Clubul optimistelor

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Salutare dragutelor, ce mai faceti....pentru ce optati azi:sfintisori sau paharele(40)

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Salutare optimistelor!!! O zi frumoasaaaaaaaaa!!!!! Nu mai dati nici un semn?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Buna fetele
Nu mai stiu daca am propus chestia asta(si nu ma mai uit in spate ca merge greu net-ul la ora asta) dar eu as zice sa ne prezentam fiecare.Pe noi si pe bebei.Ca sa ne cunoastem si noi mai bine.
Eu o sa intru un pic mai rar ca ma duc la un concurs pe 23 si am cam mult de invatzat.
Oricum macar o data pe zi o sa-mi fac timp



Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iri_sori spune:

SALUT FETELOR!
Astazi nu am sa beau (40 pahare ) am examen si nu vreau sa fac urat, va doresc o zi minunata si multa sanatate.

iri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

quote:
Originally posted by georgi75

Buna fetele
Nu mai stiu daca am propus chestia asta(si nu ma mai uit in spate ca merge greu net-ul la ora asta) dar eu as zice sa ne prezentam fiecare.Pe noi si pe bebei.Ca sa ne cunoastem si noi mai bine.
Eu o sa intru un pic mai rar ca ma duc la un concurs pe 23 si am cam mult de invatzat.
Oricum macar o data pe zi o sa-mi fac timp



Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut



Pai hai sa incep eu: sunt din Suceava, 31 ani, momentan stau acasa cu iubita(va zic indata de ea) insa sunt economista....si din prea multa plictiseala m-am inscris si la un master....apropo de examen iri_sori si georgi75 bafta multa, fetelor!
Asa, si acum iubita: o cheama Bianca si are 1 anisor si 3 luni si e minunea vietii mele (si a sotului bineanteles)....daca vreti s-o vedeti sunt poze cu ea in semnatura...
Cam atat....daca ar mai trebui sa spun ceva sa ma trageti de manuta ca va spun....cam de-odata asteptam pe altcineva la rand

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

quote:
Originally posted by eveline

quote:
Originally posted by georgi75

Buna fetele
Nu mai stiu daca am propus chestia asta(si nu ma mai uit in spate ca merge greu net-ul la ora asta) dar eu as zice sa ne prezentam fiecare.Pe noi si pe bebei.Ca sa ne cunoastem si noi mai bine.
Eu o sa intru un pic mai rar ca ma duc la un concurs pe 23 si am cam mult de invatzat.
Oricum macar o data pe zi o sa-mi fac timp



Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut



Pai hai sa incep eu: sunt din Suceava, 31 ani, momentan stau acasa cu iubita(va zic indata de ea) insa sunt economista....si din prea multa plictiseala m-am inscris si la un master....apropo de examen iri_sori si georgi75 bafta multa, fetelor!
Asa, si acum iubita: o cheama Bianca si are 1 anisor si 3 luni si e minunea vietii mele (si a sotului bineanteles)....daca vreti s-o vedeti sunt poze cu ea in semnatura...
Cam atat....daca ar mai trebui sa spun ceva sa ma trageti de manuta ca va spun....cam de-odata asteptam pe altcineva la rand

Ana si Bianca-iubita



Eveline, sunteti o familie superba!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Buna seara fetele optimistele.
Am reusit si eu sa intru putin pe aici ca sunt un pic cam ocupata cu invatzatul.Da' nu m-am abtinut sa nu dau o raita pana culc bebelina ca apoi ma apuc de treaba.Acum tot trebuie sa stau cu ea.
Evelina ai o Bianca super scumpa.Si parca mi s-a parut ca ai ochi verzi sau albastri?Oricum te invidiez ca ai calcuator smecher.
E cuminte Bianca?Am si eu o finutza Bianca Georgiana de 2 ani si 5 luni.Sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii.Inca mai esti linistita.Stai sa mai creasca putin sa vezi cum sta numai pe tastatura...
Io cred ca v-am zis de noi pe la inceput.Daca nu am zis, ma uit si promit sa o fac.
Iri_sori vezi sa dai berea daca iei examenul.Io il dau tocmai pe 28.Sau pe 23.Nici nu mai stiu sigur.
Gyna, lulu si restul lumii nu mai dau pe la noi?


Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iri_sori spune:

BUNA FETELOR!
MAI AM 2 EXAMENE SI SCAP PE 18 ESTE ULTIMUL ATUNCI CHIAR DAU BEREA.



iri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

chiquitita
georgi75 da, intr-adevar, am ochi albastri; intotdeauna mi-am dorit ca al meu copil sanatos sa fie (stiti si voi cum e), dar totusi un of am avut: sa aiba ochii mei. Drept urmare, Bianca are niste ochi superbi (doar e a mea, nu va mirati c-o laud) dar.....negri....eh, fetitele ce seamana cu tatii....Cat despre statul la tastatura, deja am probleme. Mi-a dat cineva un site cu jocuri pt copii de 1 an (imaginati-va ca s-a inventat asa ceva...)....si numai pe el ar vrea sa stea...

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Sal'tare.Ce naiba ziceti mai de vremea asta?Ca pe mine m-a terminat.Nu mai suport!!!
Hai ca v-am luat cu vremea, dupa ce ca in ultimul timp nu am mai trecut pe aici...
Eveline, mie-i plac ochii colorati(ma refer la verzi sau albastri) si in general admir si barbatii si femeile cu astfel de ochi.Mi-am dorit intotdeauna un sot cu ochi verzi.N-am avut parte...Da' acum ma multumesc cu ce am.Si mi-a zis omul meu ca daca vreau neaparat, isi pune lentile de contact.
Nu-mi dai si mie site-ul ala cu jocuri?Nici eu nu stiam sa existe asa ceva.Eu nu prea mai am probleme cu ea.In general ma lasa la tastatura.A trecut de perioada aia.Si mi-e teama ca daca i le arat(jocurile alea), nu ma mai lasa la calculator.Da' parca m-as risca...
Iri_sori, tu ce examene dai?Esti la facultate?La ce?
Gyna, tu nu mai dai nici un semn? Ce fac bunicile?
Alina, cred ca si tu ai draci la fel ca mine...cu vremea asta.Cred ca si la voi la Pitesti e la fel ca la noi.Lasa ca vine ea vara...Io ii multumesc lui D-zeu ca iarna asta am scapat fara sa facem macar un rosu in gat!Sa nu zic de 2 ori.
Hai ca va pupui pe toti.Si pe cei care treceti pe aci mai des si pe cei care treceti mai rarutz.


Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut

Mergi la inceput