Moderatori, ajutor !

Moderatori, ajutor ! | Autor: pisi-si-boscu

Link direct la acest mesaj

Sunt un membru destul de activ al DC-ului, chiar ma simt bine printre voi, insa din nefericire, datorita unor conjucturi ce nu fac obiectul acestui subiect, am ajuns sa fiu moderata...
Am rugamintea sa ma "luminati" si pe mine, cat mai tine moderarea asta, deoarece a devenit suparatoare, adica mesajele scrise de mine apar cateodata dupa cateva ore ( de ex. am scris un mesaj dimineata la 9 si acum la 16 nu este inca moderat ) fiindu-mi imposibil sa port un dialog sau sa particip la discutii pe forum.
Multumesc !

Pisi mamica lui Boscu' mic de 5 ani

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

behave!
adica poarta-te frumos!
iti zic acum ca simplu user pe DC, tonul (din scris asa...) expresiile folosite si lipsa de tact (ca sa-i zic asa...) ti-au adus asta...
parerea mea...
cum pt tine a devenit suparatoare "moderarea" asa si pt altii a devenit suparatoare atitudinea ta...
de aia zic eu ca libertatea unui individ se opreste acolo unde incepe liberatea altui individ...
repet, tot ce am scris aici e parerea mea de membru simplu...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


...Libertatea unui individ se opreste acolo unde incepe libertarea unui alt individ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

pisi-si-boscu, noi ar trebui sa fim "colege" la copii de 2001, tu ai scris un mesaj acolo, eu ti-am raspuns, dar tu nu ai mai aparut. Erai, probabil, ocupata cu ZZ. Si, scuze, trebuie sa-ti spun ca unele din mesajele tale mi-au facut parul "maciuca". Sunt sigura ca poti obtine mai mult decat astfel de reactii.

Nora
poze sept-oct 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi-si-boscu spune:

Dante nu stiu daca sa iti multumesc sau nu pentru raspuns, mai ales ca eu intrebasem altceva. Multumesc oricum, stiam si eu acest lucru si daca ai urmarit "scandalul" care se invarte in jurul nick-name-ului meu ti-ai fi dat seama ca sunt constienta de ceea ce spui tu.
Nora multumesc pentru invitatie, de altfel am raspuns si acolo, sper ca raspunsurile mele sa nu iti mai faca parul maciuca...Desi consider ca sunt o persoana cu foarte mult bun simt si nu folosesc niciodata violenta de limbaj, probabil ca am lasat "impresii" mai puternice persoanelor mai delicate, neobisnuite cu "traficul" verbal.
Zilele astea am recitit cam tot ce am scris, probabil ca de aceea nu am avut timp sa reintru la copii din 2001 ( realitatea e ca acel subiect nu este extrem de activ, poate se va activa acum ca au aparut mamici noi ) si nu mi-a parut nici un raspuns nici indecent sau imoral, nici de facut parul maciuca. Dar stiu si eu, oamenii sunt diferiti, conceptii diferite, unii au parul mai gingas...
Te pup, si ne vedem la copii !

Pisi mamica lui Boscu' mic de 5 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Pisi,suntem colege la copilasi de 2001...La fel de active,se pare...Siii,ziceai ca n-ai cu cine combate?


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

quote:
Originally posted by pisi-si-boscu
[brNora multumesc pentru invitatie, de altfel am raspuns si acolo, sper ca raspunsurile mele sa nu iti mai faca parul maciuca...Desi consider ca sunt o persoana cu foarte mult bun simt si nu folosesc niciodata violenta de limbaj, probabil ca am lasat "impresii" mai puternice persoanelor mai delicate, neobisnuite cu "traficul" verbal.
Zilele astea am recitit cam tot ce am scris, probabil ca de aceea nu am avut timp sa reintru la copii din 2001 ( realitatea e ca acel subiect nu este extrem de activ, poate se va activa acum ca au aparut mamici noi ) si nu mi-a parut nici un raspuns nici indecent sau imoral, nici de facut parul maciuca. Dar stiu si eu, oamenii sunt diferiti, conceptii diferite, unii au parul mai gingas...
Te pup, si ne vedem la copii !

Pisi mamica lui Boscu' mic de 5 ani

Tz, tz, tz, ce raspuns condescent si ironic am primit... Din fericire pentru mine, sunt obisnuita cu "traficul verbal" dar nu sunt excesiv de delicata sau cu par gingas.

Eu o las balta p-aici, ne vedem la "...2001". Am vazut acum raspunsul tau, a aparut mai tarziu din cauza de moderare, probabil. Oricum, pupa Boscu dragut din partea mea, am vazut pozele.

Nora
poze sept-oct 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi-si-boscu spune:

Nora, draga mea viitoare "colega" de copii din 2001, raspunsul meu nu era deloc condescendent si foarte putin ironic... Imi pare rau daca stilul meu de a "comunica" lasa astfel de impresii... Asta e tragedia vietii mele !

Nora si Veve, pai sa ne vedem la copii din 2001 !!!

Pisi mamica lui Boscu' mic de 5 ani

Mergi la inceput