O altă Timisoara!

O altă Timisoara! | Autor: timisoara

Link direct la acest mesaj

Buna Timisoara,

De ce era nevoie de un alt topic? Si de ce O alta Timisoara? Pentru ca suntem un grup de fete din Timisoara care inca nu ne-am gasit locul aici pe la "Prieteni dintotdeauna", vrem si noi un locsor al nostru, unde sa putem scrie, nestingherite de persoane rauvoitoare.
Si rugam frumos moderatorii sa nu ne fie inchis topicul si sa primim cine stie ce trimitere.
Ne simtim bine asa, nu vrem nimic altceva decat sa fim lasate in pace.

Asadar: fetelor – poftiti la taifas!


poze

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Ma bucurez ca in sfarsit s-a aprobat subiectul.
Ce mult e de cand nu ne-am mai adunat ... hi hi hi ... de acu cateva ore pe mess????
Mi-era greu sa va urmaresc pe conferinta ... scrieti prea repede pentru creierelul meu ostenit de gravidutza.
Hai ca de acum o sa taifasuim de numa ... asa ca ne vedem mai rar si o sa scriem mai des.
pupici


Miro10+
am o nepotica talentata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:


Salutare!
Si eu ma bucur sa ne regasim si aici....
Ne taifasuim maine mai mult ca acuma trebuie sa merg sa culc baietelul...
Aaaa....am repetat analizele si e totul ok acuma...deci de luni la cresa...e definitiv si irevocabil...

Noapte buna si multi pupici!

Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:

Avem echipaaaa, avem valoareeee!



Beeeeeey ce bine ca ne-adunarăm !!!

Miro, pai veeezi? Ca asa doritoare de vorba eram toate, ca uitam sa ne schimbam culoarea scrisului ..pe mess..
Si laaaaas' bey ca te stiu io... kreerashu tau de gravidutza functioneaza foarte bine.. asta ca.. ma leshi?

Sper ca pana plec acasa de Pashte mai tragem o "adunare" ca ma dor buricele deshtelor de la atata tastat si as prefera mai degraba ceva gimnastica faciala

Va pe toate in echipa in mod egal


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

yuppi, yuppi
multumim ingerasilor care ne vegheaza...capitolele .

io is cu pruncu in brate.vedeti daca nu i-am pus bratara rosie???, cred ca mi l-ati deocheat.
tre sa merg la baita, suntem singuri acasica si nu prea am chef.dar mi-a vomat mai devreme si e musai.

Miro, neuronii tai sunt la embrionul de 3 cm?
ca ai mei sunt la Marco.
Albi tot iesim sapt. urmatoare, ca am dadaca acum
Simina ma bucur ca sunt ok analizeze, dar imi pare rau ca incepi munca .

hai ca scriu mai tarziu.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
mamuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Fetele..si eu sunt pt o iesire sapt viitoare..numa sa nu fie vineri ca e ziua puiului meu....Oricum mai vorbim noi ...
Diana da' cand pleci?


Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:

Simina, ma bucur ca acum sunteti ok si merge Dejan la cresa...ehhh..ai flacau mare de-acum.. sa te-astepti sa-ti vina maine-poimaine mandrele la usha

Pai clar ca ne vedem saptamana viitoare.. eu as pleca joi. Detaliile despre intalnire - la tel sau pe mess

Va pupez



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

mama denaturata ce sunt...cum ma numesc unele, mi-am adormit cupilu in brate la comp. si mi-e mila sa-l trezesc pt. baita.

deci, detalii intalnire pe privat. am inteles sefa.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
mamuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

buey denaturatelor ... eu am tras deja un pui di somn, m-o trezit bebelu pentru 3,14 3,14 si voi tot pi baricadi sunteti?
mereti făi la culcărică.


Miro10+
am o nepotica talentata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Eu am terminat baita, hranit prunc, am scris ceva la bebei si acum mi-a venit sotul acas, asa ca o in pat.
va urez noapte buna si usor, in special.
Maine voi fi prin magazine in cautare de tinuta pt. botez.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
mamuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:

Gio`, clar ca denaturata Astia's copii crescuti dupa metoda: cu in gura copilului si cu pe forum


Miro, pai cum altfel, daca nu denaturate? Io clar ca's pe baricade.. ca doar.. cine stie cand mai ajung pe la comp ?

echipa de denaturate

Mergi la inceput