Clubul brasovencelor (3)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elisor spune:

Sanziana felicitari!!!!!!!!!!!!!!! Ai si de ce sa fii mandra!
Apa revine maine pe la pranz asa s-au laudat.
Merg sa citesc povestea sa adorm cu ceva frumos...
Noapte buna!

Noi:A+B+C+D+E



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

Multumesc frumos elisor.

Suntem pe ultima suta de metri cu bagajele. Maine plecam la mare! Uraaaa!

E un subiect la "Parintii intreaba" despre activitatile pentru copii peste vara in Brasov, dar nu prea a intrat lumea. Daca stie cineva mai mult sa scrie si acolo.

Bye, bye, noi plecam in vacanta!

Sanziana & Marina (03/10/2004) Cand s-a nascut Marina... Poze

Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Fetelor, indraznesc din nou sa intru pe subiectul vostru. Atunci, pe 8 iunie a mai avut loc targula acela Kids Expo la Brasov? A avut ceva publictate in mass media facuta? Ati fost careva din voi? Ce ati vazut interesant? Eu n-am mai ajuns ca erau cheltuieli mult prea mari pentru mine.
Multumesc mult,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonia Antonia spune:

Servus!
Am fost eu la targ! Mediatizare nu stiu daca s-a facut, noi am aflat printr-un anunt lipit la avizierul gradinitei.
Au fost divese firme cu imbracaminte, incaltaminte, jucarii, companii de asigurari...Locatia nu este una foarte bine plasata si nici nu au fost multe targuri acolo. Se pare ca se organizeaza mai nou acest tip de manifestari la Sala Sporturilor...
Per total, nimic deosebit...nici nu erau prea multi interesati (clienti) deci nu ai pierdut nimic.
Pa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Multumesc mult Tonia! M-am linistit. In octombrie o sa fie si in Iasi si am o dilema daca particip sau nu...ca anul trecut nu mi-am scos banii, dar atunci a fost prima editie...
Pupici la mamici, pitici si burtici si vacanta placuta,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

fetelor!
SANZIANA felicitari pt poveste,am citit-o mai de mult dar am lipsit vreo 10 zile de pe net ca am avut laptopul stricat...frumoasa povestioara si distractie placuta la mare!



Liniste vad ca la Brasov,am auzit ca e tare cald...ce mai faceti voi?


la toata lumea si numai bine!

Mirela si Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Servus.
Vin si eu, brasoveanca de vreo 7 ani. Cu o intrebare: vreau si eu sa ma duc la inca vreo 2-3 medici ginecologi buni...Am o problema cu colul...Am deschis un subiect la Femina .
Vreau sa ma duca sa cer si alte pareri.
Pe cine mi-ati recomanda?
Multumesc frumos.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina75 spune:

Buna fetele, n-am mai dat de mult pe la voi...
Nicoleta, eu cu Dr Badea m-am inteles bine, desi am auzit multe chestii naspa si despre ea...Dr Codruta Ciobanu e ok....f atenta...mai vezi ce zic si fetele

Va pup pe toate, o sa ma pun la punct cu noutatile.



Corina si Andrei (24.11.2004) cascador
Daca vreti sa ne vedeti, aici sunt pozele noastre: Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

NICOLETA eu iti recomand sa inceri si la doctorita Dumitrache,e super ok,poate mai scump putin si coada mare,dar merita, eu am mers mult timp la ea...bafta si sanatate!

Mirela si Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina spune:

Bonjour fetele!
Eu nu am mai scris de mult,dar sa stiti ca va urmaresc ,citesc tot ce scrieti!!!
Noi venim in Brasov la inceputul lui august,ma gindeam ca daca faceti vreo intilnire tare mi-ar place sa ne vedem.
Pupici la brasovence!!!

Mergi la inceput