Jucatoare de "the Sims" ,veniti sa discutam

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iubitzik4u spune:

Buna,as vrea sa va intreb ceva.Am tot intrat pe mai multe site-uri in cautarea unor obiecte,lucruri pt simsuletii mei.Peste tot vad ca zice..daca vrei chestia asta iti trebuie MESH.nu prea inteleg ce e chestia asta.Ma rog..am downloadat sa vad ce se intampla,in joc nu imi aparea ce am downladat..Daca stie cineva si poate sa-mi spuna..va rog nu ezitati.Astept raspuns,daca nu pe forum va rog trimiteti un e-mail : onutza_the_best_girl@yahoo.com.Va rog foarte mult!AJUTATI-MA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzik16 spune:


am si eu o problema in legatura cu sims 2... am 3 kituri, dar nu stiu cum sa instalez..cu ce programe.. si dak se poate sa am si asistenta.. pt k vreau ff mult sa joc sims 2. am mai jucat, dar mi-a fost instalat de cineva pe care nu ma mai pot baza... se poate sa ma ajute careva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Depinde ce kituri ai si cum arata. Ce extensie au fisierele ?
Am toata colectia de Sims1 Si Sims2 aparuta pina acum. Sims1 deja nu mai joc de cind a aparut Sims2. La Sims2 am :
Sims 2
The Sims 2: University
The Sims 2: Nightlife
The Sims 2: Open for Business
The Sims 2: Pets
The Sims 2: Seasons
The Sims 2: Holiday Edition
The Sims 2: Family Fun Stuff
The Sims 2: Glamour Life Stuff
The Sims2 Seasons e bestial am jucat aseara 4 ore continuu. Eu am instalat toate jocurile Sims2 pe urma mi-am facut curat si am reinstalat numai astea de baza ca de ex. Sims2Pets nu ma omor dupa el si nici Glamour sau Family Fun de fapt nu sunt decit niste adaugiri care contin obiecte aferente f. putine de altfel.
In Seasons sunt anotimpuri care se succed, dureaza 4 zile de ale lor , acum daca faci un lac (suficient de adinc) pot sa apara pesti care merg pescuiti, iarna lacul incheata si nu mai merge sa pescuiesti dar poti face oameni de zapada sau bulgareli si patinaj.
De asemenea au mai bagat si aici gradina de legume si copaci fructiferi (unde poti sa plantezi sau sa culegi fructele pe care pe urma le faci suc). Nu va luati Sims 2 Seasons fara sa va luati The Sims 2: Holiday Edition (nu e joc propriu zis tot o colectie de obiecte) ca nu merge instalat fara asta.
Toate jocurile le am imagini pe care le emulez cu Daemon si nu mai bag nici un CD in calc. Pentru mai multe informatii puteti sa-mi dati un PM sau un mail liliana29s@yahoo.com


Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri).
Dan Mihai 15Iunie2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lore1507 spune:

Ciao la toata lumea! As dori sa ma ajutati si pe mine, daca se poate. Spuneti-mi si mie va rog, daca stiti, cum pot sa asez obiecte in diagonala. Joc de mult timp Sims dar, spre rusinea mea, nu am descoperit cum sa fac acest lucru. Imi place mult sa amenajez case si as dori foarte mult sa pot pune diferite obiecte pe colt, in diagonala etc. Merci mult si distractie in continuare!

Lore

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Am mai tras o portie de joc si ieri , o chestie f. misto la Seasons e ca daca-i pui acum sa gateasca si fac platouri mari, mincarea gatita merge pastrata la frigider si sa o manince cind vor. Pestele prins poate fi gatit iar mincarea facut din el arata stralucitoare cu stelute si e mult mai buna in sensul ca nu-i ingrasa tare si se si satura instantaneu din 2-3 inghitituri. Din toate continuarile la Sims2 categoric Seasons e cel mai complet si mai simpatic.

Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri).
Dan Mihai 15Iunie2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dyanna19 spune:

Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine! Am o mare problema! Ma joc Sims 2 .. cam vreo 15 minute, apoi imi apare un mesaj de eroare in care scrie: "The Aplication has crashed. The aplication will close"..nu mai stiu ce sa ii fac! La inceput nu imi facea asa, dar acum.. Imi place f mult jocul ! Puteti sa ma ajutati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Am revenit!
Mi s-a facut dor de Simsi, asa ca voi lua in curand pchetele aditionale.
Din cate a scris Liliana Family Fun nu merita, nici Glamour. OK, Dar Pets parca as pastra.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Bine v-am regasit!

Si mie mi-e un doooor de Sim-si! Dar nu mai am pic de timp pt. ei. Seara vin tirziu de la munca si ori plec la bebe, la bunici, ori mai rezolv din treburile casnice. Ufff!!! Dar am retinut, deci Sims Holyday si Sims Seasons ( despre care citisem si mi se parea interesant-acum am confirmarea, Liliana )



Mady si Mihai Nicolae - My little treasure (01 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Nu merg asezate pe diagonala obiecte. Nu mai incerca. Merg asezate usi si ferstre pe pereti diagonali.

Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri).
Dan Mihai 15Iunie2004

www.basescu.ro/index.php?sec=3" target="_blank">Hai Basescu !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Linkuri de unde puteti da jos obiecte super pentru Sims2 :

http://www.11dots.com/
http://www.4eversimfantasy.net/objects.htm (asta e super)
http://www.simgedoehns2.de/eng/index.htm
http://www.peggysims2.net/index.htm
http://www.xmsims.com/sims2/ehtm/main/index01.htm

Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri).
Dan Mihai 15Iunie2004

www.basescu.ro/index.php?sec=3" target="_blank">Hai Basescu !!!


Mergi la inceput