Pestisori de... zapada! (18)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by laureta
Felis te am vazut a seara la Cora dar...nu am avut curajul sa te salut(rusine mie)

Mai vin
Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)



Pai de ce?... Trebuia sa ma tragi de maneca... Mai sunt persoane care zic ca m-au vazut... da nu ma trage nimeni de maneca. De ce sa iti fie rusine? Alta data sa nu maipierzi ocazia...

In alta ordine de idei... azi ne-am intalnit cu ...Sebi de Nally Mai fetelor... e un frumos!!!!!!!!!!!! Ne-am plimbat putin impreuna... Mihai a dormit si Sebi s-a dat in leagan pana a adormit si el!...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Sebi e un dulce.
Si noi am iesit cu Nally si Sebisor sa se joace cupii sambata.Ete dovada

Felis data viitoare promit sa te trag de maneca


Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

[bis]La multi ani Crig 72!

La multi ani Danette!


Maruta sarcina usoara si tinem pumni sa fie bebe sanatos!

Nally felicitari pentru 10,esti o profesionista!

Felis - ai un flacau pe cinste!

Pupicei la totzi copilasii ca sunt scumpi si ne fac sa pretzuim altfel ce avem!
Fug sa ma mulg si apoi sa plecam la mall la shopping!

Denisa
Denisa ');si Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamunti spune:

quote:
Originally posted by Maruta

da fetelor ... sunt gravidutza ... aseara am fost la dr si s-a confirmat ... vezi cum e viata ? iti ia c-o mana si-ti da cu alta

va pupic si stiu ca sunteti alaturi de mine ...

pe langa tratament, de data asta, voi lua si o pauza la serviciu ... deci voi lipsi 3 saptamani iar pe 14 martie voi face eco ... voi avea 8 sapt

deci va urez de pe acum "La multi Ani!" scumpii mei pestisori



Lore ma bucur mult pt tine!Sa ai o sarcina usoara si vorba cuiva de mai sus,sa asculti de doctor.Pupam burtica si asteptam acum sa anunti cum te simti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamunti spune:

La multi ani Danette!Sa fii sanatoasa,iubita si sa ai parte numai de bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Danette la multi ani si numai bucurii sa ai in acest an care il incepi!

Da mey ... azi am avut o mica mica intalneala cu Felis Si Mihaita! E un scump drag puiul lui Felis! A dormit cat ne-am plimbat dar asa de frumos ca iti venea sa il papi... pe cand al meu numa cuminte nu fu! A adormit si in leagan asa de obosit a fost dupa plimbare! Felis e mana de om cu multa energie in ea si draguta foc! Imi pare rau ca nu am putut sta mai mult de vorba... dar abia am invatat procedura de intalnire ... si vine caldura...

Laura bine ca mai dai si pe aici... credeam ca ai uitat de noi ...

Va pup pe toate - toate


Nally si Sebastian (14.04.2004)



Sebi la 1 An!

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!*

www.sanatateata.com/exercitii/exercitii.htm" target="_blank">Gimnastica de intretinere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Laureta, Nally... am vazut pozele de la intalneala voastra... mai ce copii frumosi aveti... Da unde erati?... CA tare frumos mai arata pt copii...

Crig72, Danette sa fiti sanatoase, fericite si sa veti parte numai de bucurii din partea puiutilor vostri

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danette spune:

Multumesc mult de urari fetelor, va pup pe toate .........
N-am mai primit niciodata atatea urari de ziua mea!
Felis

Felicitari Maruta, sa dea Domnul sa fie o sarcina usoara si sa te simti bine, sa ai un bb mic sanatos si cuminte!

Si-acum nu ma pot abtine sa nu o remarc pe Inisa (laureta), este o papusa frumoasa foc!

Nally, Sebi e un scumpic!

Dana & Iris 1an+
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La multi ani, Danette!

La multi ani, Crig72!


Sa vi se indeplineasca toate dorintele... sa fiti fericite alaturi de cei dragi!


Maruta ai grija de voi... si abia astept sa ne zici cum a fost la prima eco. pe burtica.

Nally imi era dor de voi... nu mai stiam nimic. Felicitari pentru "10".

Felis si de voi imi era dor... V-am vazut pozele lui Mihaita, cu motu' lui

Laureta bine ai revenit... Am vazut si pozele voastre.. De fiecare dat ma minunez cat de frumosi sunt ochii gazei tale

Emilly unde ai disparut?

Eu n-am mai avut chef de scris nimic... de sambata dimineata, de cand am vazut subiectul cu Andreea ... Parca nu mai aveam nimic de spus...

Ce sa va zic despre noi? ca ma scoate din minti gaza mea... nu mai vrea sa manance ... e in greva... si daca mananca ceva... jumate vomita... Si la cat de "grasa" e... Asta este... Poate ii trece nebuneala...





www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Maruta sa fii sanatoasa si sa ai grija de tine!
La multi ani Danette!
va multumesc mult de urari!I-am pregatit o surpriza de ziua mea Mariucai(un tortulet cu Barbie)
va pup si va doresc o zi placuta!

Mariuca,februarie 2006
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput