noi sagetatoarele

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

buna...ziua, de-acum!ce face-ti, fetelor? ati plecat toate in concediu?
m_monique, ce planuri de viitor ai pentru copilasul tau? sincera sa fiu, daca as sta in bucuresti, le-as inscrie la clubul de muzica al lui marius teicu.sau la dans spotiv si de societate. sau la patinaj. sunt atitea optiuni ca mi-ar fi greu sa aleg.din pacate, la noi nu sunt prea multe optiuni, asa ca ne multumim sa cantam acasa, avind model citeva cd-uri cu bimbam si alte grupuri de pitici mai mari, iar cind va implini 4 ani am sa merg cu ea la scoala de arte s-o inscriu la dansuri...de care s-or face! moderne, sportive, populare...la pictura ma indoiesc ca ar avea talent, asta doar daca o mosteneste pe mama, ca eu sunt...bat!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Sagetatoare din Constanta! Ce parere aveti despre parcul piticilor al lui nenea Mazare?!Motatele mele m-au innebunit!numai acolo vor! Nu le mai intereseaza nici satul de vacanta!


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

quote:
Originally posted by dialnyko

buna...ziua, de-acum!ce face-ti, fetelor? ati plecat toate in concediu?
m_monique, ce planuri de viitor ai pentru copilasul tau? sincera sa fiu, daca as sta in bucuresti, le-as inscrie la clubul de muzica al lui marius teicu.sau la dans spotiv si de societate. sau la patinaj. sunt atitea optiuni ca mi-ar fi greu sa aleg.din pacate, la noi nu sunt prea multe optiuni, asa ca ne multumim sa cantam acasa, avind model citeva cd-uri cu bimbam si alte grupuri de pitici mai mari, iar cind va implini 4 ani am sa merg cu ea la scoala de arte s-o inscriu la dansuri...de care s-or face! moderne, sportive, populare...la pictura ma indoiesc ca ar avea talent, asta doar daca o mosteneste pe mama, ca eu sunt...bat!

poze



sa vad ce inclinatii va avea. tot ii spun sotului ca va trebui sa-l ducem la dansuri, inot.

17 +

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davidutza74 spune:

Fetelor,
am fost la aceea nunta unde a venit si tipa care arata exact ca o parasuta si s-a asezat la masa noastra ,eu nici nu m-am uitat la ea ci m-am ridicat si m-am mutat la alta masa.Cand a vazut ca noi am plecat la alta masa a inceput sa se dea in spectacol ,sa danseze sa se ia de unul de altul iar la un moment dat mirele i-a spus ca daca nu se potoleste poate sa plece.Era tare ofticata ptr.ca al meu nu vorbea cu ea si eu nici nu m-am uitat la ea.Toata lumea care stia problema era cu ochi pe ea si pe mine m-au felicitat ptr.indiferenta de care am dat dovada .Sotul meu si-a dat seama ca a fost greseala vieti lui si ca nu v-a stii niciodata sa imi rasplateasca intelegerea de care dau dovada,adevarul este ca nici eu nu stiu de unde am atata rabdare si intelegere dar cred ca faptul ca il iubesc este sursa rabdari si tolerantei mele.Una peste alta vreau sa cred ca aceasta ratacire a lui ne-a facut un mare bine si asa ne-am dat seama ca ne iubim si ca nimic nu ne v-a desparti NICIODATA.Saptamana viitoare plecam in concediu si vrem sa ne schimbam verighetele sa putem pune punct si sa incepem o alta viata fara ascunzisuri si ocolisuri asa sum proceda pana acum.Asa ca iata ca vad in mine o sagetatoare veritabila care stie sa lupte ptr.ce ii apartine si mai are puterea sa o ia de la capat.V a doresc si voua sa aveti intotdeauna puterea de a lupta ptr.ce este al vostru si sa stiti ca in fata unei sagetatoare nu sta nimeni(ASTA DACA VREM CU ADEVARAT).


Va pup dulce dragi sagetatoare si nu uitati noi avem o arma pe care nimeni nu o poate avea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi66 spune:

Buna sagetilor!
Slaba miscare pe la noi.

Davidutza - ai procedat f.bine.Indiferenta doare cel mai tare.Eu sunt pentru comunicare, discutie, fiecare sa-si spuna parerea sau ce a inteles, dar in cazul de fata nu era persoana cu care sa stai la discutie.Sper sa ai puterea sa nu ii reprosezi sotului tau aceasta "intamplare".Mai bine va spuneti acum tot ce aveti de spus in legatura cu aceasta problema.Se pare ca tipa a vrut, chipurile, sa-l facä gelos pe sotul tau sau e chiar asa de .....proasta.Tot ea s-a facut de cacao pana la urma.Eu stiu cum e sa actionezi din dragoste sub impulsul geloziei si al nervilor.Felicitarile mele!
Dar te sfatuiesc ceva!Si eu am fost la randul meu apostrofata!Sa nu spui niciodata NICIODATA!Cand mi s-a spus asa ceva m-am uitat chioras, dar in timp am simtit-o pe pielea mea ca asa e.Va doresc un concediu placut!

Am o intrebare mica:Cine e abonat la DigiTV?Astept si raspuns!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davidutza74 spune:

Ai dreptate,chiar asa a fost ,a vrut sa-l faca gelos dar nu i-a reusit si ea intradevar s-a facut de cacao.Oricum tipa e sarita rau de pe fix.In fiecare zi ii spune ca e nesimtit si ca sa o lase in pace cu toate ca el nici macar nu o baga in seama.Problema este ca se zice ca la aceasta nunta socra-mea iar fi spus sa vina chipurile asa se gandea ea ca il cucereste pe al meu.Caci am aflat ca ele doua se cunosc si cum socrela nu ma inghite e normal sa ne vrea despartiti.Acum sotzul meu nici macar nu mai vorbeste la telefon cu masa ptr.ce ia facut si pentru faptul ca a incercat sa ne desparta.Am o socra ffff.nebuna care crede ca le stie pe toate si defapt este invers.Acum astept cu nerabdare concediul.


Va pupic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:


Ma primiti?

1/12/1974

Nicoleta si Bia Ciocarlia
Delta + Mare Toamna 2005www.dropshots.com/tnicoleta" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

bravo davidutza74. nu te lasa.
bine ai facut ca ai ignorat-o pe aia careia ii umbla hormonii ca satelitii.




17 +

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicina spune:

Bine lucrat Davidutza, ai vazut ca se poate? Distractie placuta, si e cazul sa faci delete sa stergi din memorie ceea ce s-a intimplat.
Pupici, si vreme buna.

cicina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

fetelor, ieri am fost la eco 3D si am aflat ca voi avea baiat.
asa ca voi fi o sagetatoare "scorpiuta".

17 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput