Rahova sau apropiere - 12

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Imi cer scuze ca am uitat poza acasa Cred ca abia pe miercuri o pot scana.
Bun venit, Alina.
Sanatate multa celor bolnaviori!

12
I wish I were an angel...

Poze diverse
Prima poza a lui bebe
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20720;104/st/20060918/dt/7/k/6d15/preg.png
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev260pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

deseara ma duc sa joc "the Sims" " abia astept

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Ce sa fac si eu: cistita hemoragica, vizita aseara la Municipal, antibiotic, frica..nu mai zic.
Cristina ce e aia Sims? Am vazut si aici un subiect dar nu stiu ce e.
Alina bine ai venit!
Lexi nu-i bai, asteptam poza!

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Hai ma aissa si tu... sanatate multa!

sims e joc cu niste omuleti care nu prea vor sa munceasca ci doar sa se distreze, ii trimit cu greu la munca

Mi-am cumparat jocul in 1999 cu gandul ca atunci cand voi sta in asteptatrea bebe-ului voi juca. Inainte de a naste nu am apucat sa stau acasa decat un week-end. Apoi am uitat. I-am dat drumul prima data cand avea Oana vreo 3 ani si era iarna si urat afara. Oanei ii place sa faca cumparaturi din banii dati la inceput. A venit acasa sotul intr-o zi si ne-a prins si mi-a zis ca am reusit sa o invat cel mai important lucru: cum sa cheltuie banii.... acum Oana are 6 ani si daca ii dau drumul nu am loc de ea. Nu ma lasa si pace. Nu da drumul parintilor sa se duca la serviciu, ii lasa fara bani si ii invata sa fure mancare din casele altora. Cam atat cu sims...

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

N-am inteles nimic . Si unde te duci sa joci? ca asta m-a zapacit, din ce descrii inteleg ca il ai acasa, sau nu?

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

acasa l-as fi jucat daca Oana s-ar simti bine. Si nici nu a vrut sa plece de la maica-mea. Cand am ajuns la ei avea 39 cu 7 pana maine cand ne primeste Stanciu cred ca mor

Nu stiu ce sa fac sa treaca timpul mai repede. M-as duce acolo, dar tot timpul cat am stat acolo m-a tocat maica-mea marunt

Credeti ca mai are rost sa caut maine medicamentele compensate??? sau sa ma duc direct sa le iau cu bani. Chestia e ca trebuie sa ma duc la medicul de familie, sa astept sa ma primeasca, sa ii dau si lui ceva si apoi sa trec din farmacie in farmacie poate poate gasesc. A. nu cred ca sunt in stare. Of... si tocmai acum cand stau rau cu banii....

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

la fete.
Lexi...stai linistita.Ai timp sa ne arati poaz.Eu una,abia astept sa o vad.mai ales ca eu nu am avut asa ceva si nici nu am vazut inca la nimeni.
CristinaT,sanatate multa.sper ac deja va simtiti mai bine amindoua.Cit priveste jocul de care vorbeai,am vazut cindva,demult,o reclama la tv si m-am gindit ca daca,va fi vreodata sa imi placa un joc,sims va fi.Din pacate nu am avut cum sa fac rost de el si nici macar nu l-am vazut...nici vorba sa ma mai si joc.Dar eu inca mai sper ca il voi gasi pe undeva si ....
Aissa...esti bine?Ai fost zgircita in "explicatii"...Pot as te ajut cu ceva?
Monica...unde ziceai ca e primavara aia?
Alina bine ai venit!


Noi sunte bine...desi bya m-a terorizat azi si iarasi nu a vrut as manince nimic.abia astept sa creasca mare,sa ma pot intelege cu ea,poate imi explica si mie de ce dumnezeu nu maninca nimic....
In caz ca va e era dor de noi ne puteti admira AICI

Pupicim si revenim....



Violeta, mami de printesa Cristiana Bianca

BIANCA Printesa sufletului meu


"Nu sunt ceea ce par a fi,nu sunt nimic din ce-as fi vrut sa fiu....dar daca m-am nascut fara sa stiu,devreme sau poate prea tirziu,m-am resemnat....ca orice om,si-am ramas ceea ce sunt."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Mai...mai ce frumoase sunteti

Eu am vorbit de 2 ori cu Oana si mia- promis ca ma trezeste daca se simte rau. Mi-a zis ca ii face placere .... doamne ce mi-e dor de ea ....

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Ce sa zic Vio, am avut o criza de cistita, dureri imense, senzatie continua de urinare si o perioada de cateva ore urina mea a fost rosie de sange. Am fost la urgente si mi-a dat tratament, acum nu mai pierd sange dar inca ma doare. Nu ai cu ce sa ma ajuti, multumesc .

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

habar n-am avut ca asta este cistita! eu am crezut ca niste dureri acolo se numeste cistita. Multa sanatate aissa

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput