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Uraaaaaaaaaaa.......

Am scapat !!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

Neatza :)

si buna treaba!!! :)
Io acu beau cafeaua repede ca e de munca.bine ca vine long week-endu' si nu mai tre sa ma trezesc dimineatza (de fapt e gresit spus, ca pe ale mele nu le intereseaza ca e week-end si tot la 7 jumate dau trezirea, so corect e: bine ca nu tre sa mai conduc la 7 dimineatza :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Felicitari, Iulia! E abia inceputul unei vieti linistite si frumoase...

Brenda, bafta la concurs, ii tinem pumnii Dianei!

http://community.webshots.com/user/freediaro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Off, sper sa fie inceputul unei vieti linistite. Si sa fiu si eu suficient de desteapta incat sa mi-o fac frumoasa.

Am vazut azi un apartament...micut dar superb asezat, urmatorul bloc e situat la vreo 200 m distanta si intre ele copaci de toate felurile, tei, castani si alte natii si multe pasarele. Balconul are geam de sus pana jos, pur si simplu aveam impresia ca am toata padurea aia la picioare.
Bineinteles ca deja ma visam sorbind cafeaua printre tei si castani.
Doar ca exact din acest motiv, bineinteles ca asa micut cum este, apartamentul ala are un pret care ma depaseste.

O fi semn de batranete ca as da oricat pentru un petic de verdeata si un ciripit de pasarele?





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

e semn ca vrei sa ai un loc unde sa te simtzi linishtita :) si nu e nimic rau in asta.

sper sa-l gaseshti cit mai repede :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Buna ziua, populatie.

De fapt cred ca vorbesc singura pe-aici, ca vad ca v-ati imprastiat care-ncotro.

Brenda e la Pitesti sau Ploiesti,(na, ca acum le incurc si eu)
Cati e la tara cu Raducu
Dani doarme si cand s-o trezi se apuca de gradinarit
Alma...dehhh...e singura acasa, nu ne bagam, suntem discrete
Ioana...sunt ultimele zile de concediu, "do not disturb"
She, Alyssa si Rodica au absente nemotivate, dar nu le exmatriculam ca sunt recuperabile.
Ril e dat disparut, dar nu ne mira ca el e barbat, doar nu ne asteptam sa fie constant in atitudine, nu ?

Eu...ghinionista grupului, sunt pedepsita pentru liberele din timpul saptamanii, asa ca astazi lucrez.
Si e asa de frumos afara...abia astept sa plec de la birou.

Prezenta fiind facuta, absentele motivate la toata lumea, nu-mi ramane decat sa va doresc un week-end minunat.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

Mey, io nu prea mai beau cafea. Vad ca voi mancati cafea dimineata, la pranz si seara :) Mai ales de cand ati primit intariri din Canada. Bun venit, Danim!

In plus, voi avea un an mai greu. Cred ca in 2 sapt ma apuc de casa. Cam atunci imi iese autorizatia.

http://community.webshots.com/user/rilbuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Wow, Ril, bine ai revenit.

Se simtea dom'le lipsa unui barbat printre noi. Prea mult ne lasasi sa ne facem de cap, de-aia am ajuns sa mancam cafea si-n culcare si-n sculare.

Eu am atata bataie de cap cu cumpararea unui apartament, nici nu vreau sa-mi imaginez ce inseamna sa faci o casa din temelie.
Asa ca mult succes.
Si ce daca ai un an greu, uite-asa cand simti nevoia de o pauza, vii aici sa ne mai vaicarim unii la altii.

Si mai spune-ne si ce mai face Vali, cum se mai descurca cu fetele ?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Cine-a zis ca sunt singura acasa? Am fost doar doua zile, joi si vineri, cat a fost copilul in excursie. In afara de faptul ca m-am dus la culcare pe la 1:30 am, nimic interesant de povestit...

Iulia, iti doresc sa gasesti casuta care sa-ti placa!

Ril, bine ai revenit!

Brenda, cum a fost la Pitesti?

Pupici si celorlalte mamici, care dau mai rar pe-aici!

http://community.webshots.com/user/freediaro

Mergi la inceput