Jucatoare de "the Sims" ,veniti sa discutam

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Felicia.... Ilinca mea e foarte activa si nazdravana. dar daca o las sa se uite la desene sta cuminte toata ziua, nu o simt prin casa. Altfel e dezastru, se joaca ea frumos cateva zeci de minute, apoi incepe sa ma bata la cap si sa ma certe ca "tai toata ziua pe tenet". Ce te faci ca ma cearta asa si dupa ce vine ta-su de la munca si ma da de gol de mai am discutii din cauza Simsilor.
Mai, mi-a luat copilu de doua ori pana am invatat sa-l cresc. De cate ori plange pun pe un parinte sai faca toate trei optiunile (hranit, jucat, cantat)> celalalt merge la serviciu si face ce mai poate prin casa. Unul se ocupa numai de copil si nevoile personale (uneori se mai scapa pe el langa cosulet). Nu pot muta cosuletul, am unul in baie si i-am obtunut si fie-mii unul pe care am reusit sa-l amplasam drept in usa dintre dormitor si bucatarie, si mai prost ca blocheaza drumul cand sta un parinte cu bebe in brate. Cel al fetei mele a crescut mare, al meu inca oracaie ca am sters o parte din joc de cate ori venea aia sa mi-l ia.

www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

quote:
Originally posted by felicia74

Dar tu chiar m-ai facut curioasa cu Sims2. Mama cate lucruri noi sunt acolo!! Abia astept sa-l incerc.


da, sims 2 e mult mai aproape de realitate,sunt mult mai multe optiuni si este mai usor cu nevoile personale, nu mai vor toata ziua sa manance,la baie,etc etc

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

nu am apucat sa joc, nici macar sa gasesc jocul. Acum stau si ma gandesc daca are rost sa mai joc sims 1 sau mai bine mi-l caut pe 2

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

quote:
Originally posted by CristinaT

nu am apucat sa joc, nici macar sa gasesc jocul. Acum stau si ma gandesc daca are rost sa mai joc sims 1 sau mai bine mi-l caut pe 2

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006








Stai liistita, daca il inveti pe 1 iti va fi f.usor sa-l joci pe 2. Dar 2-ulk mie mi sa parut f.f.interesant. Trec si fantome pe langa casa ta...
Dana rusine! Sper macar ca nu uiti sa iti hranesti fetitza "reala" fiind prea ocupata cu cea virtuala!
Ei, glumesc, bineinteles! Stiu cum e! Deja ma bate gandul sa intru in niste bani pusi deoparte ca sa imbunatatesc PC-ul.
Dana, asa e! pana inveti cum sa ai grija de bbi, si eu am pierdut cativa! Ei, las, Simsii astia sunt productivi!

Mamica Ilincai Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Salut fetelor!
M-am bucurat degeaba...a venit prietenul acela pe la noi cu 4 CD-uri si a incercat sa-mi instaleze jocul si ceva n-a mers....s-a dus la el acasa bodoganind si nici la el nu mergeau...asa ca....
Am incercat sa intru pe retea la noi si am gasit tot sub forma de CD (la numar 4) dar n-am apucat sa downloadez ca a disparut de pe retea utilizatorul ce a avut jocul si nici ca m-am mai "intersectat" cu el pana acum.
In schimb, la greu gasesc pe retea "Sims2 University"....ce-i asta, tot din joc face parte...sa mi-l iau??

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

quote:
Originally posted by eveline

Salut fetelor!
M-am bucurat degeaba...a venit prietenul acela pe la noi cu 4 CD-uri si a incercat sa-mi instaleze jocul si ceva n-a mers....s-a dus la el acasa bodoganind si nici la el nu mergeau...asa ca....
Am incercat sa intru pe retea la noi si am gasit tot sub forma de CD (la numar 4) dar n-am apucat sa downloadez ca a disparut de pe retea utilizatorul ce a avut jocul si nici ca m-am mai "intersectat" cu el pana acum.
In schimb, la greu gasesc pe retea "Sims2 University"....ce-i asta, tot din joc face parte...sa mi-l iau??

Ana si Bianca-iubita





Da, e o extensie a jocului initial. Ia-l daca ai de gand sa joci varianta 2.
O sa-l folosesti ca sa-ti trimti simsii la universitate.
Mai multe despre extensii gasesti aici: thesims.ea.com/

Mamica Ilincai Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

De ce-i omori???


PS: cum ii omori??

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Evelin, iti recomand deocamdata Sims 1, e foarte bun pt inceput. Eu l-am descarcat.. ti-am spus, si are doar 170 si ceva MB. Nu umple nici un CD.
Am mai descarcat o varianta pt adulti, dar nu am stiut cum sa o instalez si am sters-o. Acum am mai descarcat ceva, Sims 2 dar cred ca este o extensie ca nici asta nu merge, are zeci de fisiere arhivate, am incercat sa deschid cateva si nu merge niciunul. Nu stiu ce sa fac cu el. As vrea si eu ceva extensii pt Sims 1, exista?

www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Felicia, adresa aia nu se deschide. Speram sa aflu de acolo mai multe despre extensii

www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

quote:
Originally posted by dana d

Felicia, adresa aia nu se deschide. Speram sa aflu de acolo mai multe despre extensii

www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
pozele noastre


dana in google da-i cautare "the sims2" si te duce in pagina oficiala
sau mai bine aici: www.dol.ro/produse/JOC425235B186770/The%20Sims%202%20%20University%20PC.htm " target="_blank">http://www.dol.ro/produse/JOC425235B186770/The%20Sims%202%20%20University%20PC.htm
eu de la diverta mi-am luat jocul,il aveam de la un amic dar nu avea build mode activ


pupici

Mergi la inceput