Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Ce soacra esti. Pe ginerica nu l-ai vazut in toata splendoarea si doar am pus special sa vezi ce "dotat" e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Cum naiba mi-a scapat anuntul? Hai ca-l vazui E valabil! Si vad ca si el mai doarme cu gura deschisa si tot ochios si sexy e! Si valeuu! ce ne asteapta cu diversificarea aia ,petele de kk si lapte sunt ghiveci pe langa ce urmeaza!
Gagica-sa se miorlaie ca a scapat suzeta,a mai bagat o tura de partzuri....

MONI si DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Mai dar ce spor aveti si la scris si la pus poze...azi toata ziua cum am avut putin timp liber am vrut sa citesc ce ati scris dupa care sa postez si eu ceva...dar as, cum ma apropiam de sfarsit eram chemata la datorie, la intoarcere alte pagini de citit si asa trecu ziua. Acum Ioana este atipita, astept sa se trezeasca sa-i fac baie, sincer eu inca nu m-am obisnuit cu baia, abia astept sa stea in fund ca s-o spal calumea, acum mi se pare ca o cam lincaresc ca tot imi este frica sa nu-mi alunece din mana...complicat!
Vad ca pe aici s-a produs un meci de biliard, diversificati fetele, diversificati, in ce cantitati vreti de la picatura la polonic!
In alta ordine de idei noi tot de la tzitzi sugem, ramanem exclusiv pe lapte matern deocamdata, atata timp cat mai avem! Dealtfel nici nu se pune problema diversificarii la noi, avem doar 6 saptamani!
Sa cred prostia aia cum ca daca a mea copila este constipata este datorita faptului ca nu-i ajunge laptele?
Ma iertati ca nu personalizez mesajele. Cand o sa am si eu timp o sa fiu si eu on-line la discutii!

daniela si ioana alexandra(05.02.2006)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/marchplayer/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Mai fetele din cauza ca m-a tzatzalit Diana azi plus azinoapte de vreo trei ori,iar dau pe dinafara!Acum i-am facut ceai dar a adormit intre timp.Si nu stiu ce sa fac cand se trezeste ... ceai sau tzatzalit? Daca-i dau ceai cica o hidratrez si se calmeaza cu colicii,dar trebuie sa trec iar la muls ( si nu vreau s-o intrec pe DENISA )
ANA cum mai stai,da-ne un semn!?

MONI si DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

HOPA! A aparut URSULINA din ceatza!

MONI si DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Si a si plecat la baie
Monica hai ca nu mai am rabdare. Ia zi o pun si aia adica Jack si mandra aia puscariasa ( ca inca nu stiu ce e de capul ei) de una mica? Si ce naiba e animalul ala de care fug toti si nu il arata? Si mai gasesc pe cineva pe insula ca in cartile lui Jules Verne?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

He he, Irina, pai stai tu calma ca io astept de nu stiu cand sa si-o puna aia doi, da' nimic nu se intampla. Da' tare as vrea io sa fiu in locu' lu' Kate aia! Ca e frumos si omenos rau Jack ala!
Animalu' ala tot astept si io sa il vad in toata splendoarea, da' vad ca astia de fac filmu' sunt simbolisti, doar sugereaza, nu arata!
Gio, intrebai de reteta gratuita, deci: daca s-a terminat plafonul la farmacii nu mai poti sa iei, trebuie sa astepti luna viitoare. Aici la noi e cam asa: plafon au pana pe 10 ale lunii, dupa aia ciuciu! Asa aveam si eu reteta gratuita pentru Sumamed pentru Mark dar i-am cumparat medicamentul ca nu mai aveau plafon si trebuia bebe sa continue tratamentul asa ca am scos banii si l-am luat, aia e. Gratuit, gratuit da' nu e plafon! Mama lor de hoti!
Ma duc sa spal bebele cu sotul, adica io sa il iau in prosop, ca de spalat il spala tati, mie imi revine partea cu funduletul de spalat inainte sa il bagam in cadita.
Moni, din pacate am pus doar o poza dar imi iau camera video in week-end si promit mai multe.


Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;46/st/20060116/n/Mark+-+Victor/dt/8/k/44f2/age.png
Pozici:
http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/gatita_pequena2004/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

IRINAAAA! Crezi ca-ti zic ceva? Pai stai ca asta-i numai inceputul Tu chiar crezi ca stie cineva ce-i cu "animalul" si cu restul ? Si suntem la seria a doua! Cat despre aia doi ..... mai speram

MONI si DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Monica ce rea esti nene... Auzi ma si vad maine ca iau dvd _urile pe sarite ca sa va si nu ii zic lui Marian fac pe proasta ca nu am vazut nimic. Si vrei sa spui ca iar vad 25 de episoade si nu fac aia nimic, animalul bantuie prin boscheti si frantuzoiaca aia ratacita fluiera a paguba? Pai asa am facut si cu Desperate wives l_am vazut pe tot si a ramas incoada de peste.
Hai mai zi ca vad ca nimeni nu vb cu noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Ce sa-ti zic mai, ca "Insula Misterioasa" a lui JULES VERNE e ghiveci pe langa asta! Tot ce-ti pot spune e: uita-te ca altfel nici nu stii ce pierzi,vorba aluia!
Eu ma cam duc sa fac un dus pana sta fratelo pe post de baby sitter si ... calare pe net Ca Ghita citeste presa...cu ocazia asta!

MONI si DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput