Mamici din Arad...???(43)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

La multi ani, Ioana!
Sa fii fericita alaturi de cei dragi!

Cristina si gemenutele

--

http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Noi am fost plecati la Cicir la prietenii nostri. Asa fain ne relaxam acolo plus ca Dragos are cu cine se juca, fetita lor e mai mica cu 1 an ca Dragos, dar se inteleg super.
Am dus cu noi 2 pizza "5 colturi" (nu fac reclama!) BIG si am mancat ca spartii.

Va doresc o saptamana super!

Alina (12+) & Dragos (11.04.2002)
pozici
serbarea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

La multi ani Ioana! Sarcina usoara in continuare!

A nascut joi prietena mea cea mai buna si ieri am fost sa-i fad minunea mica la spital (in Timisoara). Ioi ca parca nu mai am rabdare sa treaca si astea 2 luni jumate...

Diana , Vladut (16.05.2004) & samburelul (28+)
pozulici Vladut: bebelus si copilas

ian-febr 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Ioana, multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi. Scuze , de intarziere dar ieri am fost toata ziua plecati, si nu am mai intrat pe net. Cum te mai simti? Si cum v-ati sarbatorit?
Diana, las ca trec repede astea doua luni jumate, si dupa aia o sa-ti fie dor sa mai simti bb din burtica.
Saptamana asta nu merg la lucru, ca trebuie sa ma pun cu burta pe carte un pic, in week-end am examen la Bucuresti.


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ceau fetelor!

Clau cum se mai simte Raul?Asa-i ca i-a trecut?Tu mai ai concediu?

Diana sa-i traiasca prietenei tale minunea si sa fie sanatoase amandoua!

Va multumesc la toate de urari....ce sa zic...ma simt mizerabil(Gabi tu intrebai cum ma simt), asa ca n-am avut nici un chef de sarbatorit ieri!Au venit la noi parintii lui Ovi, taica-meu, fratele lui ovi, matusa-sa si cam atat....am facut o masa in familie cu tort la desert si gata.
Ieri a vb Ovi cu ginecologul meu si i-a zis cum ma simt de rau si a zis sa iau Sinupret, si vad ca e ceva mai bine azi....sper ca si la noapte sa fie bine, ca de regula seara ma apuca accese de tuse ingrozitoare (de ma dor toti muschii de la gat si de la burta de cum ma fortez), de abia reusesc sa adorm(si azi-noapte am reusit cu chiu cu vai sa adorm la 3 si ceva...)!

Restul fetelor ce mai faceti?

Pupici!


Ioana(12+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

LA MUTI ANI IOANA si sa fii fericita.
In primul rand sa te faci bine ca deja esti de multe zile bolnavioara.


Gabi, stiu ca mergi cu Dana la Bucuresti la examen, bafta.

Alina, e posibil sa fi facut si hipoglicemie. Acum am la mine bomboane sau cioco, dar nu cred pt ca mai nou mamanc zilnic cate ceva dulce, nu mult, dar pt mine care nu ma omor cu dulcele (in afara de inghetata) e mult.

Azi sunt iar cam ametita si azi noapte m-a tot durut in partea dreapta jos si eu am crezut ca e pt ca nu m-am trezit la toaleta, dar cand am mers la toaleta m-am dus indoita de spate ca ma durea rau. Si acum ma doare, dar suportabil. Merg la dr de fam pe la 1 sa vad ce zice. Daca durerea continua il voi suna pe dr.
Iau prenatale si Magneziu cu B6, dar starea asta de ameteala e nasoala rau.

Alina, poti manca pizza?????? Eu nu ma impac cu ea.

Ce credeti ca am mancat sambata iar? Sarmale, normal. A fost matusa mea la bunici si le-a facut de papa sarmale si s-a dus Sorin sa o ia de acolo ca a fost sambata plecat aproape de Zalau si normal ca la pachet mi-a adus mancarica.

Lisa a plecat sambata cu tot familionul la ski in Italia, cu avionul. Sunt asa de curioasa daca a fost cuminte in avion ...
Ma intreaba mereu ce face BB. Si mi-a spus ca o sa-l plimbe in "caiucior". A intrebat-o soramea ce vrea sa fie bb si a zis fetita, dar a doua zi a zis baietel.

