FIV - 71

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Bety, GinutaFELICITARI. Citesc si eu pe aici din umbra asa ca nu am avut timp sa imi dau seama daca reusitele voastre sunt din prima. Cred ca si eu voi ajunge la FIV, dar ma mai lupt inca cu vreo cateva ISA. Imi puteti spune si mie cam la cat ajunge FIV-ul la Giulesti (all inclusive, adica tratament+analize). Se mai da ceva la dr. la cat am auzit ca costa? Eu un as da dar dupa reusita.
Va rog poate imi scrie si mie cineva un PM.
Va pup si va doresc la toate curajoasele de FIV succesul cat mai repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Nu mi-a mers netul toata ziua....., dar ma bucur ca macar am putut intra acum sa felicit si eu gravidutele fericite:Bety si Gina felicitari iubitele si sa fiti sanatoase si iubite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Fetele am trecut peste un hop........mi-a iesit testul Papanicolau bine!!!!!!!!!!!!!!

Va pup.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/micaelapodariu/my_photos
"Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......"

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Iliuta inseamna ca e de bine,in continuare ce mai urmeaza?
cristinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Bety, Ginutza felicitari!!!! Sa aveti sarcini usoare si bb sanatosi!
Si eu tot pacienta Prof. Marinescu + Moisa sunt :) poate ne intalnim.

Pupici,

Ingeras 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bety spune:

Multumesc pentru felicitari! tuturor!
Sunteti minunate!

"Oamenii buni au parte de lucruri bune."
Beatrice
Poze dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna fetelor. Se pare ca al meu comp de acasa va claca in curand.
Ieri seara am descoperit ca nu mai functioneaza tastatura, asa ca
am putut citi, dar n-am putut scrie, asa ca a trebuit sa vin la birou sa va scriu.

Cristinici si Adela, va multumesc pentru galerie. Eu mai am fix o saptamana, adica vinerea viitoare, pana incep stimularea. Deja incep sa simt niste fluturasi in stomac, dar incerc sa-i ignor.
Iliuta, ma bucur tare mult ca ti-a iesit PAP bine!! de-acum poti sa mergi mai departe cu pregatirile pentru FIV.
Andrusha, imi pare tare rau ca n-ai reusit!
Sper sa nu-ti pierzi speranta si sa nu renunti! sunt fete care au reusit dupa a3a, a4a incercare!cat despre perioada pana vine CM, nu te pot ajuta, eu n-am apucat sa fac FIV inca.

Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teli spune:

Felicitari proaspetelor gravidute si multa sanatate in continuare!
Si eu sunt pacienta "de Giulesti" pentru FIV , in toamna vreau sa
fac a treia incercare , sunt la dr Dracea.V-as ruga mult sa -mi spuneti si mie ce embriolog ati avut , eu consider asta f important.
Multumesc si succes celor care merg inainte,
Otilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronici spune:

YUPIIIIIIII !!!!!!!!!!
Ma bucur tare pentru bebicul sanatos al Ginutzei si pentru grasuta valoare de bhcg al Betycii ! Stiam c-o sa reusiti !!! Numai cine nu insista nu-si atinge telul,eu consider ca noi am ajuns in varf,de la prof.Marinescu nu mai aveam unde sa merg mai sus ( e adevarat la D-zeu,dar numai el stie cat m-am rugat pana sa raman insarcinata si dupa !).
Sa dea cel de sus sa fiti sanatoase,sa aveti bebei sanatosi si sa ne intalnim la gravidutze (cred ca am putea chiar sa infiintam clubul FIV-oaselor acolo la "Odiseea sarcinii....)
Celor care acum sunteti in focuri va dau un sfat: imbinati efectele noii tehnologii(tratamente,proceduri) cu rugaciuni,cititi Acatistul sfintilor parinti Ioachim si Ana si Acatistul Maicii Domnului. Eu asta am facut in pat cat am asteptat sa se prinda gigeii.
Pupici si sa auzim numai si numai de bine !

http://photos.yahoo.com/verocika2002
10+ de doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

Teli eu am avut-o pe Dna biolog Monica Dascalu ,anul trecut la primul fiv a fost Dna Cocei ,rezultatul la emrioni a fost mai bun acum dacat anul trecut .
Ingeras tu ce mai faci ? Sarcina merge bine ?Iti doresc o sarcina usoara in continuare.
Andicu cand ma gandesc la tine parca imi aduc aminte de mine .
Intru si eu la GALERIE si la PUMNI STRANSI pentru Andicu de acum
si in final
Liana tu ce faci ? Esti cam absenta .Te simti bine ?
Andrusha imi pare rau pentru nereusita ta .Nu te da batuta .
Mirga sper ca esti bine
Iliuta ma bucur ca ti-a iesit testul bine ,bafta in continuare ,sa-ti dea Doamne Doamne si tie vreo 2 -3
Cristinici acum mi-am rezolvat-o de tot problema ,pot sa spun ca sant linistita de acum incolo .
Luati de la mine cate un pentru fiecare in parte .



GINA 7+

Mergi la inceput