Jucatoare de "the Sims" ,veniti sa discutam

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Danad uite www.gardianul.ro/2006/05/27/dezvaluiri-c11/operatiunea_gramofonul_-s79555.html" target="_blank">gramofonul
Eu una am scos odc de pe pc, ca nu se stie niciodata.
Sims1 nu cred ca are rost sa-l mai cumperi, din moment ce apar extensii la sims2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

ei, de unde ziceam ca nu mai pierd vremea cu familia virtuala, azi nu m-am putut abtine. Am intrat peste o noua familie de 2 simsi- 2 meni. Am omorat pe unul, ca voia sa fie salvat dar cand a venit moartea celalalt era plecat la serviciu. Dar tot e bine deoarece simsul ramas (pe nume "ghionoaie ion") voia sa vada o fantoma. Dar cum fantoma simsului mort s-a lasat asteptata am inceput sa omor vecinii.
Acum am niste nesimtite de fantome (in numar de 3) care fac numai tampenii - lasa balti de apa, deschid tv-ul etc. In schimb ghionoaie e fericit ca vede fantomitze chiar daca face pe el de frica.
S-a mai insurat si cu una Katelyn - blonda, frumoasa, dar sta cocosata
Asta are la aspiratii "romance" si trebuie s-o pun sa woohoo la greu. Sper ca se protejeaza ca n-am nevoie de plozi deocamdata.
In schimb, desi sunt in Strange Town, nu a venit nicio nava extraterestra sa-l ia pe ghionoaie oricat ar sta la telescop. Dar nu ne lasam, perseveram!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Heeeeeeeei!
V-ati lasat de "meserie"? Chiar nu mai joaca nimeni?
Eu am patit-o cu ghionoaie ca a tot vrut sa vada fantome. In final a facut infarct de la atatea sperieturi si a murit. Dar am inchis jocul fara sa salvez asa ca l-am pastrat.
Iar Katelyn se tot ocupa cu , Nu-i scapa nimic - femeie, barbat, in pat, hottub, camera de proba. Deocamdata am scapat fara plozi.
Am mai avut (in alta familie) un sims care tot voia scaune si canapele. Ii cumparat la greu, umplusem gradina cu ele. Dar am observat ca, cu cat incarci lotul, cu atat merge mai greu jocul. Voua vi se intampla la fel?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns parpalak spune:

felicia74, am patit-o si eu la o singura casa, ori de la prea multe obiecte, ori nu stiu de la ce, la casa aia se cam blocase actiunea. Un minut de-al lor se scurgea cam in 5 de-ale noastre. Asa ca i-am evacuat si s-a reparat.
Acu am facut o casa cu scari la parter, si cind mai fac bani pun de-o piscina. Iar casa propriu-zisa e la etaj! :) Daca-i las de capu lor una-doua sint la frigider. Asa ca le iau frigiderul, ca sa faca ce le zic eu.. :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

"Sotul ajunge in zori acasa. Nevasta il intreaba, cu ton de cearta:
- Unde ai fost toata noaptea?
- Inchipuie-ti draga, chiar cand sa plec acasa, secretara cea noua mi-a adus o cafea si mi-a zambit provocator. Cand a pus cafeaua pe masa, i s-a deschis bluza si nu m-am putut abtine sa o sarut pe gat, la care ea a devenit salbatica si ne-am pierdut amandoi capul. In final, am ajuns la ea acasa si am facut dragoste nebuna toata noaptea.
- Minti! Pun pariu ca iar ai incercat sa-ti instalezi rahatul ala de Windows pe calculator!"

Asa si noi cu Simsii

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Cred ca era "rahatul ala de The Sims" pentru ca windoesul oricum e instalat, ce sa faci cu calculatorul fara el?
Fetelor am fost plecata si mi-a lipsit mult jocul nostru. Am venit aseara si am ciupit cateva zeci de minute de Sims cat se uita sotul la meci. Acum abia am asteptat sa plece la serviciu, dau sa manance la copii si ma "apuc de treaba" Uraaaa!


Fetele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Off topic: Dana d tu cand sarbatoresti onomastica Ilincai? De Sf Ilie sau de Sf. Constantin si Elena?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Nu prea o sarbatoresc, dar am intrebat preotul si mi-a spus ca vine de la Ilie si de Sf Ilie mai primesc felicitari pentru ea.
Fetelor, mi-e tare dor de simsii mei. Ce-or mai face ei singuri acasa? Eu sun in Canada si nu i-am putut lua cu mine. Timp de joc s-a mai gasi dar am uitat acasa cd-ul si oricum sora mea nu cred ca i-ar fi primit in calculator pentru ca nu prea are loc.
Asa ca mai povestiti ca am nevoie de drogul meu.


Fetele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Fetelor,tare mult imi doresc si eu jocul,am facut rost de el.....am vazut ca are vreo 4 cd-uri,are si crak dar nu stiu cum sa fac mai departe

Dana cu Paul (8.09.2000)& Ana Maria (6.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

Buna dimineata!
Iaca si eu, o impatimita a jocului...
Lunna27, instalezi cele 4 cd-uri.Apoi iei crack-ul si il copiezi in "Program Files/EA games/The Sims". Desfaci crack-ul, care este o arhiva. Din arhiva desfacuta iei fisierul "The Sims.exe" si il copiezi in: Program Files/EA games/The Sims/TSBin . Te intreaba daca vrei sa-l inlocuuiesti, ca mai este unul. Ii dai yes. Pe scurt, inlocuiesti fisierul executabil al jocuului cu cel din crack. Nu stiu daca ai inteles ceva din imbarligatura asta, eu m-am chinuit vreo 2 ore pana i-am dat de cap. Succes!


Catalina

Mergi la inceput