Clubul optimistelor (6)

Clubul optimistelor (6) | Autor: eveline

Link direct la acest mesaj

Capitol 1 Capitol 2 Capitol 3 Capitol 4 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73112&whichpage=1" target="_blank"> Capitol 5


Optimiste(i) convinse(i) sau in devenire:

Georgiana (Slatina,Olt)
Gyna (Suceava)
Joker
Catalin (Bucuresti)
diadaniela (Bucuresti)
alexa si mami (pitesti)
lulu 77 (Constanta)
chiquitita
iri_sori (Ploiesti)
eveline (Suceava)
monagan (Cluj-Napoca)
addinel (Bucuresti)
adinell (alias adinella)
impreuna(Cluj-Napoca)
SunSmile (Bucuresti)
NicoletaB
Ilincalif (Suceava)
Carmencyta (Suceava)
Himmelsduft (Germany)
Fannna2003
Grodear (Bucuresti)
BraveGirl (Bucuresti)
Andreea_trend (Bucuresti)
Liana30 (Craiova)
Teodora35 (Bucuresti)
Hogearamona (Prundul Bargaului)
Daniela_daneza (Bucuresti)





Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Na ca scriu si eu prima la un capitol...nu ca as avea ceva inteligent de zis...mai bine ma duc sa mai invat putin pt licenta

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

.sa ma iertati ca.am cam lipsit dar am fost cu colegu sa'l operez de amigdale...acum am venit de la spital si sunt rupta de oboseala..va doresc o dupa amiaza minunata...
va pup..

giorgiii se pare ca pupiciii tai contara mult...e bine,,




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

salutare si de la mine! va pup pe toate
liana, georgi, asta era secretul vostru? taierea amigdalelor? ma si gindeam ce taiere :))
corina, studenta? la ce? bafta multa! mai am o prietena care are in august licenta si mai are si o bbsela de 2luni. a zis ca in ultima instanta se duce cu pitica in brate si o sa o treaca aia de mila. glumesc, binenteles:)))
georgi, poze dupa coafor, pls. te faci frumoasa pt ziua ta?
addinel, fruntea sus!
sunule, pe tine te tot vad matinala la fiecare subiect, parca ne-ai zis da' eu nu mai stiu, ce program ai? daca nu's prea indiscreta.
ramin prin imprejurimi

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Sunt studenta la medicina veterinara, ultimul an si anul 2 la finante banci.

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

fetele, eu sunt inca pe baricade, cred ca pe la 20 cand ma dau astia afara plec de la serviciu. am de lucru de mama-mama. cred ca-mi iau si in weekend acasa niste dosare.

pupicei si sa stiti ca va pandesc din umbra.

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Mersi fetelor de urarile de Paste si eu va doresc celor care sarbatoriti duminica Pastele, un Paste fericit si linistitor.
Cu pregatirile am inceput, maine vopsesc ouale, iar sambata fac un tort de ciocolata, in rest am terminat curatenia in mare.
Seara placuta si un la toate,


Himmelsduft

photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

corina, esti o curajoasa. pup si multa, multa bafta!
himmelsduft, sarbatori fericite!
io bucataresc, copiii sunt afara.

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

alooooo, optimisteleeee, unde sunteti toate?

eu acum am ajuns acasa, pupicu doarme, copilu' (adica sora-mea) e la concert, deci sunt libera. ma duc sa fac o baita cu spuma si revin. o sa fie o noapte lunga ca sigur nu pot adormi pana nu ajunge zapacita mea acasa. sper sa va gasesc mai active . plec pana nu da apa pe dinafara

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Bau!
Am revenit si eu dupa lupte seculare...dar am invins inamicii!
Mami(pot sa-ti spun asa?) lucrez in doua parti...una e periculoasa, dar nu presupune prezenta mea fizica tot timpul, iar cealalta e de zi cu zi. Dorm in medie cam 3-4 ore/noapte DAR nu ma plang. Acush acush or sa fie gata toate "visele materiale"....iar profesional vorbind am ajuns sus...mai am pana la presedintie...dar ma lupt!
Pupi si revin

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Tanananaaaaaa!!!!
Pup feteleeeeee....vorbareteleeeeeeeee...
Capitol nou?Nu-mi revin....(Eve bine ca ma scapasi... ca io nu mai stiam...SST! sa nu ne auda Liana...).
Liana te pup pe tine o data si pe grasu de 3 ori sa nu-l mai doara...
Alina pai tu crezi ca dupa tuns mi-au mai ramas bani si de poze?Ma fac frumoasa de Paste si de ziua mea...ca anul asta le impusc pe amandoua dintr-un foc...
Brave chiar ca Brave...Pai mie nu mi-ai zis si de a doua facultate. fata desteapta.
Ia uite la Addinel ce activa este...Bravo mai.Noroc ca se mai duce sora ta la cate un concert si mai stai si tu pe-aci....Glumeam.Am vazut ca ai treaba. fata vrednicutza.
Himmel un Paste Fericit plin de bucurii si bunatati.Auzi... tort de ciocolata...
Sunule pe tine te pup de n-spe mii de ori ca ne tragi mereu de urechi pe aci si nu te superi ca mai absentam.Io de maine as cam incepe curatenia(zic as... ca nu sunt sigura inca... sa vedem cum ma trezesc) asa ca poate mai lipsesc, in sensul ca nu scriu ca de citit... oricum va citesc. si la tine fata activa.

Pe cine sa mai pup?Pe toate va pup.Na .
Ma duc sa pap.

Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput