FIV-70

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirga spune:

Buna fetelor.
Eu sint bine(?), ieri am facut un test care a iesit negativ (dupa ce noaptea am visat ca a iesit pozitv ) Asa ca m-am linistit -macar nu ma ia ca din oala rezultatul de miine. Banuiam deja de vreo citeva zile ca nu e nimic.
Dar nu ma las. Revin la tratament naturist care daca nu-mi aduce BB macar ma ajuta sa nu mai am dureri la ciclu. Si intre timp mai caut si alti medici, alte explicatii posibile ale multor nereusite.

Gina, Andicu, Mirela, Lachi, Meda si mersi de sustinere.
Bety, Victoria, Meda si toate care asteptati rezultatul, va doresc sa fie pozitiv.


Pupici si multa bafta.

Mirga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

ooooffffff mai Mirga! asteapta pana maine la testul de sange! Cine stie? poate totusi s-o fi prins!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

Din nou eu.Fetelor, spuneti-mi si mie va rog ar trebui sa simt ceva, vorba Victoriei, ma controlez si analizez pe toate partile.Parca era mai bine cind ma durea burta , macar simteam ca se intimpla ceva pe acolo. Gina dupa cit timp de la ET ai facut primul test?Simt ca incet, dar sigur o iau razna, ma termina perioada asta de asteptare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Meda, ai rabdare si nu te stresa. Menajeaza-te si incearca sa nu te mai gandesti doar la asta. Eu zic ca mai repede de 12 zile de la ET nici sa nu te gandesti sa faci test de urina. Stiu prin ce treci... dar incearca sa rezisti si sa nu mai cauti simptome ci doar sa gandesti pozitiv! Te pup dulce!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Haideti mai fetelor, nu disperati!

Trebuie sa fiti optimiste si sa nu va mai ganditi la ce e mai rau!
Mirga, poate e prea devreme sa iasa ceva la testul ala de urina pe care l-ai folosit tu!!!
Meda, sunt fete care n-au avut absolut nici-un simptom si au reusit! asa ca nu te baza pe asta! trebuie sa fie bine!
Victoria, acelasi lucru e valabil si ptr tine! stiu ca ptr noi, cele care nu suntem in situatia voastra, e usor sa vorbim, dar poate, totusi, daca nu va mai stresati asa si va ganditi la lucruri frumoase (care sa nu fie legate de ), trece timpul mai repede si va pregatiti bine pentru vesti bune!
Sunt alaturi de voi toate, si-mi fac griji, si ma gandesc mereu la voi, si va tin pumnii strans de tot in continuare!!!

Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Betty tu cand faci testul?
Am incurcat , maine Mirga face testul. Ce sa faci, batranetile.
Victoria si Meda voi face la zile apropiate testul.
Liana ce mai faci , dar grasul cum se mai simte?
lachi ma bucur ca nu te-a lasat inima sa o feliciti pe Gina abia luni.
Si acum putina galerie pt fete


pupici cristinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

Nici eu n-am avut cine stie ce simtome ,in primul rand nu mi-a venit CM si ma dureau sanii ,mai pofteam cate putin ,greturi vagi ,astea le aveam si la ciclu .
Testul l-am facut pe primul la 10 zile de la ET si l-am facut si pe al doilea dupa doua zile ,care au iesit pozitive.

Mirga hai sa vedem maine cum e testul poate e bine totusi .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bety spune:

Buna, va pe toate!
Eu testul trebuie sa-l fac pe 27.04. si nu voi face nici un test de urina.
Va tin pumnii sa fie bine; ma sa fie bine!

"Oamenii buni au parte de lucruri bune."
Beatrice
Poze dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol78 spune:

Fetelor am si eu nevoie de putin ajutor de la voi:
asa cum am mai spus optez si eu pentru FIV,inca nu am inceput.Medicul meu mi-a dat pentru inceput cate 2 injectii Menogon pentru 6 zile, azi am fost la eco,am facut estradiol, totul ok, aaa am 9 foliculi.Intrebarea mea este de ce mi-a facut azi Decapeptyl? ce rol are aceasta injectie? Va rog mult ajutati-ma ca ma framant de cateva ore.

Doamne ajuta pentru cele care asteapta rezultatul Bhcg , dar si pentru celelalte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronici spune:

Eu trebuia sa fac testul de sange in ziua 11 de la ET dar am stiut ca sunt insarcinata pt.ca in ziua 10 am vomat .Si de atunci tot asa o tin: de trei ori / zi:dimineata,pranz si seara !!

http://photos.yahoo.com/verocika2002
8+ de doi

Mergi la inceput