Constanta la apel! (67)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Uff fetelor , sper sa nu dati cu pietre in mine si sa ma luati drept neserioasa, dar m-am pomenit pe la 8:30 cu niste musafiri nepoftiti, si... nu am putut sa le spun sa plece! Sper sa nu va suparati si ca nu v-am incurcat!Uff, cind ma gindesc ca voi va distrati acum si eu am ramas acasa! Dar, va urez din tot sufletul petrecere frumoasa si abia astept maine sa ne povestiti cum a fost.
Nu pre mai am chef sa scriu si altceva, ca doar ce am descoperit si eu subiectul despre Andreea si sint inca socata si refuz sa cred ca s-a intimplat asa ceva. Mare pacat!
Tatiana, azi am fost pe la 5 in parc la voi, sperind ca poate va gasim, si mi-a fost jena sa te deranjez cu un telefon , m-am gindit ca e simbata dupa-amiaza si stati cu tati.Si daca mai pot sa te ajut si cu alte informatii, spune-mi si ma mai documentez.
Pupici tuturor si Dumnezeu sa aiba in paza pe fiecare mamica si pe copilasul ei!
Ghiulten si Ayla(15.01.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Am plecat de la Megalos tocmai cand se incingea atmosfera, dar am ajuns cu bine acasa!
A fost placut si sigur mi-ar placea sa ne mai intalnim si alta data, dar in conditii mai bune...
De ani de zile n-am mai inghitit asa mult fum...

Sinzi, drum bun si vacanta placuta (cel putin pt primele doua saptamani, daca am inteles bine...)!

Jo, unde mi-ai lasat mesajul, ca n-am gasit nimic-nimic... nici pe messenger, nici aici, pe PM?

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Neatza!
Eu sunt prima azi???
Vreau sa ies cu Sebi afara si nu stiu ce temperatura este.... Mi s-a parut cam frig atunci cand am deschis geamul....
Jo, fisierul despre care iti spuneam ca nu-l pot deschide are extensia psd. Ai idee ce program imi trebuie?
ID-ul meu pt messenger este victoriacioroiu

O zi frumoasa pt toata lumea!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Neata!
Mav noi am fost deja la piata, afara este superb. ma bucur ca v-ati distrat aseara ca fetele.
Sinziana drum bun! Asteptam vesti de pe "pamantul fagaduintei".
M-am intristat ff tare cand am citit despre decesul AndreeiC. Ne rugam pentrul sufletul ei.

Noi aseara am fost la petrecere de pitici, ne-am distrat super. Dovada aici

Acum este mama pe la noi si ne face placinta cu dovleac. Ei ii place sa intinda foi, eu prefer sa le cumpar , dar este mai comod cand face altcineva bunatati pentru noi.
Duminica placuta!

poze cu noi



Camelia & Alexandra Elena (27 feb 2004)
Alexandra -Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:


si noi vrem sa iesim afara.poate vin cateva zile mai calduroase sa faca si mariuca miscare in aer liber.ieri a iesit cu tricicleta.Cred ca si azi la fel vom proceda.
eu m-am uitat la handbal.Bucurie mare pe constanteni.Frumos meci!
Tatiana ti-am facut caseta.
o duminica placuta!

Mariuca,februarie 2006
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

vic- un fisier psd adika ptr Adobe Photoshop, pe scurt e sub forma de poza dar nu ti-a facut intr-un format mai cunsocut cum ar fi jpg sau bmp.
daca vrei sa il vezi instaleaza un irfanview. il gasesti la http://www.irfanview.com/ la download.e super programelul si usor e folosit.

o singura chestie:cand il instalezi vezi ca o sa te intrebe daca vrei sa recunoasca niste forme de fisiere gen:jpg, bmp, si multe altele.tu bifeaza doar .psd ca altfel de cate ori o sa deschizi o poza se va deschide cu irfanview.

si a fost faina iesirea de aseara, intradevar mult fum (mai ales ca eu m-am lasat de tutun) dar din cand in cand ne prinde bine o iesire ca asta ca nu cumva sa regretam ca pierdem ceva din cauza copiilor.

pupici.


ps:era ora 11, noi in pijamale si copii de la meditatie la usa. in 5 minute sormea a facut si ordine in bucatarie si eu m-am aranjat.


jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

am uitat sa va spun ca Mariuca isi face bagajele sa plece cu David

Mariuca,februarie 2006
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna seara, fetelor, acum am ajuns si eu acasa de la corectat...
Sunt franta....
Aseara a fost dragut, pacat ca era asa fum si am plecat tocmai cand incepea distractia mai mare, dar ne gandim noi la o solutie mai buna pt urmatoarea iesire...
Plec sa ma pregatesc de o noua saptamana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

tatiana ati fost cumva in tabacarie?
Am fost si noi.Parcul era plin de viata.Acum 2 zile pe la aceeasi ora eram doar trei parinti rataciti si copiii lor
seara buna!


Mariuca,februarie 2006
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

ehe cum a dat caldura cum ati disparut!


jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput