Clubul coafezelor - stylistelor ( 2 )

Clubul coafezelor - stylistelor ( 2 ) | Autor: Doris-Alina

Link direct la acest mesaj

Ceau!

Bun venit la Cap. 2....

As fi tare bucuroasa sa stiu ca pe avem o trupa de coafeze / hair styliste.
Am putea colabora, discuta, despre locurile noastre de munca, despre noile tendinte in domeniu, tehnici noi de vopsire, tunsori noi si
chiar despre seminarii ce au avut loc anul acesta sau vor avea loc in curand.
As dori sa ne cunoastem...
Sunt sigura ca vom face o minunata echipa,dar mai ales vom putea schimba pareri si experiente traite!
Tot aici voi raspunde tuturor celor care au nevoie de un sfat legat de coafura( tunsori, vopsiri, schimbari de look).
Va astept cu drag si nerabdare!

Daca doriti sa recititi...

CAP1



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele



POZE CU NOI

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

imi pare bine ca am gasit un astfel de subiect, asa ca indraznesc si eu sa cer sfaturi.
am 3 poze in album si yate as vrea si eu o parere de profesionist.Mi-as face ceva si nu stiu ce
poze

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

2+1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Doris ok..ok. sa traiti am inteles...apai mama sa stii ca ma fac neagra..gata am zis!!! am zis!!! dar de tuns nu ma tund..astept pana cand s'o ivi ocazia sa vin la Timisoara ..si direct la tine vin..si atunci sa te vaz
apropo si eu fac un tratament ..de fapt am renuntat la balsam de cativa ani buni si folosec un tratament de par cu placenta..nu stiu cat de bun e ..dar ma rog se pare ca mie mi'a priit..
am firul de par foarte subtire..se rupe la cea mai mica atingere..stiuuuuu o sa zici ca de la..de la....posibil..posibil..
daca tu ai alta solutie io ascult tot ce'mi spui cu mare placere...
asa ca astept...
tumpilicooo io te




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Sarbatoarea Sfanta a Invierii Domnului sa reverse asupra voastra sanatate, belsug si bucurii, iar Lumina din Noaptea Sfanta sa va ridice sufletele spre noi trepte spirituale si sa va insoteasca pasii pe drumul vietii.




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Dumnezeu sa va dea un curcubeu dupa fiecare furtuna, un zambet dupa fiecare lacrima, o binecuvantare la fiecare pas, o promisiune la fiecare grija si un raspuns la fiecare intrebare!

Paste Fericit, cu pace si liniste sufleteasca!


POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

sa va aduc pe prima pag sa va vada toata lumea..ca dupa cate vaz cam toate scrieti top la celalat cap

Doris nu te'am ascultat si am mai incercat odata...acum sunt blondaaa rauuu..da rauuu..inca nu am incercat o nuanta de gri ca nu stiu pe care sa o incerc...astept un sfat de la tine..sper ca nu te superi da io sunt incapatanata rau da'tot...pana nu obtin ceea ce imi propun nu ma las
si apropo de tratament nu mi'ai zis nimik..e bun cel pe care il folosesc eu? cel cu placenta?e o cutie mare si are o eticheta verde ..il gaseam tot timpul in piata din cartierul "Luminii" de la voi...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora35 spune:

hristos a inviat fetele bine v-am regasit.
Doris daca vrei sa iti arunci un ochi aici ca sa vezi cum sunt tunsa acum si daca te rog nu mi-ai spus daca ma pot vopsi eu acasa ciocolatiu si ce vopsea ar trebui sa cumpar sau sa combin.iti multumesc anticipat

nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni
familia mea
de-ale croitoriei
animalutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

sa va aduc pe prima pag..
si astept Doris..raspunsul tau




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Doris mama ne'ai parasit?????




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kerstin spune:

saptamana asta vreau sa ma vopsesc ciocolatiu, am cumparat vopsea de la Wella dar am inteles ca nu tine f. mult culoarea ciocolatiu nou aparuta la Wella, aveti idee daca la Matrix sau Joico sunt nuante frumoase de ciocolatiu? sa merg sa ma vopsesc la salon sau sa ma fac acasa cu Wella? scuzati daca am fost incoerenta, sunt la serviciu si ..... ma intelegeti....

Multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora35 spune:

aici numai doris poate sa iti raspunda dar vad ca nu a mai intrat demult pe aici da-i un pm poate iti raspunde

nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni
familia mea
de-ale croitoriei
animalutze

Mergi la inceput