Pestisori de... zapada! (18)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

Yasmine la multi ani!!


Loma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamunti spune:

La multi ani Yasmine!Sa fii fericita si sa ti se implineasca toate dorintele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Mirela... si celelalte fete...
Ca sa deschideti subiect cu calendar mai inainte de data si sa apara data din viitor, faceti in urmatorul fel:
mergeti pe subiectul pe care l-am deschis eu pt Danette. Acolo vedeti un calendar si dati clic pe data care va intereseaza.... Daca e in alta luna aleegeti luna din sageata si anul din nou si asteptati putin sa apara noua luna si dati clic pe data care vreti...
Va apare calendarul evenimentelor si la "adauga evenimente" dati OK
Atentie insa: la data de start si la data finala lasati aceeasi data, data de nastere... ca altfel apare ca e nascut in toate zilele de la data de start pana la data de nastere.. Scrieti dupa ce ati dat acel OK ca la un mesaj obisnuit... Bafta...

Am mai deschis si eu un subiect pt un pestisor... care nu e in lista noastra dar e o buna prietena de a mea... care m-a ajutat enorm si neconditionat... sacrificand din timpul ei cu frumosul ei ingeras ca sa faca ore de italiana cu mine... chir daca eu nu i-am cerut-o. Ea s-a oferit... si cu multe altele... I-am deschis subiect www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69927" target="_blank">aici...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Yasmine sa fii sanatoasa, fericita sa ai parte numai de bucurii si multa fericire...

Laureta... pai si eu fac plimbari spre Cora... Nu am unde sa merg... ma plimb spre Cora si inapoi... Uneori stau doar la o cafea acolo, singura cu Mihai.. si apoi ma intorc... Cand trece vijelia asta... poate ne vorbim si ne plimbam impreuna...
Mirela
Elyanne... multumim

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Avem poze mai noi ... intr-un final am reusit sa mai pun si eu niste poze... daca vreti sa ne vedeti, incepand de aici sunt pozele...

Astept sa se trezeasca mandra... mergem prin vecini un pic... ii dau sa manance si pe urma afara cu noi... la zapada... nu prea e incantata de zapada... dar trebuie sa se obisnuiasca...

si we placut



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Yasmine-LA MULTI ANI! SA FII FERICITA, SANATOASA SI NOROCOASA!

Denisa
Denisa ');si Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamunti spune:

quote:
Originally posted by elyanne

Avem poze mai noi ... intr-un final am reusit sa mai pun si eu niste poze... daca vreti sa ne vedeti, incepand de aici sunt pozele...




pt Elena.Frumoase poze,mai ales aia cind doarme in carut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabgabriela spune:

Buna "pestisori de zapada" ,

Vin si eu sa ma inscriu ,in plina perioada de...aniversari !
Deci ,doi pesti dintr-un foc :eu si una din fete (am trei printese ca in povesti !!)Deci : Gabriela-6 martie si
Adeline -3 martie 2001

Sila randul meu ,urez tuturor pestisorilor de pe forum, tot binele din lume !.Pe curand !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:



LA MULTI ANI!!! Danyce
LA MULTI ANI!!! Dora

LA MULTI ANU!!! Liris

Fericire , sanatate si multe bucurii!

Elyanne - ce poze dragute.
Gabgabriela - bun venit si te asteptam cat mai curand cu amanunte despre "printese"[ flo]
As vrea sa pun si eu niste poze dar trebuie sa ma dumiresc cum..
Aseara am urmarit preselectia pentru Eurovizion. Voi ati vazut-o? Ce credeti are melodia aleasa vreo sansa?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La multi ani
Sigrid26
Danyce
Liris
Dora


Danamunti, Criss1902

Criss1902 eu nu m-am uitat la Eurovizion...

Gabgabriela bine ai venit



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput