Clipe din trairile sufletelor noastre... (4)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:


La multi ani!
Mult,mult noroc si multa sanatate pt.a te putea folosi de acest noroc!
Si dragoste....multa dragoste!



BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

AMR = 12

Sa stiti ca beau toata cafeaua, daca nu va treziti odata !

Azi-noapte Cata n-a facut pe ea si dimineata a facut la olita. Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

PS Vindeti-mi si mie pontul cum sa scriu cu bold sau cu alta culoare. Incerc de multa vreme, da' nu-mi iese.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

quote:

S Vindeti-mi si mie pontul cum sa scriu cu bold sau cu alta culoare. Incerc de multa vreme, da' nu-mi iese



Vezi ca lucrez scump

1. Selectezi textul pe care vrei asa-l bolduiesti
2. Mai sus la format apesi pe B si o sa vezi ca textul respectiv va fi incadrat de (B) respectiv (/B). Vezi ca in loc de paranteze rotunde vor fi drepte. Ex: (b)aici e bold (/b)
Aceeasi procedura este pentru orice tip de formatare. Trebuie sa ai grija ca textul sa fie incadrat de codurile de formatare.

Cat dai?

http://community.webshots.com/user/rilbuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Diana a venit pe la 12 aseara pina la urma si avea febra 39.
I-am dat Nurofen si ce-i mai dadeam pe linga,dar la 1:15 ardea ca focul.
M-am riscat si i-am dat o jumatate de algocalmin si astfel am reusit sa-i scad febra.
Acum s-a trezit si parca iar e calduta,sintem in asteptarea verdictului termometrului.




Deci
AMR 12 ZILE



BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Aha, deci asa se face.
Si am aflat gratis

Sa plateasca Ioana, ca ea a intrebat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Alyssa, melodia aia ma inebuneste. De ce oare?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Fetele, ascultati melodii cu substrat?

La multi ani! Iulia, inca o data, sa fii sanatoasa, fericita si sa ai parte de multe, multe realizari!

http://community.webshots.com/user/freediaro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Am pus si eu o melodie care mergea la frisca si capsunele lui Rilbuc... Chiar este si in versuri acolo, da indicatii ce sa faci cu ea... Mie mi se pare ca timpul ala cind faceam asa ceva este la ani lumina distanta de mine...

Brenda, imi pare rau ca Diana este bolnavioara! Sper sa se simta mai bine! Un pachet cu "Sanatate!" de la mine!

Ioana, ma bucur de rezultatele lui Cata cu olita! Uraaa! Mai eu ma bucuram din suflet cind se intimpla la inceput cu fetele mele si mai si spuneam la munca pe la colege, intre doua sedinte...

Iulia, sarbatorito... Cum a fost de ziua ta?...

Rilbuc, m-am uitat prin fotografiile tale de la album. Ce baietel frumos ai!... Mi-a placut poza aia linga usa aia veche... broasca de la usa mi-a trezit amintiri din copilarie... asa usa aveam si eu acasa, in Romania, ca am crescut la bunici si aia era casa lor de la bunicii lor... Usa aia de la intrare avea o cheie cit palma, pe bune! Era numai una si daca vroiam sa o lasam undeva pentru persoana cealalta, o puneam sub ghiveci :) Daca mi-o agatam e git zicea lumea ca port obiecte de muzeu...

Alaltaieri i-a cazut lui Sarah primul dinte. L-am pus in cutiuta speciala in forma de dinte haios si il arata la toata lumea cu mindrie... Nu i l-am dat lui Tooth-Fairy pe asta original, i l-am lasat ei... Da' i-am facut din coca un dintisor si i l-am dat pe ala lui Tooth-Fairy... si ea a ris ca am pacalit-o...

Eu am tras o sperietura mare acum citeva zile cind m-a urmarit unul cind am iesit la lunch afara... Pina in lift m-a urmarit si acolo mi-a spus ca vrea sa iasa la o cafea cu mine, ca sint o femeie atragatoare bla blah... Iuuuukkkk...Ce m-a speriat si mai tare ca a continuat sa ma astepte pina la plecare cind m-a urmarit pina la metrou...
Aoleuuuu.... pai vezi ce fac daca imi iau machiaje noi si dau jos ochelarii si pun lentilele de contact???...
Oricum, nu mi-a placut... era ceva ciudat despre el... arata cam asa
Le-am spus celor de la security de jos si i-au si scos poza de la camera de luat vederi si il au in vedere sa nu mai intre in cladirea in care este biroul meu...

Cam astea sint pataniile mele din ultima vreme...

Va pup si va doresc o Duminica minunata!

Alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Va multumesc tuturor pentru urari.
Am avut un "birthday" atipic care chiar mi-a placut. Nici n-as fi stiut sa-mi doresc sa fie asa.

Ieri am sarbatorit colindand magazinele cu 2 prietene. Azi am mancat mancare chinezeasca cu alte doua prietene, maine urmeaza o mica petrecere la birou.

Azi stateam la semafor si ma studiam in oglinda retrovizoare ziua in amiaza mare. Mare greseala ! Nu trebuia sa fac asa ceva. Daca lumina din baie mai salveaza cate un rid, ceva,...lumina naturala nu iarta nimic, fir-ar sa fie. Ei si ? Tot eu sunt, ba chiar mai inteleapta cu un an...



Mergi la inceput