Mamici casnice (21)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Chiar ca ne-a cam lasat harnicia deoparte :)
Eu ma simt cam naspa, sunt tot racita si nu vreau sa iau nici medicamente ca nu-mi plac. Bine ca Sara are imunitate ridicata si nu ia de la mine, se pare ca e cea mai rezistenta dintre noi:) (sper sa nu cobesc:)

Alina daca te mai intereseaza subiectul despre asigurari si pensii private, vezi ca este unul aici , nu foarte complex ce-i drept, dar poate mai aflam si noi una, alta.
Eu am primit deja cateva proiectii de la cei din OVB (brokeri) pt AIG si GENERALI, inca mai caut.

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

ce e linistea asta?
alexa face nanica, io am spalat niste vase, merg sa curat aragazul (cea mai oribila munca pt mine), iar dupa-amiaza astept vizita unei verisoare pe care n-am mai vazut-o de citeva luni bune.
voi pe unde umblati?

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

multam fain, flavia.
da' cine zicea sa iei medicamente ca sa-ti treaca raceala?

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Ieri va laudam si va trimiteam , iar azi primiti
Pai e frumos asa? Unde umblati? Ca doar nu e inca vremea de gratare si iarba verde. Sau o fi?

Am tras un puiut de somn, am avut si musafiri, am fost si la soare sa ne gadile, iar acum ne pregatim de papat.


DARIA- poze vechi
DARIA- poze ceva mai noi
Varsta iubirii noastre mici

Geani si Daria (03.04.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Am fost la padure cu Andrei, sotul si soacra mea. A fost super...o caldura pe aici de umbli in tricou, nu alta!!!

adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Buna fetele!
Moamaa, ce harnice sunteti.Eu am fost sa o duc pe soacra-mea la tara() si acum am venit.M-a oprit politia si mi-am luat o frumoasa amenda pt viteza.O sa o pun pe soacra-mea sa plateasca..Nu m-a oprit politia in viata mea si cand se urca soacra in masina....poc amenda..Soiul rau frate!
Acum tre' sa ma duc cu fii-mea la o petrecere la Mac asa ca mai vb diseara.
Sa inteleg ca a venit colegu' lui Cami?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

, sunt motivata pt absenta ca ma simt rau si stau in pat. Am si dormit, dar m-am trezit ca m-a sunat cineva sa stam la povesti. Acu ma duc inapoi in patut, nici n-am iesit din casa si e asa vreme frumoasa afara

Felicitari celor care va distrati si va simtiti bine, la cat mai mult

Geani fie-ti mila

Dana amenda a fost ca sa nu uiti drumul asta probabil :) Las, bine ca te-ai intors cu bine inapoi si ai si scapat de soacra (oare pt cat timp?:)

Nu va mai ca va dau virusi, mai bine cate o ca tot a venit primavara:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Eu am stat toata ziulica acasuca, adica afara ca e prea frumos sa hibernez in casa, am mai tras cu okiul pe aici, dar slabutza miscarea, se vede ca a venit caldura.
Dana dar de ce n-ai dat-o pe soacra in loc de bani, asha scapai... si ramineai si cu banii in buzunar.
Flavia lasa ca eu am stat la soare si vad ca acum ma doar toate oasele, cica soarele de martie e cel mai periculos, e mai bine sa stai la umbra.
Burticile ce fac, cine a nascut, cine urmeaza la rind, cine urmeaza sa-i creasca si n-a spus inca ?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

buna fetelor,

eu am gatit apoi am tras un pui de somn in timp ce a stat sotul la calculator.acum ies sa iau o gura de aer desi este foarte urata afara.bine ca macar nu este asa frig.

o seara placuta va doresc.

15+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Buna!

Poate ma mai induplec, Flavia... mai ales ca ai trimis si floricica...

Eu am avut vreo 2 ore in care am crezut ca o iau razna. M-a plesnit dintr-odata o stare de suprasaturatie pe fondul mofturilor Dariei la masa, a numarului mare de schimburi (ca tot facea kk la intervale) etc. Pur si simplu, am iesit din casa si am stat pe banca, dar numai vreo 10 minute. Am intrat sa vad care e pulsul prin casa si apoi m-am pus in pat (timp in care tati a hranit-o, schimbat-o si jucat cu ea). Putin am uitat si eu de ce inseamna responsabilitati si pot sa zic ca eram aproape ca noua cand m-am ridicat, asa ca am imbracat-o si am iesit la aer, numai ca deja se lasase cam frig, dar tot a fost bine.

Sanatate multa, Flavia!

Pe mai incolo!

DARIA- poze vechi
DARIA- poze ceva mai noi
Varsta iubirii noastre mici

Geani si Daria (03.04.05)

Mergi la inceput