Cu dragoste, din Iasi (25)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Am reusit si eu sa vad pozicile !
Frumoase costumele de carnaval si superbe modelele!
Sa va traiasca puiutzii si sa va aduca numai bucurii!



Sa aveti o primavara frumoasa si bogata in sanatate,fericire si bani asa cum ziua de azi e bogata in zapada!

Cristina,Rares si Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

O primavara fumoasa si soare in suflete. Multa sanatate si puiuti voiosi si sanatosi.
Pupici,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

LA MULTI ANI! fetele,sa aveti in suflet numai multumire,fericire si multa caldura si o primavara superba!

Nora

Comorile Norei


Costume carnaval

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Am uitat....carmenp...ce date sa punem in mesaje?ca io nu m-am prins...deci ce sa bolduim?

Nora

Comorile Norei


Costume carnaval

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by palmyrah2002
RALUCA ,fiindca ai fost cuminte iti promit ca primesti un CD cu imagini de concertul cu IRIS,atunci cind mi-l va trimite prietena mea de la Pascani!


Am fost cea mai cuminte de pe aici! Si multumesc mult, mult, mult!!! De la Pascani??? Pai, si eu sunt/eram din Pascani... Cum se leaga toate...

Mihnea a dat bir cu fugitzii,fiindca citez "mami m-am speriat fiindca a dat cu scheletzi"- adica au aparut pe ecran inainte de spectacol citeva imagini cu masti mai uritzele !Si in plus citeva artificii,alta sperietura...asa incit din pacate a plecat acasa;apoi i-a parut rau ca nu a ramas,dar asta e,poate cu alta ocazie cind va in aer liber !

Asta cu scheletii a fost o faza tare misto!!!

PS. As mai fi "amarit-o"pe Nora cu o reteta de tarta cu visine,o nebunie,dar chiar nu am timp sa o scriu,poate zilele urmatoare!![/blue]

Lasa, mai bine fara retete, ca mor si eu aici, mai ales daca zici de visine!
[/b]



http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ionika
In alta ordine de idei: sta cineva in Pacurari? Ma dispera astia de la Conel ca opresc curentul de cateva ori pe zi! Oare se intampla numai in zona noastra?

Ioana&Andrei



Eu stau in Dacia, spre capat si... la fel e cu lumina... Pica fff des, mai ales in ultima vreme...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Am uitat...
De Martisor, chiar daca aproape inzapezita aici, in cartierul meu, va doresc sa aveti parte de o primavara frumoasa, senina, care sa va aduca tot ce va doriti...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

doresc tuturor iesencelor (si nu numai) o primavara frumoasa si bogata ca zapada de afara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

pai io am pus in mesajul de la inceputul subiectului, nick, nume si datele copiilor, ma gindesc acu ca util ar fi sa punem si datele noastre de nastere, astept propuneri, sugestii si reclamatii

quote:
Originally posted by Nora

Am uitat....carmenp...ce date sa punem in mesaje?ca io nu m-am prins...deci ce sa bolduim?

Nora

Comorile Norei


Costume carnaval



Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Carmen,sorry,eu nu m-am mai uitat pe prima pagina
Deci pun datele:

Nora (Dana) - 4.10.1968,copiii: Andreea 1.04.1994 si Rares 19.08.2004

Nora

Comorile Norei


Costume carnaval

Mergi la inceput