Bebelusi de ianuarie - februarie 2006 (24)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Apropo de laptic si la mine e mai spre finish,rar sunt plini de dau pe dinafara,am doar cat ii ajunge deocamdata.Sper sa mai am macar luna asta, pana la 4 luni...Pe urma si daca doar dimineata si seara am sunt multumita,trecem la altceva.Vad ca sucul de mere (si cu un strop de pulpa) e ok - azi inca 5 lingutitze...saptamana viitoare bagam suc de morcovi.
Dac'ar fi dupa mami, i-ar face deja meniu de meniu...piure de cartofi,gris cu lapte etc. Dar nu cred ca ar face mofturi!
O mai las insa pana prin mai,daca mai am lapte...evident!

MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Am pus poze si cu puiul ala

MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

La mine au inceput sa dea cu pocnitori, artificii, lumea a iesit pe strada! Bravo STEAUA!

ana sebe + tiberiu
poze tiberiu stefan: http://photos.yahoo.com/ana_sebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

A batut Steaua...URA!!! Monica am vazut pozele...zici ca-i place puiul ala mare? Nu l-a bagat in gura pina acum?Nu da cu pietre, dar eu cred ca Diana va face ochii caprui!

mamicuta de ciresica -aprilie 2006

Ciresica Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Mai eu am uitat sa-mi iau pastila ieri seara...acum am luat-o normal,ce se intampla? Ma dereglez? Chiar m-am simtit ca naiba ieri seara de am uitat!

MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CATA nu dau cu pietre dau cu biliardul

Eu tot mai sper mai,ca pe viu altfel se vad!

MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Ha..deci tot verzi sau albastri rivnesti?Sa nu ai parte de ...Sa-i faci maine o poza de aproape pe lumina sa mai studiem!

mamicuta de ciresica -aprilie 2006

Ciresica Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela10 spune:

GIOVA,nu te alarma,si noi avem la fel.in capraru scrie ca sunt chisturi care vor trece de la sine(petele albe pe gingii)

http://photos.yahoo.com/iuli_n90210
mirelutza si dani(21.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CATA la poza cu blitz se vede altfel!

MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Ceau fetelor!
Noroc ca mai pun poze si eu, asa apuc sa ma uit la restul bebelushilor!
Cata e tare dulce amica si m-am indragostit de cosul ala cu ursi! La mine, pisicile au 2 cosuri de nuiele in care stau, ma bate gandul sa mai iau unul, dar oval, pt Diana, sa-i pun si eu ceva sa atarne acolo!
Moni, cred ca ai dreptate, azi iar nu a dormit prea mult, si atata si-a dorit sa vb cu mine, incat a vomitat putin de nervi ca nu-i ieseau cuvintele! Tot timpul misca din manutze, parca alea ar ajuta-o la vorba.
M-am uitat la Dienutza ta, misto faza cu suzeta, exact acelasi lucru il face si fetitza mea, apuca de suzeta, o scoate din gura, apoi, dupa ce i-o pun la loc, o tine strans, sa nu cumva sa-i scape!
E frumusica foc si imi place cum tine de puiul ala.
Inca nu s-a trezit, apa o asteapta, am citit ca chiar daca are febra, nu trebuie sarit peste baie, deci ma duc sa-i fac!
Ingrid S si Diana

Mergi la inceput