Ildi tu cum te simti? E voinic baietelul?

Cristina, fetele tale ce mai fac? Ca nu prea ai mai intrat sa ne spui.

Clau, tu cu lucrul cum te mai impaci? Te-ai mai obisnuit?

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor!

Ioana, imi para rau ca nu te simti bine, poate trebuia sa mergi la un medic aici.
Alesio e bine?

Flavia, da, pizza pot manca fara probleme, numai sa nu fie cu carne de pui.

Cristina, ce mai fac fetele, merg la gradinita? Ce cadouri ati cumparat pentru educatoare de 8 martie? La noi s-au adunat cate 350.000 lei de copil si se cumpara pentru toate. Mie imi convine asa.
Pe noi ne-au invitat la gradinita de 8 martie(numai mamicile), de la 10,30, nu stiu ce program au pregatit, vom sta pana la 13 si apoi vom lua si copii acasa.

Diana, vineri a nascut si prietena mea ce mai buna din Oradea, un baietel de 4200 g, a nascut cu cezariana ca si primul tot asa. Abia astept sa mergem sa-l vedem.

Ce faceti de 8 martie fetelor?


Alina (13+) & Dragos (11.04.2002)
pozici
serbarea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Buna fetelor,
In ultimul timp nu am avut chef de scris, asa ca ...
Alinush, am adunat si noi bani pt cadou, 300000 de pers, azi nu au fost la gradi, pe motiv de muci, nu stiu daca miercuri mergem, miine sigur nu. Dragos nu a fost deloc bolnav de cind merge la gradi?
Flavia, fetele sunt bine,tot mai nazdravane, azi m-au pus sa le duc la Ziridava, pe-acolo isi fac de cap...Au invatat sa se joace pe calculator...
Azi am avut de rezolvat chestii birocratice, pe la ITM, am vrut sa platesc impozitul, dar era o coada...
Apropo, acu umblu sa comand geamuri. Puteti sa-mi recomandati pe cineva?
Pupici,
Cristina si gemenutele

--

http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza13 spune:

Buna fetele,deja vad ca incep sa va scriu tot mai rarutz,dar sa stiti ca va citesc aproape in fiecare zi.Despre noi ce sa va mai zic....eu am inceput lucrul in 1 martie.M-am acomodat ffff repede,in schimb dorul de micutza mea nu prea ma lasa sa gandesc si sa fiu concentrata la ceea ce fac.Imi place si ma bucur intr-un fel caci mai fac si altceva decat sa stau toata ziua in casa(nu chiar),"sa ma trezesc si sa vad ca fac acelasi lucru ca si in ziua ce a trecut".
Cand sunt la lucru parca abia astept sa ajung acasa sa o vad pe Fabi,dar am momente cand sunt ff ocupata cu lucrul si atunci nu am timp sa ma gandesc la altceva.In rest suntem bine,Fabi spune tot mai multe cuvintzele,imi vine sa o mananc de drag cand o aud cum repeta dupa noi tot felul de cuvinte.Abia astept sa vb in propozitii.Noi ne chinuim acum cu olitza,nu prea vrea sa stea pe ea,dar vine acusica vara si atunci o sa o las fara pampers,sa faca pe ea pisu si sa vada ce rau ii.Atunci sper ca se va obisnuii sa faca la olitza.Sper!!!
De 8 martie ma duc cu o gramada de fete de la lucru si niste prietene in MOSKEA.Am auzit ca o sa fie program super.Sigur o sa ne distram.Cam atat despre noi.
Va pupam.


P.S.---Burticutzelor....sa aveti grija de voi!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Hello fetelor!
Nu ati scris nimic azi????
Eu am fost sa-mi intind parul ca maine avem serbare de 8 Martie.

Cristina, Dragos nu s-a imbolnavit de cand merge la gradi, de fapt o singura data a avut muci si a tusit putin, dar nu l-am tinut acasa si i-a trecut in 3 zile. Am scapat usor iarna aceasta, sper sa nu incepem de aici inainte.

Alinutza, distractie placuta la Moskea!



Alina (13+) & Dragos (11.04.2002)
pozici
serbarea de Craciun

Mergi la inceput