VITILIGO (2)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa_x spune:

da arinna am inceput si eu trat cu melaoline.....
acum la 2 tr sa iau pastilutele...iar la 4 ma pun la soare....azi tr sa stau 40 min.....
sunt inca la inceput si nu pot sa va confirm ca da rezultate....dar am sperante mari ca o sa scap de o parte din pete in vara asta.....
cum a zis si anca.....tipa cu care am vb la tel a fost f optimista...mi-a zis ca daca o sa fiu perseverenta in vara asta am sanse sa ma vindec de tot....doamne ajuta sa fie asa...:))))
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Mult succes , Alexa !

........................

Knowledge is power!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bambulina spune:

buna,nu am mai scris de mult k am fost plecata din tara dar ma bucur nespus k v-ati apucat sa luati melaoline este cel mai bun medicament pe care l-am incercat pana acum; eu in 2 ani m-am pigmentat aproape in totalitate cu el;va sfatuiesc sa aveti rabdare sa stati la soare o zi da una nu regulat sau la solar dupa caz si sa nu va ingrijorati daca va bronzati intensiv pt k asa se intampla; rezultatele nu vor intarzia sa apara va asigur eu si preferabil sa stati toata vara cat e soare si cat mai mult k sa se pigmenteze bine petele! va doresc succes la toti cei care incearca cu melaoline!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca tanasica spune:

hello...

am primit ieri melaolinul si de azi a inceput sotul sa ia...

...da's nelamurita rau...noi n.am primit in pachet prospectul de la melaoline...ci de la ceva de genul melaocyn????...voi ati primit prospectul de la melaoline??? pe cutie scrie melaoline...prospectul in interior...dar n.are...

joe...scuze, dar tu cate kile ai??? ca tipa mi.a zis ca sotul (70 kile) sa ia 3 pe zi...dar pe prospect se indica 0,7 mg pe kgcorp...asta inseamna 4,9 pastile la doua zile...

in fine...dc ati primit chiar prospectul de melaoline va rog mult sa mi.l trimiteti si mie...pls...va tin la curent cu evolutia...promit...

Anca si Alexandra (10 nov.2003)

poze:
http://community.webshots.com/user/alexandra_ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Anca, da-le un telefon sa-i intrebi pana iti raspunde cineva...



........................

Knowledge is power!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joe8 spune:

tot in jur de 70 am si eu,dar iau doar 2 pastile. cat despre prospect, la fel am primit si eu. melaocyn-ul este substanta din pastile. oricum am evitat sa iau mai multe pastile pt ca sunt foarte puternice si deja am inceput sa ma pigmentez. poate am sa maresc doza daca vad ca incepe sa stagneze pigmentatul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariuu spune:

HELLO
Ma cheama Marius si am vitilingo de la 17 ani acum am aproape 20,citesc toate msg de aproape un an dar asta e primul pe care il trimit.
Si am o veste buna!!!
Am cumparat si yo melaoline acum 2 saptamani si au inceput sa apara rezultatelesper sa fie tratamentul pe care il cautam...multa bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Marius, ce bine ca ne-ai scris pana la urma, bine ai venit si multumim pentru informatie !

Alta veste foarte buna!

Joe, inteleg ca merge bine, cu examenele cum stai ? Mai ai ?

Pup pe toata lumea sa aveti rezultate fffff bune !





........................

Knowledge is power!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

O saptamana buna si nu va stresati !


( valabil si pentru mine ca uit mereu )

........................

Knowledge is power!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca tanasica spune:

joe...si mie mi.a spus tipa ca prima cutie sa ia 3 la doua zile si dupa aceea 2 la 2 zile...va pup...va urez succes si promit ca revin cu vesti...

Anca si Alexandra (10 nov.2003)

poze:
http://community.webshots.com/user/alexandra_ioana

Mergi la inceput