Party elvetzian de Ziua Femeii

Party elvetzian de Ziua Femeii | Autor: iren

Link direct la acest mesaj

In anii trecuti (acum este a 3-a oara) intalnirile de ziua femeii au fost un succes deosebit cu multa voie buna, asha ca nu ratatzi ocazia unei distractii adevarate.
Din program: masa la un restaurant apoi dans intr-o discoteca. Repetam: este o petrecere EXCLUSIVA a femeilor. Va asteptam cu drag inscrierile.
Deci: Doamnelor si domnisoarelor, va anuntam ca anul acesta intalnirea va fi pe 4 martie 2006 la ora 17, Hauptbahnhof Zürich, la Treffpunkt (meeting point). Inscrierile, ideile si propunerile se vor face pana la 20 februarie 2006, ma putetzi contacta prin PM sau mail. Va rugam sa va anuntati participarea pana luni -20.02.06 seara. Avem deja niste propuneri deosebite in ceea ce priveste restaurantul, dar depinde foarte mult de cate persoane suntem. Daca veniti pur si simplu fara sa va anuntati in prealabil, exista riscul sa nu mai gasiti nici un loc! Pana acum s-au anuntat pana in 30 de persoane, iar restaurantul preferat are limita de 40 de persoane. Asha ca please, anuntati-va cumva

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

bey, mi-e o ciuda pe voi vreau si eu la party!!!

Serbanica talharica



ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

quote:
Originally posted by roxana1974

bey, mi-e o ciuda pe voi vreau si eu la party!!!

Serbanica talharica


ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...



Pai vino!

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Doamne ce-as veni ..mancand pamantulDistractie frumoasa si astept pozele ca sa am de ce ma oftica

-----------------------------
'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'

Gabriela, burtica si Phillip (6.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Babee, sa shtii ca prea departe nu eshti, ai putea da o fuga

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Iren m-am gandit eu dar cam zdruncin burtoiul.Ei studiez inca posibilitatile

-----------------------------
'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'

Gabriela, burtica si Phillip (6.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

paaai, io tocmai am aflat ca de 8 martie voi fi in delegatie, la Budapesta....

Serbanica talharica



ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput