Muzica buna mai asculta cineva?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Heheeei,mai fetici!Dar voi umblati cu muzici "grele",nu gluma!..
Chiar acum am in masina Julio Iglesias,ca tot pomenea cineva de el,dar nici fiu-su nu-mi dispalace!Si mai ascult Shakira, R.E.M.,Inxs,Ricky Martin,Savage Garden,si muulti altii care-mi sunt toti preferati.Sunt stiluri total diferite,dar asta e!
Din muzica romaneasca (ce mai stiu din ea) imi place Paula Seling (sau imi placea acu'2 ani caci nu stiu ce mai cinta),sunt fun Holograf si Vama Veche,dar imi placeau si Class si Suie Paparude...Cin' sa ma mai inteleaga???

Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia spune:

Veve, fun sau fan?

Lidia
Este imposibil sa-i multumesti pe toti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Cred ca totzi askultam, vrind-nevrind, muzika buna....se mai intimpla sa avem radioul deschis cind se difuzeaza. In rest, pentru fiecare muzika buna poate insemna altceva.Depinde de stare, de ce faci atunci cind o askultzi... Nu ma vad, de exemplu, gatind borsh de perishoare shi askultind Barry White...
Sau nu ma imaginez intr-un moment de tandretze cu sotzul meu, iar in urechi sa ne urle muzika trupei Spitalul de Urgentza...
E o kestie relativa asta cu "muzika buna", fiecare cu bunaciunile lui, pe sufletul lui

danat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luizax spune:

madonna, chihihihchiih

Luizax

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiap spune:

mie imi placea foarte mult: Sting, Peter Gabriel, Savage Garden, Eurithmics(oare asa se scrie?), INXS... acum, ascult mai mult muzica romaneasca, dance, ca asta cere copilul...Akcent, HI-Q, Simplu, Voltaj...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Stii ce muzica ascultam noi?Cutiuta muzicala 1 si 2.O cantam impreuna pentru ca -i place si ei.Numai apuc sa ascult altfel de muzica,asta-i!Mi-ar place sa ascult Richard Clayderman !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by Lidia

Veve, fun sau fan?

Lidia
Este imposibil sa-i multumesti pe toti!



Ca bine zici asta cu multumitu'![:P][:P]...Da mai,ai dreptate!la fan ma refeream...de ala care se-nvirte-n tavan vijjj-vijjj cind mi se-ncing creierii...

Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia spune:

quote:
Originally posted by Veve

quote:
Originally posted by Lidia

Veve, fun sau fan?

Lidia
Este imposibil sa-i multumesti pe toti!



Ca bine zici asta cu multumitu'![:P][:P]...Da mai,ai dreptate!la fan ma refeream...de ala care se-nvirte-n tavan vijjj-vijjj cind mi se-ncing creierii...

Irina & Veve cea cumintzica foc!



lasa mai, ca I had fun cand am citit!

Lidia
Este imposibil sa-i multumesti pe toti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

am incercat la sugestia sorei mele Amalia Rodriguez, e portugeza si cinta ingrozitor de frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Stravinski!
si-n rest moody blues, beatles, jerry l. lewis, rollig stones, bob dylan...rod stewart, red hot chilli pepper etc.
FÄRÂMITÄ LAMBRU si MARIA TÄNASE!!!!
pupici********

Nu conteazä ce-ai pierdut...Conteazä ce-ai câstigat!

Mergi la inceput