Medic dermatolog foarte bun in Bucuresti!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

silda, andreea_tx multumesc pentru recomandari. deocamdata cremele dau rezultate si spre si eu ca toata lumea sa tine efectul sau sa treaca si sa nu mai apara la nimeni!


www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LEVI spune:

Si fetita mea a fost diagnosticata cu dermatita atopica astazi.Si noua ni s-a spus ca o sa treaca si ni s-a recomandat advantan milk.Am dat prima data in seara asta.
CristinaT,ce creme vi s-au recomandat acum? De ce se fereste toata lumea asa de tare de Elocom,Advantan siElidel?
Poate ca ar trebui sa venim si noi la un consult dermatologic in Bucuresti.

Luminita si , Daria

http://pg.photos.yahoo.com/ph/dnenescu/album?.dir=620d&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Cristina ce face Oana ta ? Cum se mai simte ? obrajorii ei sunt mai bine dupa tratamentul pe care i-l dai ?

Va doresc multa sanatate

dolcebaby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Buna, ii multumesc lui Dumnezeu ca suntem bine... ea cu obrajiorii, eu cu moralul!!! Peste o saptamana ne vom duce din nou la doctor, sa vedem ce spune. Data viitoare poate intru si la Nedelcu pentru mine.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fausta_ro spune:

Buna dimineata, doamnelor!

Despre D-na Dr. Chebac Ioana de la Centrul Medical Bioderm stie cineva ceva?

Va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fausta_ro spune:

Chiar nu stie nimeni nimic despre Dr. Chebac? Sau s-a dus topicul prea la fund si nu il mai vede nimeni?
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SteveGerrard spune:

Dolcebaby, imi poti spune te rog frumos un numar de telefon sau un site, o adresa de mail, unde as putea sa fac o programare la Dr. Nedelcu, ca banuiesc ca daca ma duc de dimineata la Spitalul Militar sunt o groaza de persoane care asteapta la dansul, avand in vedere ca toata lumea il recomanda. Este foarte greu sa gasesti un dermatolog bun in Bucuresti, am fost la multi si fiecare au dat alt diagnostic. Se stie prea bine ca tara asta sufera de ortopezi si dermatologi. Multumesc

Mergi la inceput