Jucatoare de "the Sims" ,veniti sa discutam

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

MADYN cum ii casatoresti cu bogatasi? ai mei numa sarantoci au nimerit! iar aia bogati care erau in oas deja erau casatoriti , nu am reusit decat sa ii pun sa faca incest si sa creeez scandaluri

Anka T.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Penultima extensie "Nightlife" permite unui sim sa iasa in oras, la distractie, sa cunoasca alti sim-shi. Si dupa ce flirteaza ei bine de tot (iti arata pe un barometru ce intensitate are relatia lor) il poti intreba pe viitorul partener (fara ca acesta sa se supere si sa te lase balta) despre contul in banca, despre zodie, despre aspiratii sau temeri. Ei, si daca consider ca e prea sarac pt sim-ul meu, nu mai continui relatia cu el si caut altul mai bogat .

Sau ii ochesc pe sim-shii care au case mai "bengoase" si atunci inseamna ca au si bani, nu?! Si le fac curte si ii iau in casatorie sau ii invit sa se mute cu mine si vin cu bani cu tot.

23+
Bebelica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Madyn merci pt informatii, cum iau si eu extensia aia , tinand cont de faptul ca jocul il am crackuit? ai verun site de unde se pot lua free sau trebuie neaparat registration key?

Anka T.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Nu cred sa fie vreun site ca sa-l iei free....nu si-ar mai vinde firma jocul...
Eu il am pe cel original asa ca nu stiu cum se poate obtine altfel. Poate faci rost tot de la cel care ti-a dat baza crackuita.

Si vezi ca a mai aparut o extensie, ceva cu "Bussines...", eu nu am apucat sa-l iau...dar poate vine , caci am fost taaare cuminte



23+
Bebelica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

deci voi juca ce am, am incercat sa gasesc crackuri la ce am dar nu au nimik oamenii. traiasca reteaua de cartier, mai incerc.

Anka si Ubitu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Am si eu o intrebare...curiozitatea ma mananca...: jocul asta se termina vreodata? Nu ma intelegeti gresit, nu vreau sa se termine, imi place la nebunie....dar asa, de curiozitate. De obicei si cele mai complexe jocuri au o finalitate, si cele de strategie....cum ai facut nu stiu ce, cum hop se termina!....la Sims nu vad finalitatea....poate de aia imi si place, am senzatia ca-l joc la nesfarsit....dar parca nu prea imi vine sa cred....
Daca stiti ca are vreo finalitate, ca tre' sa ating vreun obiectiv, spuneti-mi si mie care e ala....ca sa n-o fac!

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

quote:
Originally posted by eveline

Am si eu o intrebare...curiozitatea ma mananca...: jocul asta se termina vreodata? Nu ma intelegeti gresit, nu vreau sa se termine, imi place la nebunie....dar asa, de curiozitate. De obicei si cele mai complexe jocuri au o finalitate, si cele de strategie....cum ai facut nu stiu ce, cum hop se termina!....la Sims nu vad finalitatea....poate de aia imi si place, am senzatia ca-l joc la nesfarsit....dar parca nu prea imi vine sa cred....
Daca stiti ca are vreo finalitate, ca tre' sa ating vreun obiectiv, spuneti-mi si mie care e ala....ca sa n-o fac!

Ana si Bianca-iubita





de-asta m-am plictisit si eu de el. nu vad finalitatea.ba mai mult, e un site unde de obicei ma uit dupa cheaturi sau verun walthrough, insa la sims am citit absolut tot si intr-adevar nu am gasit decat exoplicati isi indrumari si cum sa joci mai bine cum sa faci aia sau ailalta. concluzia: dupa 6 luni de sims intensiv m-am saturat! :):):):) dar o sa il reiau ca sa trantesc niste gemeni ca suna tentant. iar Tomb Raider 7 nu a aparut inca la noi- piratat evident!-, ca sa mai omor si sa sar si sa caut. asa ca pana aoare lara croft o sa ma delectesz cu sims :):):)

Anka si Ubitu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Nu prea are finalitate jocul asta. Dar iti poti propune tu sa ajungi la ceva. Eu de exemplu am facut o familie dupa chipul si asemanarea mea (si a sotului) si i-am pus sa faca copii, multi copii sa vad cam cum ar arata ai mei .

23+
Bebelica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Hahaha acum am vazut subiectul Deci nu sint singura maniaca de pe aici dar sar putea sa fiu cea mai inraita. Am jucat The Sims 1 de cind sa lansat si mi-am luat urmatoarele variante care au aprut pentru el de cind a aparut Sims 2 asta joc si sint super incintata de el. Binenteles am facut rost si de Sims University si Sims Nightlife.
Folosesc si eu parole dar mult mai simplu e cu programul The SimsEnhancer care rezolva taote problemele le maximizeaza toate chestiile alea pe care trebuie sa le invete te imprieteneste cu cine vrei si cit vrei si bagi citi bani ai nevoie.
Se gasesc si pentru Sims 2 o gramada de obiecte pe net pe care poti sa le tragi si sa le introduci in joc.

Liliana si Dani

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana29s/detail?.dir=1fe2&.dnm=526bre2.jpg&.src=ph

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Nu stiu care e mai inraita dintre noi, dar eu am ajuns dependenta si chiar bolnava. Desi am o gramada de treaba si copil de 3 ani stau cu orele pe sims si in jurul meu poate sa arda si casa. Copilul distruge tot, sta toata ziua la televizor, a inceput sa manance singura desi imi face toata bucataria numai mancare, fac numai paturile dimineata, spal vasele la repezeala inainte sa vina sotul sa nu stie ca am pierdut toata ziua la joc ( Doamnee, sa nu siteasca ce scriu aici!).
Ce mai, sunt dusa rau, si sunt curioasa cat o sa ma tina sau unde o sa ajung. De asta nici nu am timp si chef sa studiez descarcarea altor extensii, nici pe forum nu mai intru decat rar si fugitiv.
Eu am descarcat Sims 1 cu eMule, gratis dar m-am umplut de virusi (poate nu neaparat de la Sims ca am descarcat si altele). Acum am ceva probleme (marunte) cu calculatorul si nu pot sa instalez nici un antivirus, nu ma lasa calculatorul sau virusii din el .
Ma duc repede la joc ca acusi vine sotul.

www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
pozele noastre

Mergi la inceput