Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (52)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Ioanaai dreptate ,cind a venit fratele lui sot din olanda(pt ca este plecat cu munca acolo) ne spus si noua ca tare urata este limba lor (este ceva ca o engleza srticata )

Simonoiquetare dragals este Mario

poze
DanaAntoine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

simonique, ptiu-ptiu-ptiu, ca tare frumusel mai e Mario.
Dana, stiu si de la nemtii mei, care vorbesc englezeste dar cu accent nemtesc, de trebuie sa stau cu urechiule ciulite ca sa inteleg ceva; imi dau seama cum li se pare unora accentul meu de botosani.
Anya20, sa va fie de bine botezul. Eu trec des pe linga Etiquette, si m-am intrebat cum o fi acolo ...

Mai am un numar de telefon de la o tipa de 20 de ani interesata sa fie bona. O chem in weekend la interviu. Dar cred ca asta tinara va vrea mai multi bani ... ca nu are si pensie ca cea mai in virsta.
Cristina, tu crezi ca e mai ok una tinara decit una mai in virsta, nu? Stai linistita, ca vor fi colege de grupa Ancuta si Miruna (daca nu emigram, of course). Iti spun de pe acum, bafta multa luni la noul loc de munca!!! Sa-i dai gata.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mysweetest spune:

Simonique e tare frumusel Mario si pisica !

Noi am depasit 9 kg ..sa vedem la cat ajungem pana la 6 luni...

Marlena & mysweetest Alexandru *3 septembrie 2005*
uite atat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Scrisesm ditai mesajul si l-am pierdut .

Incererc sa reconstitui...

Marlena, nanadana, karmenutza mersi de raspunsuri. La noi s-au micsorat cele 3 reprize de somn cam cu 30 min chiar 1 ora. Noaptea a fost mai bine de 2 nopti incoace doar. Mai vedem...

Marlena eu am luat dovlecel din piata... Numai asa am gasit, dar se pare ca-i place, oricum pun putin. Supa ii place mai bine de cand cu ardeiul. Nu ii mai pun lamaie si o papa toata.

Ioana fii barbata. Se trezesc ei neuronii toti la prima intrebare. Bafta!

Simpnique e superb baiatul tau. Mie mi-au placut tare mult pozele in care rade cu gura pana la urechi si cea in care doarme cu picioarele afara din patut.

Irina si Vladut (26.08.2005)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mysweetest spune:

Irina eu nu am gasit deloc dovlecei in piata..si eu am pus ardei gras si iese tare buna supita .

Marlena & mysweetest Alexandru *3 septembrie 2005*
uite atat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Vai, vai, Norina…rusinica, rusinica.

Codruta daca te hoatarasti sa iei modelul ala de storcator sa-mi spui si mie ca si pe mine ma bate gandul.

Pai draga Ioana si draga Marinela copiii copiaza in general parintii. Normal ca le place tastatura.

Bravo s-o tina Vladut tot asa.

Va multumesc ca va bucurati alaturi de mine.


Vera & Iulia Maria (17 octombrie 2005)



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Stefi doarme ziua singur deja....ma baucur, nu stiti voi ca de mult.
Se mai intampla dar foarte rar sa planga si il iau in brate, dar de 5 zile in coace adoarme singur.
Aveam probleme cu adormitul dupa baita de la ora 21. Acuma daca e obosit degetelul in gura si somn. Daca e foarte, foarte obosit nu se poate singur, ar enevoie de ajutor, adica in brate la mami sau tati si adoarme in 10 minute.
inca ceva am uitata s ava spun....
i-am dat ceai cu l-ita azi. Sa vezi maica....casca gurita sa ieie l-ita. Suntem pe drumul cel bun, nu? O sa trecem de biberon direct la l-ita.
Simonuque, e dragut baiatul tau!

Vero

http://community.webshots.com/user/hildegard122

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Godzila, eu sunt hotarata, da n-am bani.....ca e cam scump.


Codruta & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)



www.euroski.go.ro" target="_blank">SCOALA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Vero eu stiu cat te bucuri ca doarme bb singur. S-o tina tot asa.

Vera multumim de galerie. Sa speram ca va fi din ce in ce mai bine (intre noi fie vorba tot ce am sperat eu, legat de "obiceiurile" lui, a iesit pe dos ).

Marlena felicitari pt cele 9 kg depasite .

Irina si Vladut (26.08.2005)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Anya ai cumva rude pe langa Ploiesti? Ca semeni teribil de mult cu o fosta colega de servici care e de loc de acolo.

Irina si Vladut (26.08.2005)

Poze

Mergi la inceput