Ginecolog BUN in Constanta

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

quote:
Originally posted by inaioana

Fata de la mare, nici eu nu inteleg dupa atatea informatii cum unii prefera sa mai "bajbaie" dupa alti medici fara sa incerce sa mearga la Leonte. Dar....fiecare cu modul lui de a gandi, uneori imposibil de descifrat!

Ioana 34 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici



Aluzie la mine??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cryssy spune:

Buna ziua! Am si eu nevoie de un mic ajutor din partea voastra, asta daca se poate. Sunt insarcinata si nu cunosc nici un medic....am citit ce ati scris voi dar tot nu stiu ce sa fac si la cine sa ma duc.....dupa parerea voastra care este mai bun.... Cristureanu sau Leonte....si daca se poate imi puteti da si adresa unde au ei cabinetele?

Va multumesc anticipat si astept un raspuns..Multi pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:


Sunt sigura ca vei gasi raspunsul la intrebarea ta, daca vei veni pe la "noi"! Te asteptam:
Informatii utile Constanta (5)
All about Constanta (84)

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Despre dl. dr. Teodor Leonte mai stie cineva noutati, in sensul daca are cabinet particular sau e de gasit tot la policlinica cu plata? Vad ca ultimele informatii de la acest subiect sunt de acum un an.

I-am trimis un mail insa nu stiu daca va avea timp sa imi raspunda.

Pupici
Angelique
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris7vio spune:

sunt noua pe acest forum .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris7vio spune:

am 6 saptamani de sarcina si ma gandeam sa merg la dr. Cristurean,ca am aflat numai lucruri bune despre d-lui de la voi. Mai am un baietel de 4 ani si 10 luni pe care l-am nascut cu ajut. dr. Dobre Mihaela , dar m-am chinuit vreo 20 ore , ajutorul ei a fost minim si nu are nici un sens sa mai merg la ea. voi ati avut de-a face cu <minunata> Dobre?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_cta spune:

..doresc sa fac un control ..da sunt cam speriata de doctorii ginecolgi pt ca am mai auzit povesti urate..insa m-am inveselit un pic cand am citit mesaju tau d p forum..tin neaparat sa-mi fac o programare la el..dar ma poti ajuta te rog cu numarul lui de telefon?..adresa mea de mail este natalie9teen@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pingy spune:

quote:
Originally posted by Lia

dr.Teodor Leonte,ginecologul site-ului.E din Constanta.

Lia&Andrew



5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edessa spune:

quote:
Originally posted by cris7vio

am 6 saptamani de sarcina si ma gandeam sa merg la dr. Cristurean,ca am aflat numai lucruri bune despre d-lui de la voi. Mai am un baietel de 4 ani si 10 luni pe care l-am nascut cu ajut. dr. Dobre Mihaela , dar m-am chinuit vreo 20 ore , ajutorul ei a fost minim si nu are nici un sens sa mai merg la ea. voi ati avut de-a face cu <minunata> Dobre?



Despre doctorita Dobre nici nu vreau sa aud. Cred ca si-a facut o obisnuinta in a le lasa pe mame sa se chinuie de ordinul 15-20 de ore, de au ramas bietele femei traumatizate pe viata...Si , cel mai urat caz a fost al unei prietene( culmea...medic) pe care a lasat-o sa nasca natural la 36 de ani in conditiile in care fatul a avut 4,7 kg si nici nu era angajat cum trebuie. Si, bietul copil, are azi un handicap irecuperabil( i s-a fortat o manutza...). Mai multe nu vreau sa comentez..., e urat si dramatic...

Despre dr. Cristurean-NUMAI de bine! A fost primul si singurul ginecolog la care nu m-am simtit nici jenata,nici stresata, nici umilita si care mi-a dat o incredere in mine pe care nu credeam sa o mai <<recuperez>>vreodata. Jos palaria in fata lui!

Mergi la inceput