Mangalia, mi-e dor de tine...

Mangalia, mi-e dor de tine... | Autor: Daniela_Gina

Link direct la acest mesaj

Ma numesc Daniela Badea (si Gina), nascuta in 1974 si, desi sunt in Bucuresti deja de 14 ani, ma gandesc deseori la prietenii mei mangalioti... Este cineva pe DC din Mangalia? Daca da, multi tuturor, si, cine stie, poate deschidem si o lista de discutii...

Daniela & Matei (23 noiembrie 2004) si zambetul lui minunat

Album de baza

Poze noi-noute!!!!!



Planteaza un cuvant de iubire adanc in inima unui om. Hraneste-l cu un zambet si o rugaciune si priveste ce se intampla. - Max Lucado

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Daniela_Gina spune:

Nu e nimeni? Chiar nimeni, nimeni?

Daniela & Matei (23 noiembrie 2004) si zambetul lui minunat

Album de baza

Poze noi-noute!!!!!



Planteaza un cuvant de iubire adanc in inima unui om. Hraneste-l cu un zambet si o rugaciune si priveste ce se intampla. - Max Lucado

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bepii spune:

Hello Daniela-Gina,
Eu am locuit in Mangalia iar acum sunt stabilita in Belgia. Am plecat de acolo de aproape 3 ani dar inima si sufletul meu tot acolo au ramas. Revin cu mare drag de fiecare data. Ultima oara a fost acum o luna. Din pacate nu facem parte din aceeasi generatie pt a ne impartasi ganduri despre eventuali fosti colegi sau profesori. Eu am 46 de ani. Cred ca mai sunt fete din Mangalia pe forum dar e greu sa parcurgi toate aceste subiecte si sa ajungi la o tema comuna. Eu din intamplare am gasit aceasta postere.
Totusi sper sa mai apara si alte mangaliote
Pupici

Bepii
Adevarul este pretutindeni, dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta

Mergi la inceput