Miresele anului 2006 (51)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns favorite spune:

quote:
23.09. karamel, Manastirea Bistrita, Restaurant Central, Piatra Neamt



wow! eu am nunta pe 24 septembrie 2006, tot la Manastirea Bistrita si tot la Central

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Dya, sa-ti traiasca berbecutzul, sa fiti fericiti si sa va iubiti mult!

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rok spune:

Divine imi pare rau pentru bunicuta ta. Sincere condoleante
Stiu ca nimic nu te poate consolo in momentele astea dar D-zeu stie mai bine ce face. pt tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Dya sa-ti traiasca iubitul , sa fiti fericiti toata viata!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_micu spune:

BUNA DRAGELE MELE'
SUNT DANA SI VA URMARESC DE MULTA VREME DAR NU PREA AM AVUT TIMP SA SCRIU PANA ACUM.AM VAZUT CA PE LISTA MIRESELOR DE LUNA MAI APAR PE 9 MAI DAR EU O AM PROGRMATA PE 6 MAI.
VOM FACE NUNTA SI BOTEZ FARA CUNUNIE CIVILA PE CARE AM FACUT-O IN 2001.
EU AM 2 COPII:BIANCA ARE 4 ANI SI JUM. SI ESTE PRINTESA FAMILIEI SI DAVID-GABRIEL CARE IMPLINESTE 2 LUNI PE 26 MARTIE.
AM ALES BISERICA "SF ELEFTERIE" P T CA ARE COR SI II PLACE NASEI(SI MIE RECUNOSC DAR MI SE PARE TAXA CAM MARE) SI REST HOTEL PARC.SPER SA IASA BINE DESI O SA FIE CAM GREU.VOI ATI FACUT NUNTA SI BOTEZ IN ACELASI TIMP?SUNT SIGURA CA OR SA MAI APARA SI LUCRURI DE ULTIMA ORA CARE OR SA MA STRESEZE.O SA PUN POZE DUPA NUNTA SA VEDETI SI VOI.DE FAPT SI ACUM AM PUS POZE DAR NU STIU DACA SE VAD POATE NU AM PUS BINE LINK-UL.
O ZI CU SOARE VA DORESC(FIE SI NUMAI IN SUFLET)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Mai da ce e linistea asta pe aici... unde sunteti?
Dana bine ai venit la noi
Dya... sa-ti traiasca viitorul sotior


Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Pe mine ma doare capul...si nu pot nici macar sa ma uit in monitor....daramite sa mai si scriu.....da' imi revin eu


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Chiar mai fetelor, unde ati disparut?

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:


Salutare.
Sunt Nana, miresica de iulie 2006. Abia astept. Deocamdata am inchiriat restaurant, am platit lautarii,saptamana viitoare incheiem contractul ptr filmare si fotografiere si pe urma incepe dansul. Ma refer la cumparaturi, alergatura , etc.
Pe 15 iulie vin acasa, iar cele 2 saptamani de dinainte de nunta vor trece ca gandul. Sper sa apuc sa ma odihnesc dupa.

Nana Motoc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vulpitza25 spune:


Dupa o lunga absenta bine v-am regasit.Am vazut ca sunt pusa acolo pe o lista de asteptare :)) Da nunta are loc pe 22iulie, in Constanta, biserica este Catedrala Sf. Petru si Pavel, iar restaurantul e Terasa Colonadelor.

O zi frumoasa va urez si weekend placut.

Mergi la inceput