Toate forumurile Generatia 'Desprecopii.com' / Teme specializate  Clinica Virtuala Desprecopii.com

VITILIGO (2)

(1 vot)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 31
alexa_x
alexa_x

44 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns
da arinna am inceput si eu trat cu melaoline.....
acum la 2 tr sa iau pastilutele...iar la 4 ma pun la soare....azi tr sa stau 40 min.....
sunt inca la inceput si nu pot sa va confirm ca da rezultate....dar am sperante mari ca o sa scap de o parte din pete in vara asta.....
cum a zis si anca.....tipa cu care am vb la tel a fost f optimista...mi-a zis ca daca o sa fiu perseverenta in vara asta am sanse sa ma vindec de tot....doamne ajuta sa fie asa...:))))
va pup
Mergi la inceput
arinna
arinna

2716 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite arinna un Mesaj Privat
Mult succes , Alexa !

........................

Knowledge is power!
Mergi la inceput
bambulina
bambulina

8 Mesaje
buna,nu am mai scris de mult k am fost plecata din tara dar ma bucur nespus k v-ati apucat sa luati melaoline este cel mai bun medicament pe care l-am incercat pana acum; eu in 2 ani m-am pigmentat aproape in totalitate cu el;va sfatuiesc sa aveti rabdare sa stati la soare o zi da una nu regulat sau la solar dupa caz si sa nu va ingrijorati daca va bronzati intensiv pt k asa se intampla; rezultatele nu vor intarzia sa apara va asigur eu si preferabil sa stati toata vara cat e soare si cat mai mult k sa se pigmenteze bine petele! va doresc succes la toti cei care incearca cu melaoline!
Mergi la inceput
anca tanasica
anca tanasica

2470 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui anca tanasica  Trimite mesaj yahoo luianca tanasica Adauga semn de carte la raspuns Trimite anca tanasica un Mesaj Privat
hello...

am primit ieri melaolinul si de azi a inceput sotul sa ia...

...da's nelamurita rau...noi n.am primit in pachet prospectul de la melaoline...ci de la ceva de genul melaocyn????...voi ati primit prospectul de la melaoline??? pe cutie scrie melaoline...prospectul in interior...dar n.are...

joe...scuze, dar tu cate kile ai??? ca tipa mi.a zis ca sotul (70 kile) sa ia 3 pe zi...dar pe prospect se indica 0,7 mg pe kgcorp...asta inseamna 4,9 pastile la doua zile...

in fine...dc ati primit chiar prospectul de melaoline va rog mult sa mi.l trimiteti si mie...pls...va tin la curent cu evolutia...promit...

Anca si Alexandra (10 nov.2003)

poze:
http://community.webshots.com/user/alexandra_ioana

Mergi la inceput
arinna
arinna

2716 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite arinna un Mesaj Privat
Anca, da-le un telefon sa-i intrebi pana iti raspunde cineva...

........................

Knowledge is power!
Mergi la inceput
joe8
joe8

18 Mesaje
tot in jur de 70 am si eu,dar iau doar 2 pastile. cat despre prospect, la fel am primit si eu. melaocyn-ul este substanta din pastile. oricum am evitat sa iau mai multe pastile pt ca sunt foarte puternice si deja am inceput sa ma pigmentez. poate am sa maresc doza daca vad ca incepe sa stagneze pigmentatul.
Mergi la inceput
mariuu
mariuu

1 Mesaje
HELLO
Ma cheama Marius si am vitilingo de la 17 ani acum am aproape 20,citesc toate msg de aproape un an dar asta e primul pe care il trimit.
Si am o veste buna!!!
Am cumparat si yo melaoline acum 2 saptamani si au inceput sa apara rezultatelesper sa fie tratamentul pe care il cautam...multa bafta
Mergi la inceput
arinna
arinna

2716 Mesaje
Marius, ce bine ca ne-ai scris pana la urma, bine ai venit si multumim pentru informatie !

Alta veste foarte buna!

Joe, inteleg ca merge bine, cu examenele cum stai ? Mai ai ?

Pup pe toata lumea sa aveti rezultate fffff bune !

........................

Knowledge is power!
Mergi la inceput
arinna
arinna

2716 Mesaje
O saptamana buna si nu va stresati !

( valabil si pentru mine ca uit mereu )

........................

Knowledge is power!
Mergi la inceput
anca tanasica
anca tanasica

2470 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui anca tanasica  Trimite mesaj yahoo luianca tanasica Adauga semn de carte la raspuns Trimite anca tanasica un Mesaj Privat
joe...si mie mi.a spus tipa ca prima cutie sa ia 3 la doua zile si dupa aceea 2 la 2 zile...va pup...va urez succes si promit ca revin cu vesti...

Anca si Alexandra (10 nov.2003)

poze:
http://community.webshots.com/user/alexandra_ioana

Mergi la inceput
Pag. din 31 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com