Jucatoare de "the Sims" ,veniti sa discutam

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns onutika4uu spune:

Fetelooorr!!!Ajutati-ma vaaa rooogg...Am sims 2 si nu stiu cum sa fac rost de obiecte si alte chestii....site-uri stiu cateva da nu stiu cum sa le pun in joc....AJUTATI-MA VA ROG!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutika4uu spune:

Mai am o intrebare...care stie parola la sims 2 pt gemeni??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutika4uu spune:

Am reusit sa-mi pun obiectele in sims da....cine imi da un site de unde pot lua obiecte???va rog mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns parpalak spune:

onutika, vezi pe google, ala de la parsimonius.

karmenutza, crackul e valabil pentru toate extensiile?

dana d, precis era vorba de rahatul de sims..

Eu am reusit sa fac piscina mortii... e lunga rau si-are pliuri multe, ca au ai mei nevoie de muschi. Si cum intra ii trimit sa iasa. Da' mi-au venit musafiri (fraieri) care s-au inecat pina sa se prinda ca-i momentul sa iasa. Si n-am fost pe faza, ca era forfota mare. Nu-i nimic, acu am stafii. Dar am pus gardulet la piatra funerara, altfel acolo se duceau cu totii, la boceala. Si in sfirsit mi-a venit si mie politia ca-i scandal.. cind a venit a doua oara ai mei dormeau, aveam numai musafiri, da' tot mi-a dat amenda. Asa ca i-am pus gardulet si la politie. Sa vad daca fac rost de stafie de politie. N-am facut, ca au folosit un soi de teleportare din garduletu meu..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

Parpalak, nu stiu daca e acelasi crack pentru toate extensiile. Dar cred ca asa se procedeaza cu toate. Cum piscina mortii? Eu nu am vazut asa ceva. De fapt, eu nici nu pot construi piscina, nici altceva, daca jocul e din ala "spart".


Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Uraaa! Am reusit sa-i bag pe simsi la scoli private! Solutia e sa insisti si sa incerci sa te imprietenesti cu "headmasterul". Am observat ca sunt vreo 3 directori de scoli private asa ca ai sanse mari ca data viitoare sa vina tot cel pe care il cunosti. Iar daca il cunosti.... treaba e ca si facuta. Ca vrea sa vorbeasca cu tine. Cu atat mai mult daca l-ai mai sunat sa intrebi ce mai face
Eu la turul casei nu am luat puncte multe - 10, cel mult 20. Nu stiu ce vrea headmasterul de la camera copilului, ca am pus de toate in ea.
Am luat destule puncte daca stia simsul sa gateasca. Daca e cu bucatareala la maxim, pregateste homari, deci automat 40 de puncte. Iar daca mai discutau despre scoala, munca, politica, bani, s-a rezolvat!


Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns parpalak spune:

karmenutza, piscina e foarte lunga, intrarea la un capat si o singura iesire, la capatul celalalt. Si daca-s obositi, mor inecati.. Da' macar mi-am facut rost de stafii!

Acu am alta problema. Nu mai vine postasul si nu mai vin ziarele. Si nici musafirii!!! Am demolat casa, am costruit-o din nou - nimic! Aveti idei de ce-as mai putea incerca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Mai, nu mai joaca nimeni?
sau tineti numai pentru voi?
Mai povestiti ceva ca eu sunt in sevraj.


Fetele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

parpalak, poate ai sters, din gresala, cutia de scrisori si d-aia nu mai vine postasul!

eu n-am mai jucat parca de un secol!




38+ my little treasure
Bebelica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns parpalak spune:

Mai, n-am sters cutia de scrisori, nici nu pot, n-am activitati pe ea decit sa iau posta daca e posta de luat. Dar nu vine nimeni. Nici postas, nici ziare, nici musafiri... Am si demolat-o... nu stiu ce sa-i mai fac..

Mergi la inceput