parfumuri

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

fetelor, chiar nu stie nimeni unde pot gasi la noi acest parfum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Buna fetelor!M-am gandit sa readuc acest subiect pe prima pagina, poate cineva stie unde pot gasi acest parfum la noi sau daca l-ati vazut in duty free

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliann spune:

buna, nadyana, eu nu stiu sa-ti raspund la intrebare, dar ar vrea sa le intreb pe fete daca stiu in ce magazine din bucuresti pot gasi parfumuri originale.
eu nu mi-am cumparat niciodata din romania si acum, cand mi s-au terminat cele primite de afara, nu stiu de unde sa iau.....

Lili si Serban (17 iunie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LUIZAM spune:

Eu nu stiu cum sa deosebesc parfumurile originale de cele contrafacute, decat dupa miros si rezistenta in timp.
Avand in vedere aceste caracteristici eu pot sa-ti spun ca mi-am cumparat parfumuri din magazinul Unirea Shopping Centre si mi s-au parut OK. Cred insa ca preturile sunt cam piperate.
Poti sa mai incerci si in duty-free.

quote:
Originally posted by Liliann

buna, nadyana, eu nu stiu sa-ti raspund la intrebare, dar ar vrea sa le intreb pe fete daca stiu in ce magazine din bucuresti pot gasi parfumuri originale.
eu nu mi-am cumparat niciodata din romania si acum, cand mi s-au terminat cele primite de afara, nu stiu de unde sa iau.....

Lili si Serban (17 iunie 2005)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

quote:
Originally posted by Liliann

buna, nadyana, eu nu stiu sa-ti raspund la intrebare, dar ar vrea sa le intreb pe fete daca stiu in ce magazine din bucuresti pot gasi parfumuri originale.
eu nu mi-am cumparat niciodata din romania si acum, cand mi s-au terminat cele primite de afara, nu stiu de unde sa iau.....

Lili si Serban (17 iunie 2005)



Buna Lili!Si eu mi-am cumparat parfumuri din Bucuresti, de la mall din Vitan este un magazin mare cu parfumuri.acolo gasesti ce vrei.cat de originale sunt nu stiu,mi s-au parut ok dar, asa cum spunea si Lizu, preturile sunt piperate.si eu imi iau parfumuri de aici, dar daca ai posibilitatea sa dai la cineva care pleaca sa iti ia din duty free este ok pt. ca sunt mult mai ieftine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Sotul meu cumpara de la Sephora.

Claudia, de baietel de 2003 si de fetita de 2005
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

quote:
Originally posted by claujro

Sotul meu cumpara de la Sephora.

Claudia, de baietel de 2003 si de fetita de 2005
Poze Mara si Matei




Este asa ceva in Bucuresti?unde este si ce profil are?doar cosmetic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

buna din nou fetelor!am spus sa readuc subiectul acesta pe prim pagina poate imi poate spune cineva de unde pot lua acest parfum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bmagdaro spune:

ati auzit de Red Dream facut de Vivianne Vendelle? Unde as putea sa-l cumpar pentru ca la noi nu este.

Mergi la inceput