Muzica buna mai asculta cineva?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Reliana spune:

Vreti colinde de Craciun romānesti in format mp3? Gasiti la www.romanianvoice.com . Eu mi-am luat cāteva, si Päpä, au si cāteva cu Farāmita Lambu:))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

asta e combinatia sarbatori plus Farimita Lambru
multzam!!!!
päpä

Nu conteazä ce-ai pierdut...Conteazä ce-ai cāstigat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by Adela

Da mie imi place si Goran Bregovich.
Si Directia5, Antract.
Si Maria Tanase si Stefan Hrusca care vine in Elvetia sa ne colindeeee .....

Nightlosers canta Betivan RATAT , nu??

Adela & bb Julia



Da,da,Adelaaa!Goran Bregovich! !Si "Directia 5"...si Voltaj si Class

Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana M. spune:

Bob Dylan, Melanie, Sting, James Taylor, Janis Joplin, Phoenix, Iris, Taxi, Mahalia Jackson, Maria Tanase, Ella Fitzgerald, Beatles, The Who, tot Woodstock-ul, Hair, Deep Purple, Bocelli, Pavarotti, B.B. King, Roxette, Supertramp, Faramita Lambru, Ioana Radu, Vali Sterian, Mircea Vintila...aproape toti folk-istii, in general, Bon Jovi, Nirvana, Bee Gees, Cher, Celelalte Cuvinte, Cargo, Queen, Neil Diamond, Creedence Clearwater Revival, Jethro Tull, Pasarea Colibri, Cranberries, Harry Nilsson (tipu' care-a scris muzica de la "Oblio") si.....Doamne, o sa va scriu tot ce am prin casa!

Dana M. si Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

Mie imi place aproape orice fel de muzica (nu ma refer la cea clasica unde am ramas in urma tare), in afara de cea "zbuciumata" rau, gen hard-rock, metal-numaistiucum. Adica si Celine Dion, si Michael Bolton si cam toti mentionati aici, dar as vrea sa va recomand Mike Oldfield pt serile de relaxare, Tubular Bells I si II. Mi se pare bestiala muzica asta. Si Andre Rieu, da, super!!! Iar cu Faramita Lambru mi-ati adus aminte de niste prieteni f. dragi pe care o sa-i sun chiar acum, na! Mamaicaa, ce am mai tras cu ei...

Mergi la inceput