Impreuna, Timisoara (42)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare fetelor!!!
danitin, sper ca nu e tirziu cu tinutul pumnisorilor! eu numai acum am ajuns pe linga un calc. ti-am trimis mail-ul de pe adresa comuna cu sotul, am si eu una dar uit mereu sa-l controlez asa ca e mai bine asa. asta il controleaza el.
ana, asa ma cu copiii astia. noi am ajuns la un chilotel (de pampers, nu de bumbac) pe zi dar de asta tare greu scapam. la cresa nu face deloc in el. am si eu emotii ca in septembrie mergem la gradi si chiar nu ne primeste cu pampers. cit despre arsuri, rod chestii uscate dar tot degeaba. o sa-l intreb pe dr dar tot nu-mi va spune nici o super-solutie
silvana, ma bucur ca sinteti bine!!!eu, vietuiesc, incet, incet... sunt fericita ca pot sa maninc cit de cit si sa dorm, in rest...
silvana, ana, ma luati si pe mine la pachet? (imi trebuie ambalaj mare dar se rezolva)
doris, ma bucur ca sunteti un pic mai bine. eu stiu, intreaba eventual si de alta analiza pentru git, poate mai exista si altceva in afara de exudat, asta poate sa iasa negativ dar de fapt sa nu fie. nu stiu, zic si eu. la inesica si tie, desigur!
mihi, la noi e invers. cum face in chilotel sau in pampers, vine repede si imi spune ca e plin si-l da jos, uneori il duce si la gunoi. odata am gasit in gunoi chilotelul de bumbac cu Picachu. rabdare si tutun, alta solutie cred ca nu avem
diana, si krisztina a avut ochii cenusii inchis dar pe la un an si un pic s-au deschis, treptat iar acum ii are caprui deschis (parca)
noi amindoi ii avem caprui, oare pe cine seamana????. a crescut mare cavalerul tau!!!

in gashca, mai revin!

23+
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Si daca tot nu m-a intrebat nima cum arat cu noua fata, voala de vedeti

http://pg.photos.yahoo.com/ph/silvana_popovici/detail?.dir=4b6f&.dnm=11bfre2.jpg&.src=ph

Silvana si Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

silvana, iti sta super!!!!!!!!!!!!!!
hi, hi, hi!!! imi place!!!!

23+
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Bey Silvano....unde naiba ai gasit aratarea aia de poza....?Sa mor sufocata cu dumicatul in gura....ca dau io click si cand deschid...lipsa aer...in asteptarea Silvanei blonde...

Katik...te luam pachet...cu bebe la bord...Incearca,pentru arsuri,sticksuri,biscuiti populari,paine mai veche si eventual crutoane...Sti cum ce imi mai trecea mie(ce mama denaturata sunt)?Cu Coca-Cola,mea culpa!

Dana-danitin,vacanta frumoasa la casuta...Cumplit ce ai vazut?Cum ai reusit sa faci reportajul?Eu cred ca o luam razna numai privind chipul fetitei...Doamne fereste!(cred ca o sa am cosmaruri la noapte).


Mey gagici,vacanta placuta sa aveti si ne vedem marti...Pupici la toatele si sanatate multa la bolnaviori!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amutza spune:

Buha buha la ora asta

Doris sper ca sunteti bine la ora asta.Este ffff greu si-ti doresc muuulta putere sa poti avea grija de fetita. Sanatate multa sa aveti. Si noi am fost de Pasti la socrii mei in prima zi, iar a doua la ai mei, asa ca nu am gatit cine stie ce, dar tot m-a prins ora 21 prin buca. Si sa nu ma abat de la ce vroiam sa spun marti am fost iar la socrii ca si asa era frumos pe afara si ne-am pozat si filmat cu iepurasii bunicii care sunt micuti si Alisa a fost super incantata de ei cum se invarteau pe langa ea ca am pus-o in iarba si am imprastiat 3 iepurasi pe langa ea. Am sa pun si poze cand oi avea si timp. Si bineanteles ca a primit un iepuras de la strabunica ei, foarte dragutz, asa ca de iepuras.

Silvana hai ca si eu ma asteptam sa vad o blonda si cand colo..... asta asa ca nu au intrebat fetili cum arati? las' ca intreb eu, cum te-ai vopsit? Ma bucur ca soricelul mic e bine, Doamne ajuta. pentru el in special.

Dana-Danitin ESTI MAI TARE CA SABIA LUI ZORRO! asa ca multa bafta si hai ca poti. Vezi ca a prezis Ana asa ca se adevereste, ascult-o ce zice ca daca asa a zis asa e. Asa-i ANA? Si zic ca s-a bucurat bubulina ta de ce i-a adus iepurasul? yupy, ce bine. pentru fetite.

Katik ai grija de bebe si de tine desigur si multumim de grijile pentru noi. uite ce buna e asa virtuala si nici macar nu dauneaza, nu?

Ce fain de fetele care sunt plecate in calatorii. Oare cum rezistati asa departe de bebeii vostrii ca mie una mi se face dor si daca pleaca in paduricea de langa mine cu mama mea. Sa aveti drum bun si sa va distrati cat puteti.

Mihi nici pe tine nu te-am uitat, ca de altfel pe niciuna din voi, un si pentru tine ca te gandesti la noi.

HAi ca mai vb cand mai scriu si la ore rezonabile. Pan atunci i pup you. Ma duc sa ca e cam tarliu. Va doresc un simplu NOAPTE BUNA.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

buna dimineata!
a venit we!!!
va doresc we placut, distractie placuta si, pentru cine pleaca din oras, drum bun!
doris, ce vesti bune ne mai dai?
iomai stau pe aci, poate mai veniti careva
in gashca

23+
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

bey, fetelor! am ajuns la pag.10, gabi e plecata, ce facem? care deschideti capitolul nou? hai, care va pricepeti in stiinta calc.
amutza, pupic la alisa, vrem poze cu iepurasii

23+
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amutza spune:

Saluty

Si eu sunt prin zona si pun pozele asa ca mai asteptam un pic pana sa vedem pozele, ok?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amutza spune:

Va invit la poze care mai doreste care mai pofteste


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

hai bei ca nu va las io balta nici in Honolulu!

Am ajuns cu bine aseara pe la 23. Drumul a fost ok, dar cam sinistru pe ultima portiune, ploua cu galeata. Ma simteam ca in "Finding Nemo" - mai stiti broastele testoase care inotau in marele curent oceanic australian?

Ne-am oprit pe la pranz in Viena, am dat o tura prin centru (va povestesc eu mai pe larg cand am mai mult timp), am vizitat Domul si am mancat un parfait intr-o cafenea. Frumos oras, e un fel de varianta ideala a Timisorii, caci seamana ca spirit, iar oamenii si locurile imi parea asa de familiare ...

Hai ca ma duc sa va deschid capitol nou (nu mai bag si introducerea acuma, nu va suparati, nu?) si incerc sa mai intru mai tarziu.

POZE

Mergi la inceput