Si totusi...viata nu e cum o credeam...

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dandush spune:

Vin, vin !!! Ma primiti???

D.K.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicina spune:

Credeam ca e de la sine inteles ca mi-am oferit prietenia, chiar daca nu ne cunoastem.
Eu am un simt in a vedea in spatele ecranului persoane cu care cred ca avem in comun anumite.. sa le spunem hobby-uri. Eu l-am cunoscut pe actualul meu prin chat. Exact cand avem ceva pe suflet ne sprijinim pe tastiera.
Dandush, bine ai venit.
Davidutza, tine-te bine,incearca sa-ti versi focul pe mine(am spatele larg, mai ales azi dupa 2 ore de mers pe bicicleta)asa te racoresti.Se vor gasi solutii si pentru tine, ai incredere.
Alex, nu-ti mai fa examene de constiinta (santem mereu noi alea ca o facem, in schimb ei ii dor in...)Chiar daca ai fi gresit, nu poti schimba situatia, si ti-ar fi spus-o el intr-un fel sau altul, pentru ca unii daca au gresit ei descarca totul pe femeie.
Diego, ai vazut ca se poate. Cand pleci acasa?
Fleor se pare ca tu esti cea mai departe( ca strada),pot sa-ti strang mana? ( nu in usa bineinteles)Bravo, mergi inainte pe strada ta, si vei vedea ca vei avea satisfactii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davidutza74 spune:

Fetelor chiar ar fi super sa ne putem intalni toate dar in RO ptr.ca in alta tara este "costisitor financiar"sau as putea veni cu autostopul abia as retrai ani tinereti!Eu chiar vorbesc serios,cand ne intalnim????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexmona spune:

SUPER
Ma bucur ca am atatea prietene.
Asta da bucurie.
Hai ca pana la urma chiar o sa ne si vedem
Dandush , te primim cu bratele deschise.HAI!!!!
Multumesc CIcina , si binenteles multumesc Davidutza.
Deci sa recapitulam :
Suntem o super gashca _
-Diego
-Cicina
-Danduch
-Davidutza
-Fleur(asta e ...te-am inscris)
-Alexmona(m-am bagat si eu ...clar)
Suntem tariiii
Mai vine cineva???
Va pup
Urmeaza sa ne dam si un nume...
Si uite asa suntem un grup de prietene si mai uitam de relele astea .
Acum putem sa tinem legatura si cine stie poate ne intalnim...

Alexmona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicina spune:

Davidutza, dar ce crezi ca vom imbatrani vreodata? Cel putin cu sufletul ,NEVER. Tu pregatestete sufleteste ca noi venim, ma refer la cele de peste hotare.Eu vin in august.
Fetelor din Bucuresti pregatiti gratarul cu mici ca tare mi-e pofta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicina spune:

Mai fetelor cum se activeaza PM?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexmona spune:

SUPERRRRR!!!!
In august sigur sunt acasa.
sa se incinga gratareleee.si tot ajung(cu bicicleta , daca nu...)
Deci in august.

Alexmona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diego spune:

Fetele! Acum am vorbit cu sotiorul meu imi spunea ca este posibil sa fim in august acasa. Trebuie sa facem "consiliu de familie" si cu bebelusa noastra sa vedem daca vrea sa-si vada bunicii - sunt convinsa ce vrea!
Asa ca 99% ca vom fi in august in RO!
Apropos pentru a putea gasi un nume ptrivit grupuletului nostru ar fi frumos sa ne spunem una alteia hobby - urile si asa sa vedem ce avem in comun. Din asta, in mod natural iese si numele nostru.
ce ziceti? De abia astept sa va cunosc!

Diego

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diego spune:

ma gandeam la Sanzienele - e evident de ce! Vreti?
Alte idei? Votam?

Diego

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicina spune:

Alex, in Romania se spune ca 13 e numar cu ghinion, in schimb tie ti-a priit ai schimbat umorul, ma bucur.
Vad ca si Diego va veni acasa, ma bucur.
Hobby-urile mele? Musica, dansul si plimbarile in aer liber cu bicicleta sau motocicleta.Imi place natura, sa simt mirosul salcamilor a teilor in floare.Ciudat nu? Nu va imaginati cat e de placut sa mergi prin munti(e aproape de mine rezerva naturala a muntilor Dolomit)dar in acelasi timp marea, imi place sa dorm pe plaja s-ascult valurile care se sparg la mal.Si ar mai fi multe, eu fiind o persoana complexa, depinde de starea in care ma aflu.


Carmen

Mergi la inceput