Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (91)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simona8004 spune:

Petra, sa traiesti mama draga si sa fii sanatoasa si papacioasa, ca cuminte esti, e a veni si ziua(noaptea) cind ai sa ol lasi si pe mami sa doarma cit vrea ea, dar pina atunci

Felicitari cu kk la olita. wow super.cred ca o sa-i cumpar si eu olita poate incepe sa faca si ea...nu stiu

Dr. Anya sarut mina pentru raspuns. Pai Maia ia antibiotic amoxicilina de 250 cite 3,5ml la 8 ore.suntem pe gata oricum. dar m-am linistit oricum. de la noi si .

se prevesteste o zi superba afara, cel putin la noi in Suceava.
Sa aveti parte de o intilneala super faina si sa vedem pozici.

pa si o duminica faina si super faina.

Simona, mama lu Maia(22.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Buna dimineata! La multi ani tuturor sarbatoritilor: Petra, Maya, Matei, Alexandru, Radu-Ioan si Darius! Sa fiti sanatosi cu totii!

kristinutza, sa-ti traiasca flacaul, si sa va aduca numai bucurii! Petrecere frumoasa azi.

Noi ii asteptam in vizita pe Maria Ramonei si parintii ei. Iar nu stiu daca ajungem la 2 la herastrau. Sa zica acilea clar cine merge, sa stiu pe cine sun in caz ca vin si intirzii. Sint in urma cu 12 pagini, nu stiu cind le recuperez, poate mai dupa-amiaza.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

LA multi ani sarbatoritilor de azi Petra,Maya,Matei,Alexandra,Radu si Darius pupici de la noi

Codruta gratar bun

La noi este frumos sa speram ca tine asa
Situatia cu Antoine este mai buna ,vad ca au cam disparut bubitele,acuma ma gindesc, ca poate, nu stiu sigur, ca este de la un borcanas de compot cu mar+piersica+caisa

karmenuta pe noi ne trezit la 4 dimineata cu aceias problema a facut pipe pe el dar nu stiu cum si o foame

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

La multi ani ! si din partea noastra pentru sarbatoritii de astazi.
Am si eu o intrebare pentru fetele cu experienta in domeniul dintisorilo: cum se manifesta bb atunci cand cand incepe sa-si faca aparitaia dintisorii?Noi inca nu avem nici un dinte , dar cred ca momentul se apropie.
Este vreuna dintre voi care sta in zona Rahova?
Voua vi sa intamplat cu bb sa nu manance nimic de la ora 21 pana a II-a zi ?, acum este ora 11 si nu a mancat nimic de aseara
, la mamici si pitici

DORY & ALEXANDRA DENISA
http://ca.pg.photos.yahoo.com/ph/dory232002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

Ioana - eu vin sigur. Hai ca poate ajungeti si voi, ca nu v-am mai vazut de mult

Editez: a ramas pt ora 2? Cine mai vine pana la urma?

Alina
Anya mea(19 oct. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofia_misicu spune:

Anya, eu vin sigur. Haideti Ioana si Ramona si voi...Mai vine Simo Cristina si Ruxandra daca tin bine minte.


La multi ani Petra de 8 luni care face kk la olita si ne face pe noi de rusine cu pampersii nostri de bebelusi!

La multi ani si lui Maya,Matei,Alexandra,Radu si Darius! Sa cresteti mari, sanatosi si fericiti!

Sofia si Nuka (02.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Si noi venim. Ora 2 sau pe-acolo

Ruxandra, mama de www.hps.ro/matei" target="_blank"> Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofia_misicu spune:

Anya, da, ora 2 la charlles de gaulle!


Sofia si Nuka (02.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

La multi ani sarbatoritilor de azi Petra, Maya, Matei, Alexandra, Radu si Darius!

Si eu sunt la apel venim si noi. La ora 2 la iesirea din Aviatorilor.

Ioana ia-ti rolele ca noi asa ne echipam.

Vera & Iulia Maria (17 octombrie 2005)



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

Tocma' ce-am facut un spanac pentru bebe si astept sa se raceasca si sa-i dau. Sa vedem daca il accepta, ca e tare fitzoasa la mancare. Va zic ca am pus si un pic de unt in el, ca sa-i dea gust. Miroase foarte bine, e bun la gust (l-a gustat fii-miu), nu ar avea motive sa nu-i placa. Unt am luat cum a zis Codruta, cu 65 % grasime.
Dr. Anya, ce parere ai? Am gresit? (Hai, ca inca nu i-am dat). Oricum, o sa fac "de backup" un castronas de cereale, in caz ca refuza cu indarjire....



Catalina

Mergi la inceput