Toate forumurile Generatia 'Desprecopii.com' / Teme specializate  Clinica Virtuala Desprecopii.com

Medic dermatolog foarte bun in Bucuresti!

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 4

Rozi

2683 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Rozi un Mesaj Privat
Va rog si eu sa-mi recomandati un dermatolog bun, cred ca baietelul meu de 1,5 ani are dermatita atopica (asa si-a dat cu parerea un medic ce l-a vazut), dar as vrea sa merg la un singur dr, care sa il faca bine, sa nu umblu din dr in dr (m-am saturat!).
Va pup si va doresc sa nu aveti nevoie de dr!
Mergi la inceput

dolcebaby

920 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite dolcebaby un Mesaj Privat
La Spitalul Militar Central, la Gara de Nord, Dl Dr Ioan Nedelcu care este seful sectiei de dermato din cadrul spitalului.
Il poti gasi dimineata la spital si sigur te va primi si fara trimitere sau programare pt ca este un OM extraordinar si poate cel mai bun dematolog de la noi din tara. Spun ca este cel mai bun pt ca are si un cabinet particular (tot pe linga Gara de Nord) unde se fac programari cu citeva saptamini inainte pt ca are pacienti din toata tara si este super aglomerat.
Mergi la spital si nu vei regreta...

dolcebaby
Mergi la inceput
CristinaT
CristinaT

5108 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite CristinaT un Mesaj Privat
dolcebaby, unde anume la spitalul Militar??? Care este intrarea cea dinspre Calea Plevnei???

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006

Mergi la inceput
numeioana
numeioana

6392 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite numeioana un Mesaj Privat
Da, si eu tot cu Ioan Nedelcu mi-am rezolvat mereu problemele.

Ioana
Mergi la inceput
CristinaT
CristinaT

5108 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite CristinaT un Mesaj Privat
numeioana, intru in spitalul Miliatra si unde ma duc? pe care intrare intru pe cea dinspre Calea Plevnei??? La ora 7.30 dimineta este stii cumva? sau dupa ora 8.00. Ai rezolvat cumva dermatita atopica??? Multumesc

Editat de - CristinaT on 21/03/2006 08:57:55
Mergi la inceput

dolcebaby

920 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite dolcebaby un Mesaj Privat
Sunt doua intrari, una in Calea Plevnei si una pe partea cu gara, nu stiu cum se numeste strada...

dolcebaby
Mergi la inceput

dolcebaby

920 Mesaje
Tot eu sunt]
Intrarea de linga Gara de Nord este foarte aproape de cladirea cu dermato, poti intreba la poarta

dolcebaby
Mergi la inceput
CristinaT
CristinaT

5108 Mesaje
Multumesc. Ai avut programare???

Mergi la inceput

dolcebaby

920 Mesaje
Cristina eu am fost acum citiva ani si nu am avut programare, pur si simplu m-am dus si am stat la usa lui... daca vrei poti lua o trimitere de la medicul de familie, asta cred ca iti va usura doar intrarea in spital...
Si dak mai tin eu minte bine asistenta sefa are cabinetul chiar linga al dl. dr. Nedelcu si poti trata intii cu ea.

Cred ca poti merge si la ora 7, cind am fost eu la usa lui se statea la coada mai rau ca pe timpul lu' Ceasca

Bafta multa si sanatate !

dolcebaby
Mergi la inceput
CristinaT
CristinaT

5108 Mesaje
Multumesc. Ma duc zilele astea si iti zic ce-am facut.

Mergi la inceput
Pag. din 4 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com