Rahova sau apropiere..... (14)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Buna dimineata!
Tudor a dormit f. bine azi-noapte. Probabil de la Peritol. In schimb a inceput sa-i curga nasucul si sa respire greu din cauza asta. Nu-i place sa fie sters cu batista, sau cu pompita. Off! Tuseste mai mult si parca ceva mai putin zgomotos. Cred ca si tusea de ieri si cea de azi e productiva, dar cum nu stie sa scuipe, nu-mi dau seama.
A mancat bine dimineata. A miorlait putin. Probabil il deranja gatul.
A, si dintele n-a iesit. E umflat, putin albicios, dar tot in gingie. Offf, toate pe capul bietului meu pui!




Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005
POZE si www.dropshots.com/andre_ea" target="_blank"> FILMULETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Lexi, lasa ca si eu am zis ca daca e baiat o sa semene cu mine. Si daca-l vezi, e leit tati. Lasa, sanatos sa fie.

Monica, si eu as fi zis la fel ca tine daca n-as fi stiut povestea coafezei mele care a nascut cu cateva zile dupa mine. Si-a facut o singura eco morfologica la Sanador cred (mai e vreunul cu S?, ca s-ar putea sa confund)si i-a zis ca are baiat. Si uite ca la nastere Luca a fost de fapt Lucia.

Un week-end placut tuturor!
Noi stam in casa. Deci pe aproape de calculator.



Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005
POZE si www.dropshots.com/andre_ea" target="_blank"> FILMULETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

mai sincera sa fiu nici eu nu am incredere in eco 100 la suta si ce-a vrut Dumnezeu pentru mine a fost bine primitcred ca nici 10 copilashi de-ar fii fost sa am nu m-as fii gandit sa fie fata sau baiat...dar cand eram insarcinata tare curioasa mai eram sa stiu ce e...


monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Si totusi, mie mi s-a spus de la 13 sapt. ca e baiat. Iar pe la 35 sapt. i s-a facut si o poza sugestiva . E in album.



Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005
POZE si www.dropshots.com/andre_ea" target="_blank"> FILMULETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Am uitat sa-ti spun Lexi, ca imi plac mult numele.



Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005
POZE si www.dropshots.com/andre_ea" target="_blank"> FILMULETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

andrea si la mine(la ruxi) se vedea clar la eco ca este fetitza...statea obraznica de ea cu piciorushele desfacute...si se vedea f clar
am fugit de la mama mai devreme si i-am lasat pe amandoi la ea ins eara asta fiindca maine plec dis de dim la patriarhie
va pup pe toate, sa aveti o seara frumoasa si o noapte buna

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

neatza fetelor,ati abandonat subiectul?
hai ca se vede ceva soare azi...va pup pe toate si va urez o duminica palcuta si linistita

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Neatza fetelor,

sunt si eu pe aici prin preajma...desi cred ca daca se va incalzi nu voi ramne prea mult in casa ca o zbughim in parc undeva...

aissa, ai fost pe la gradinite?..daca da mai povesteste-ne si noua,ca si eu sunt interesata de subiect...

andre_ea, sanatate multa lui Tudor.

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Buma dimineata!
Fetelor, azi parca se vede ceva soare, sa speram ca se va si incalzi putin, daca va fi asa , ne vom face aparitia prin parc, cred ca in jur de ora 14 - 14.30.
Acum ma duc sa-i dau Alexei sa pape, pt. ca de aseara de la ora 21 nu a mai mancat absolut nimic pana acum si nici nu da semne ca ar vrea sa pape.
Va pup si poate ne vom vedea in parc.

DORY & ALEXANDRA DENISA
http://ca.pg.photos.yahoo.com/ph/dory232002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

la noi tati a fost azi responsabil cu iesitul in parc si distrat copilashii...au iesit de doua ori pe-afara si s-au simtit bine...sper sa se mai incalzeasca si sa nu mai ploua ca m-am saturat de vremea asta.
va pup...noapte buna

monica

Mergi la inceput